למה הפורום מת כל כך ?

למה הפורום מת כל כך ?

אני חייבת לציין שהפורום ממש מבאס ולא פעיל. הייתי בפורום הזה לפני 5 ו-7 שנים והוא היה מלא בנות ומלא סיפורים ועכשיו ממש אין פעילות ואין משתתפות.

איך אתן מסבירות את זה? הטכנולוגיה הרגה את הפורום שיותר נגיש במחשב באשר בסלולרי? יש מקום חלופי שאני לא יודעת עליו?

ממש מוזר...

secondtime82

New member
האמת ...

שבערך אחת לחודש עולה פה השאלה הזו .. ואני לא בטוחה שזה מה ש״יחייה״ את הפורום. יש פה קבוצה די קבועה של נשים, לצד עולם שלם של קבוצות פייסבוק ועוד אי אילו פורומים (לא מכירה באופן אישי), הממשק של תפוז בנייד לא מדהים אבל מי שמתאים לה ... מוזמנת בכיף. פעם היה פעם וזה מה שיש עכשיו :) בברכת ידיים מלאות לכולן והלוואי ולא נזדקק לפורום לקראת ונגיע מהר לפורום הריון ולידה ...

מנעמים

New member
כדאי לכתוב למנהלת

רק אני לא מצליחה למצוא מה הכינוי שלה. פעם המנהלות היו פותחות שירשורים וכו והיום אין כלום. וחבל.

haych

New member
הפורום לא מנוהל כרגע.

תראי למעלה בתיאור הפורום שכתוב שהנהלת הפורום זה "הנהלת הפורומים".
כשהתחלתי בנסיונות הייתי פעילה פה. המנהלות מאוד ניסו להחיות את הפורום. היו שרשורים קבועים והיו שרשורים לספירת הימים. אבל למרות הנסיונות של המנהלות, זה עדיין לא הספיק והשרשורים הפכו לדלילים יותר ויותר עד שהופסקו עקב חוסר הענות.
זה הכל תלוי בכן. היוזריות שהיו פעילות פה כבר הרו, ועזבו באופן טבעי. תתחילו לפתוח שרשורים בעצמכן, סקרים וכו'. תסתכלו בהסטוריה של הפורום מה היה בעבר שהצליח, ותקחו משם רעיונות.

למעלה