הפתעה,

shirael

New member
הפתעה,

ביום ראשון השבוע במעקב זקיקים, יו"מ 21, זקיק מוביל בגודל של 10ממ בקושי. הרופאה אמרה שזה לא משמעותי ואפשר לשחרר להחודש. ביקשתי בכל זאת להמשיך מעקב, אמרה בסדר, לכי ביום ראשון הבא שוב. אבל לא היו תורים ליום ראשון, אז קבעתי להיום בבוקר.

אז היום יום חמישי, יו"מ 25, זקיק מוביל בגודל של 23ממ!!! תוך 4 ימים! מיס אנה אמרה שהוא עוד יכול להפתיע וזה בהחלט מה שקרה... מחכה במתח לתוצאות של בדיקת הדם ושהאחות תגיע למרפאה אחה"צ להגיד לי מה עושים הלאה.

אני קצת בהתלבטות עכשיו כי הסקס האחרון היה ביום שלישי בערב ואחרי הבדיקות האלה אני מאוד מאוד רוצה לעשות עוד פעם בשעות הקרובות. העניין הוא שאנחנו אמורים לעשות הזרעה (הזרע נורמלי לגמרי חוץ ממורפולוגיה 4%, ובכלל אנחנו נחשבים ל"סיבה לא ידועה"), ואני מנחשת שיגידו לי להזריק אוביטרל הלילה ושנעשה הזרעה מחר בבוקר (ויש לי מלא סידורים סופר חשובים שקבעתי אז אבל נו שוין). אומרים שלפני הזרעה צריך להתנזר יומיים... אבל אני כל כך מפחדת לפספס את הביוץ גם החודש... זה זקיק עצום, הוא יכול להתפוצץ כל רגע (אם הוא עוד לא עשה את זה) והכי טוב שהזרע מחכה לביצית ולא להפך...

מה הייתן עושות?

METOKA27

New member
לא הייתי עושה סקס הערב

אם עשיתם יום שלישי בערב אז יש מצב שהזרע עדיין עמיד ויחכה לביצית..
וגם מנסיון שלי, היינו עושים לפני הביוץ ונקלטתי פעמיים אבל זה היה כימי

shirael

New member
ממ.. לא חשבתי בערב אלא ממש עכשיו,

בשעה שעתיים הקרובות.
אני לא מבינה כל כך בהריונות כימיים, אבל ממה שאני יודעת, הפריה זאת הפריה לא? היותו של ההריון כימי או לא קשורה בגורמים אחרים למיטב הבנתי.זאת אומרת שדווקא אמרת פה שטוב לעשות לפני הביוץ.

secondtime82

New member
למה צריכים לעשות הזרעה?

כי אם זה בגלל בעיה בזרע הייתי מחכה להזרעה

Mis Anna

New member
וגם.. כן הייתי עושה..

מורפולוגיה 4% זה לא כזה נורא.
&nbsp

shirael

New member
הגיעו הבדיקות דם:

אסטרדיול 772
פרוגסטרון 1.6
LH יצא 28, אבל אני פוליציסטית וכל החודש הוא התנדנד בין 26 ל-37, כך שלא יודעת כמה אפשר לסמוך על זה.
&nbsp
אגב, אני יודעת שאומרים על חומרי סיכה שונים ומשונים ואפילו רוק שהם פוגעים בזרע... אז מה לגבי הג'ל המוליך של האולטרסאונד??
&nbsp
ממש מקווה שהאחות תתקשר אלי מהר, אני חייבת לדעת אם לבטל את הנסיעה מחר...

missh1

New member
הג'ל,

על בסיס מים כך שאין בעיה. על אף זאת אני מבקשת שיעשה בלי ג'ל בכלל בימים של ביוץ.

Mis Anna

New member
הג'ל לא פוגע

דווקא נראה פצצה הבדיקות דם. נראה שאוטוטו הביוץ.
לדעתי היא תגיד לך לקחת אוביטרל היום.
לגבי הזרעה זה שיקול שלך..

shirael

New member
דיברתי עם האחות,

היא אמרה שהזרעה באמת לא חשובה במיוחד במקרה שלנו, ובטח ובטח שלא אם זה יגרום לי ללחץ ובלגאן של למצוא איך ואיפה לעשות את זה ביום שישי.
&nbsp
סגרנו שאני אזריק אוביטרל היום בלילה ונקמפר בלילה שבין שישי לשבת. ככה גם יהיה לזרע זמן להתאושש מהקימפור של היום.

Mis Anna

New member
מעולה

הכי טוב תאמיני לי...
תעשו כמה שאפשר תתפסי אותו

shirael

New member
סליחה שאני חופרת,

בחיים לא עשיתי משהו כזה וכל פעם קופצות לי שאלות חדשות.
יש לי מלא הפרשות עכשיו.. מה אם הגל LH יקרה עכשיו נגיד, או בשעות הקרובות, ואז באמצע הלילה אני אזריק אוביטרל בנוסף לזה? ואז הגוף יקבל שני גלים של LH בבת אחת? זה לא יכול להיות בעייתי?

Mis Anna

New member
אוביטרל

זה hcg הורמון ההריון ולא lh אך הוא עובד כמבייץ גם כן אך גם כתמיכה ברירית ולכן לא יקרה שום דבר גם אם תבייצי טיפה לפני. כי בעצם הוא לא יגרום לביוץ אבל כן יסייע בתמיכה לגוף. אז כך או כך הכל טוב. אם טרם בייצת הוא אכן יגרום לביוץ.

Mis Anna

New member
כמו כן שימי לב

שכיוון שהוא מכיל הורמון הריון בדיקת הריון תצא חיובית כל עוד הוא בגוף. בדרכ תוך 10 ימים יוצא מהגוף.
בדיקת הריון אחרי זריקה כזאת ממליצים לבצע לפחות בין 12-14 יום לאחר הזריקה כדי למנוע בלבול ולחשוב שיש הריון כאשר אלה סה"כ שאריות ההורמון בגוף.

shirael

New member
תודה כן, חשבתי על זה..

האמת שאין לי שום כוונה לעשות בדיקת הריון ביתית... אם לא יבוא מחזור נעשה בטא וזהו.

shirael

New member
תגידו,

אז הזרקתי אוביטרל אתמול בחצות והיום הטמפרטורה נמוכה מאוווווד (35.89!) וההפרשות כמעט נעלמו. אתמול לעומת זאת היו מלא הפרשות פוריות, אני רגילה לחשוב שהיום של שיא ההפרשה הוא יום הביוץ... אבל כמובן אנחנו יודעות שזה לא היה המצב בגלל הבדיקת דם. אז מה, יום הביוץ הוא דווקא כשהכל מתייבש?
ושאלת השאלות: מתי סקס? האחות אמרה מחר בבוקר אבל זה מרגיש לי ממש רחוק מדי. היא אמרה שאפשר גם היום בלילה אבל אני חוששת שגם זה יהיה רחוק מדי. פשוט כל מה שחשבתי שאני יודעת על הזמן המדויק של הביוץ קצת באוויר כרגע אז אני כל הזמן מרגישה שזה קורה ממש עכשיו ואנחנו מפספסים. מה דעתכם?

Mis Anna

New member
היובש מגיע אחרי הביוץ

בזמן הביוץ אמורות להיות הפרשות רטובות מאוד.
ההפרשות נזלת הן לפני הביוץ.
ירידה בחום היא הביוץ. לדעתי, בייצת כבר בשעות האחרונות.
הייתי עושה היום ומחר.

למעלה