משתפת

מנטה88

New member
משתפת

אין כל כך שורה תחתונה, חוץ משיתוף של נשים שנמצאות בערך במצבי.
הפסקתי גלולות לפני חודש ותכלס קיוויתי להיכנס להריון כמה שיותר מהר (גם מסיבות לוגיסטיות של תואר שני וגם כי ככה...).
אני מניחה שאני לא בהריון, בגלל מכלול של סיבות, אחת מהן היא בדיקת שתן שעשיתי בבית חולים לפני כמה ימים ויצאה שלילית. הבדיקה נעשתה בלי קשר לבדיקת הריון, תמיד בודקים בטא במיון. בכל מקרה, אני בסדר עכשיו.
אבל - אני מאוד מקווה שאני כן בהריון. עברו שבועיים מהביוץ פחות או יותר, חום השחר עדיין גבוה. אבל ברור לי שהוא יכול לצנוח מחר ואני אקבל וסת.
כמובן שהתשובה היא "חכי, והכל יתבהר", אבל אני לא מצליחה פשוט לא לחשוב על זה. אני גם לא מצליחה להביא את עצמי לעשות בדיקה נוספת ולהתאכזב, מעדיפה פשוט לראות שהוסת הגיעה ולהשלים עם זה.
אני גם יודעת שחודש אחד זה כלום, ושההסתברות להריון עכשיו היא נמוכה, כך שהסיכויים נגדי.
כמו שאמרתי - אין שורה תחתונה. רק שיתוף. אני מרגישה שפה יבינו אותי...

dogli3

New member
רגשות מעורבים ומובנים לחלוטין.

קודם כל - רפואה שלמה ובריאות

&nbsp
אני מבינה את הדיסוננס שמתרחש אצלך - מצד אחד "הלוואי הריון" ומצד שני "מה הסיכוי..."
אז... הבכורה שלי היא הריון עם גלולות. זה היה חודש מיוחד שבו יצאנו למסע שכלל מאמץ פיזי מטורף למשך 4 ימים רצוף ותזונה מאד לא מאוזנת. אני יכולה רק להניח שהתנאים הקיצוניים הובילו לכך שהגלולות פשוט לא עבדו, ושבועיים וחצי אחרי שחזרנו הביתה גילינו שאני בהריון.
אז אם אפשר להקלט עם גלולות, אני בטוחה שאפשר להקלט חודש אחרי הפסקתן אם מאזן ההורמונים תקין.
&nbsp
ההריון השני נקלט 3 חודשים אחרי הלידה, וחשבתי: "מה הסיכוי..."
הסיכוי הזאת בת 1.2.
&nbsp
אז הכל אפשרי, ועד שאין וסת - הסיכויים לצדך.
&nbsp
בשורות טובות : )

מנטה88

New member
טוב, הבאתי את עצמי לעשות היום בדיקת דם, והתוצאה היא 355

מניחה שזה הריון...

dogli3

New member
זה הריון : )

אז מה דעתך על קצת אמונה, אופטימיות ואפילו... שמחה?
בשעה טובה, יקירה!

מנטה88

New member
תודה רבה על התשובות המהירות והתמיכה!

בשלב כזה כשמעט מאוד אנשים יודעים, כיף לקבל כזו תמיכה :)

חסויה1909

New member
OMG

אמאלה איזה כיףףףףףףףףף
קודם כל בשעה טובה ומוצלחת
באלי לחבק אותך חח
יש לי כמה שאלות..היה לך איחור?
ועוד שאלה, הרגשת כאילו המחזור צריך להגיע או שלא?כאבים בטן וכו..

מנטה88

New member
תודה

בגלל שהפסקתי לקחת גלולות לפני חודש אני לא יודעת לתאר כל כך אם מה שהרגשתי "שונה", כי כל דבר שהייתי מרגישה היה מרגיש לי אחר, גם קבלת וסת אחרי שהמון זמן לא קיבלתי וסת אמיתית.
אני חושבת שהיום יש לי איחור של בערך יום, כלומר הערכתי שאתמול הייתי אמורה לקבל וסת, ובאמת לפני יומיים בערך הרגשתי בבטן התחתונה משהו שהרגיש לי כמו כאבי טרום וסת.
מניחה שזה לא באמת ענה על השאלה, אבל כמו שאמרתי - כל דבר שהייתי מרגישה, היה עבורי חדש ומבלבל כנראה.

למעלה