כאבי מחזור 4 ימים ומעלה לפני המחזור בפועל

כאבי מחזור 4 ימים ומעלה לפני המחזור בפועל

מה הקטע המפגר הזה?! יוא"ב 25 היום, מיוא"ב 22כבר יש לי כאבי מחזור ממש כולל כל התסמינים המוכרים + מצב רוח קקה... ועדיין לא הגיע המחזור.

אני כל כך לא אופטימית כי ממש מרגישה שעוד רגע הוא מגיע....
כל המחזור שלי נדפק בשנתיים האחרונות (מסיבה לא ברורה) הוא התקצר ביומיים ויש לי תופעות לוואי שמתחילות שבוע לפעמים לפני הדימום בפועל שגם הוא מגיע אחרי יום יומיים של הכתמות כך שאני באמת לא יודעת איך להתייחס לכאבים ההזויים האלה עכשיו - ולא יכולה להסתמך על נסיון העבר.

מה אומרות יכול להיות? או שזה אבוד הפעם

מנעמים

New member
PMS

מבאס, גם אני חווה תסמינים קדם וסתיים כמה ימים עד שבוע לפני הווסת עצמה! מצברוח נורא, תחוש כללית נוראית כאילו רוצה שיצא כל מה שיש לי ברחם... אצלמ עד היום זה העיד על חוסר הצללה אבל קראתי שאותן תסמינים יכולים להופיע גם בתחילת הריון.בת כמה את? עשית בדיקה? בהצלחההה

אני בת 32

יש לי כבר שני ילדים. אבל התסמינים האלה לא היו קודם אלא התחילן בשנתיחפ האחרונות.
לא עשיתי שום בדיקה... מה יש לבדוק??
אני כבר מיום ראשון עם תחושה בדיו כמו שאמרת שכל הרחם עוד דקה יוצא ממני ואין מחזור עדיין. טכנית המחזור שלי הוא כל 28 ימים אבל בחצי שנה האחרונה טיפלתי בpms בשיח אברהם (שהציל את חיי ואין לתאר כמה עזר לי בעניין הזה) ואחת מתופעות הלוואי היו שהמחזור התקצר ל26-27 יום. זה החודש הראשון אחרי שהפסקתי עם הטיפות כך שלא ממש יודעת אם המחזור יחזור לאורך האמיתי עכשיו או מה אמור לקרות

למעלה