ממשיכה לעדכן...אז ככה...

ממשיכה לעדכן...אז ככה...

כל השבוע עקבתי אחרי חום השחר הפרשות ומקלונים...ועד כה לא נראה דבר באופק...
היום בבוקר חום בשחר ירד ב0.2 מעלות אך לא היו הפרשות פוריות ולכן ייחסתי לזה חשיבות של מדידה מוקדמת יותר מהרגיל.
עכשיו נכנסתי לשירותים וראיתי שיש הפרשות פוריות מאוד ונמתחות..כאשר כל היום עקבתי אחרי ההפרשות והיה יובש מוחלט....אני לא אהיה עם בעלי היו1ם ואראה אותו רק מחר בערב...האם פספסתי??

מצרפת תמונה של הגרף

Mis Anna

New member
מה אומרת הבדיקת ביוץ?

עשית היום?
כי הפרשות יכולות להיות גם במשך 4 ימים.
תמשיכי לבדוק

הבדיקוץ ביו עדיין שליליות...

מיום ראשון התחיל להופיע פס ביקורת (בהתחלה היה ממש חלש בקושי נראה) חזק ממה שהיה בהתחלה אבל עדיין חלש יותר מהפס ביקורת.
היום מדדתי וזה 36.10 לפי החכרות עם הגוף כנראה לא פספסתי...בדכ החום שלי נע בסביבות 36.20 אז זה לא עלייה משמעותית מהביוץ...
אבדוק בשעה הקבועה בצהריים את הבדיקת ביוץ ואז אקבל אינדיקציה טובה יותר

METOKA27

New member
לפי הגרף נראה שכבר בייצת ביום ה12?

בכל מקרה תמשיכי לעקוב גם עם מקלוני ביוץ
אצלי תמיד יום לפני ביוץ יש ירידה חדה בחצי מעלה , ביום הביוץ עליה רגילה של לפני ווסת ויום אחרי ביוץ עליה של חצי מעלה

לא..לא בייצתי שם

חום השחר הראה ככה אבל הפרשות היו דביקות ויבשות לחלוטין!
אני כבר ממש קרובה להרים ידיים..איזה ייאוש!!

dogli3

New member
נשמע אופטימי!

ההפרשות הפוריות מגיעות לפני הביוץ.
זכרי ששמ"פ לא מחפש ביוץ אלא פתיחה וסגירה של חלון הפוריות.
אצלי, הפרשות פוריות מסוג החלבון הנמתח מופיעות 4-5 ימים לפני הביוץ, ביום השיא הפרשה מיימית מאד, וביום הביוץ די יבש (הצוואר עדיין גבוה, רך ופתוח - אך לקראת סגירה).
&nbsp
הייתי ממשיכה לבדוק עם מקלונים בימים הקרובים.

וואי תודה בנות אתן מקסימות!!!

תודה רבה שאתן מגיבות ומרגיעות.!!
קמתי לבדוק הפרשות ונראה כי צוואר הרחם עדיין דיי סגור ואין את ההפרשות שראיתי בלילה...אולי זה ישתנה במהלך היום? כשיש הפרשות פוריות הן לאורך כל היום? או שיכול להיות שזה משתנה?

dogli3

New member
משתנה מאחת לאחת.

את מבצעת בדיקה מפתח הצוואר, כן?
&nbsp
יכולה לספר רק על עצמי:
ההפרשות הפוריות מגיעות כשהצוואר עדיין נמוך וסגור, עם הזמן עולה ונפתח.
להפרשות לוקח זמן לרדת ולכן כדאי לבדוק 2-3 פעמים ביום (בוקר, צהריים וערב, למשל) ולא לעתים קרובות מדי כי אז באמת עלולה להלקח דגימה שמרגישה לא פוריה.
&nbsp
אל תחששי לפספס את חלון הפוריות. את מנטרת בכמה שיטות כך שלא סביר שתפספסי.
לדעתי עדיף לשחרר מעט מאשר לחפש הפרשות באובססיביות ולשקוע בכל מיני ספקולציות.

כן ברור

אני בודקת כפי שציינת בוקר צהריים וערב לא משהו אובססיבי כי אכן ידוע לי שזה אינדיבידואלי בין כל אחת לאחת.ולכן אני עוקבת אחרי גופי כדי להבין את השינויין שעוברים אצלי.
לפני ההריון שנקלטתי עקבתי במשך חודש אחד ונקלטתי לא היתה חי אינדיקציה של כמה חודשים עדי לגלות את כל השינויים שהגוף באמת עובר ממחזור למחזור.

dogli3

New member
את עושה מצוין!

אני התחלתי לעקוב כשהפיצקית הפסיקה לינוק, וב-3 המחזורים הראשונים לא נרשם שום דפוס קבוע. היה מעניין וגם קצת מתסכל.
רק במחזור הרביעי והחמישי הבנתי שבעצם לא הבנתי שום דבר, והכל נעשה ברור יותר.

כן זה ממש ככה.

אני עכשיו מבינה שיש לי המון מידע להשלים בנושא. אני מבינה שאכן הבנתי את הקונספט אבל יש הרבה דברים שמתגלים לי פתאום ממש מעניין.
שיהיה בהצלחה לכולנו ושכולנו ניקחט כבר החודש אמן!!!
אמשיך לעקוב ולעדכן כמובן��

למעלה