בא לי לפתוח שרשור התפקדות למשתתפות הפעילות

בא לי לפתוח שרשור התפקדות למשתתפות הפעילות

באיזה יו"מ / יוא"ב אתן?
כמה זמן מנסות?
כמה ילדים יש בבית (אם יש)
סתם משהו שבא לכן לספר על עצמכן

שוט...

secondtime82

New member
נו אז הנה, אני אתחיל

יו״מ 4 אחרי הריון מחוץ לרחם לפני שנה ותשעה חודשי ניסיונות לא מוצלחים אני עכשיו אוספת בדיקות לקראת רופא פוריות ושיהיה לנו בהצלחה! בבית קטנצ’יק אחד מתוק ואהוב בן כמעט 4.

מנעמים

New member
עונה

ימ11, כנראה לפני ביוץ.
בבית 2 ילדים. מנסה כבר 11 חודשים לשלישי. בדרך גיליתי רזרבה נמוכה, ובכל זאת מנסה לשמור על אופטימיות :) בהצלחה לכולן

crazy eyes1

New member

היום יו"מ 9, אחרי הפלה בשבוע 8 שהייתה בספטמבר, מנסים מאז ולא מצליחים :(
היום צילום רחם, מקווה שילך קליל והחודש ניקלט..

מנסה לשמור על אופטימיות.. קצת מדיטציות

בתור פותחת השרשור מעדכנת

יוא"ב 17 (שלפי המחזור הרגיל לפני התחרבשותו) זה למעשה שלושה ימי איחור.
&nbsp
עשיתי בבוקר בדיקת דם, ומחכה לתוצאות
&nbsp
בבית יש שני ילדים בני 4 ו6

בטא 680

חייבת לומר שממש הייתי בטוחה שאקבל מחזור היו לי כאבי בטן ותחושה שכל הרחם זולג לי החוצה וזה היה ממש שבוע לפני המחזור כמו תמיד עם כל התופעות בחילות מצב רוח קקה וציצי כואב

וחיכיתי וחיכיתי והיום החלטתי היום לעשות בדיקה כי זה כבר היה נראה לי מוגזם...

noa199210

New member
עונה

יוא"ב 9-10 לא סגורה על זה
מנסים 8 חודשים
אין ילדים..
הייתי בטוחה שמהרגע שנתחתן ישר אכנס להיריון, מקסימום 2-3 ניסיונות
מסתבר שזה לא כזה פשוט...
והבדיקות תקינות
עניין של מזל אה...

יויו78

New member
גם מצטרפת....

יוא"ב 5 ...
מנסה כבר ארבעה חודשים אחרי הפלה בספטמבר,אחרי צילום רחם,פרופיל הורמונלי לתחילת דיקור...
מאוד רוצים ילד/ה שלישי/ת...
בעלי בחול...זה סימן טוב??....

shirael

New member
גם אני (ומזל טוב דלוניקס!!)

יו"מ - אללה יסתור, איפשהו אחרי ה-30 כבר, ביוץ היה כנראה מתישהו שבוע שעבר, הכל התבלגן אצלי לאחרונה ואני קצת ברוגז

מנסים מאז אוקטובר, מעולם לא הייתי אפילו קצת בהריון, בדיקות שלו גבוליות ושלי מראות שחלות פוליציסטיות במידה קלה, שנינו התחלנו טיפול סיני החודש, אני על שיח אברהם והוא על איזה מליון צמחי מרפא בשתי פורמולות שונות. אין ילדים בבית, אין נכדים אחרים, ההורים לוחצים ממש. אני צריכה חופשה

אירה55

New member
היי!

לגביי שחלות פוליציסטיות.....גם לי אבחנו את זה...אנחנו גם מנסים מאוקטובר ללא הצלחה..
רופא הציעה לך משהו? איזו שהיא עזרה להקלט להריון...
חוץ ממעקב זקיקים לא נתנו לי כלום... אני כבר שוקלת פשוט לבקש הזרעה...אני בת 32 ומתחילה להלחץץץץ

מאי292

New member
דיקור

אירה ממש ממליצה לך על דיקור לטיפול ואיזון שחלות פוליציסטיות
ממש עושה פלאים....
רגיע לפני שולחים אותך לבדיקות וחיטטוטים לכי תנסי .
בהצלחה

shirael

New member
קודם כל בגילך עוד הייתי רווקה, אז אין מה להילחץ

לגבי הפוליציסטיות, אני עשיתי הרבה עבודה עם עצמי והגעתי לביוצים סדירים מדי חודש (עד לא מזמן לפחות...), וכמו שאמרה לי הרופאה - יש ביוץ? אז אין מה לדבר, פשוט יש ביוץ. אין באמצע, זה או שכן או שלא, ואם זה כן אז זה כן ואין משמעות לפוליציסטיות.
&nbsp
ההמלצות זהות בכניסה להריון ובניהול רגיל של התסמונת - ספורט, תזונה דלת פחמימות (או במקרה שלי מה שעזר זה ההפך, תזונה טבעונית פירותנית חיה ודלת שומן), ירידה במשקל אם יש עודף, דיקור ורפלקסולוגיה עוזרים, שיח אברהם עוזר, קומפרסים עם שמן קיק אמורים לעזור, והרבה תמיכה פסיכולוגית ופתירה של מטענים רגשיים, מדיטציה, דמיון מודרך וכל מה שעוזר נפשית, זה ממש חלק עצום בזה.

אירה55

New member
חיחי תודה על התגובה..

בחברה בה אני נמצאת אז חברות שלי כבר חוגגות בת /בר מצוות לילדים...
אני שמעתי הרבה על נושא התזונה וספורט... שזה עוזר להקלט. השאלה כמה זמן זה יקח ...נורא מעצבן שרופא לא נותן לי הפניה לפוריות...אולי עדיף הזרעה ...
ממש קשה כשוסת וביוץ לא קבוע...
כמה זמן את מחזיקה מעמד עם התזונה טבעונית? (כל הכבוד!! אני ממש מעריצה אותך שהצלחת לעשות שינוי כזה!!)כמה זמן לקח לך עד שהביוץ ניהיה קבוע? בערך?

למעלה