מקלוני ביוץ שלילים

METOKA27

New member
מקלוני ביוץ שלילים

אני כרגע ביום 9 מהמחזור , עוקבת עם מקלוני ביוץ מהיום ה6 והם עדיין שליליים לגמרי פס ממש חלש יש. מה זה אומר? הביוץ עוד לא בדרך?

missh1

New member
יש עוד זמן... בד"כ הביוץ מתקיים באזור היום ה14..

תמשיכי לבדוק עד שיהיה חיובי.

METOKA27

New member
אצלי זה בא מוקדם יותר

מיום ה14 מאז הפסקת האמצעי מניעה
עכשיו יצא פס קצת זה בעליה לקראת ביוץ?

noa199210

New member
כן

גם אצלי מקלוני ביוץ הולכים בהדרגה
נגיד שלשום היה רק פס ביקורת, אתמול היה פס ברור אבל יותר חלש מביקורת
והיום הפס היה הרבה יותר כהה מביקורת
מחר בטח כבר יהיה חלש

מורי1122

New member
שאלה באותו נושא... אשמח לדעתכן

החודש זו הפעם הראשונה שאני משתמשת במקלוני ביוץ.
בד"כ המחזור שלי אורך 31-32 ימים, ביוץ ביום 16-17 (לפי מדידת חום שחר).
כרגע אני ביום 17 למחזור, עשיתי בדיקת ביוץ בכל יום מיום 14, ויוצא כל הזמן שלילי (ביומיים האחרונים עשיתי אפילו שתי בדיקות ביוץ ביום). לפי חום שחר עוד לא בייצתי (כמובן שחום שחר מעיד רק בדיעבד על ביוץ).
השאלה שלי היא בעצם כזו - האם יכול להיות שכן יש ביוץ והמקלונים לא מזהים?

missh1

New member
ספק שהמקלונים לא יזהו..

יכול להיות שאת מבייצת סביב היום ה19-20 כמוני..

מורי1122

New member
יכול להיות, לא חשבתי על זה שיכולה להיות סטייה בין מדידת החום

לביוץ בפועל.
אמשיך לעקוב, תודה!

shirael

New member
קורה שביוץ מתעכב,

יש מליון סיבות שיכולות לגרום לזה, לכן הייתי ממליצה להמשיך לעקוב ולחפש אותו, מאמינה שיגיע מתישהו בשבוע הקרוב. דבר נוסף, להעשיר את שיטות הזיהוי שלך כדי שחום השחר לא יהיה המדד היחידי... אצלי לפחות הוא לא יציב במיוחד, ויודע גם להתנהג ממש לא בהתאם לתאוריה. רצוי שתלמדי לעקוב גם אחר ההפרשות ומצב צוואר הרחם (בעצם השלישיה הזאת היא השיטה הטבעית למודעות פריון). ברגע שתתחילי לעקוב בשילוב של שלושת המדדים האלה, אפילו לא תצטרכי יותר את המקלונים.

מורי1122

New member
תודה

ניסיתי ללמוד את הנושא של הפרשות וצוואר הרחם ואני לא מצליחה.
צוואר הרחם - אני ממש קלולס בעניין.
הפרשות - יש לי מעט הפרשות, לרוב בכלל לא "יוצאות", אלא פנימיות. ידוע לך אם זה נורמלי? והאם בכלל אפשר לעקוב אחריהן כשהן כך?

shirael

New member
נורמלי לחלולטין

תראי, הכי רציני זה פשוט לגשת לסדנה ללימוד השיטה, לפני שנים כשעשיתי אותה זה היה בסך הכל שני מפגשים, וכלל לימוד מסודר של כל המערכת, ההורמונים שפועלים, ולמה הסימנים נראים כמו שהם נראים. למדנו שם איך לערוך טבלאות (של 3 המדדים) ואיך לקרוא אותן, אפילו תרגלנו בשיעור פיענוח של טבלאות. שם גם למדתי איך לבדוק את עצמי ולמה לצפות, למרות שהלימוד הכי יסודי זה התרגול שאת עושה על עצמך אחר כך, ולומדת להכיר איך הסימנים נראים אצלך. כיום אני לא צריכה את הטבלאות בכלל מרוב שאני מכירה את הסימנים והמגמות שלהם.
&nbsp
ההפרשות אכן נשארות בפנים בדרך כלל, לכן אין מנוס מלהכניס שתי אצבעות לאזור צוואר הרחם ו"לדוג" לך דגימה לבחינה מדוקדקת של המרקם, המראה, אפילו הריח. באותה הזדמנות כשהאצבעות בפנים אפשר למשש את צוואר הרחם, ולהתחיל להרגיש את השינויים שחלים בו במהלך החודש - לקראת הביוץ הוא הולך ו"יורד", מתרכך וקצת נפתח, לעומת שאר הזמן, שבו הוא כמו אגרוף קפוץ.
&nbsp
בסדנה גם הפנו אותנו לאתר בשם http://beautifulcervix.com/, שיש בו גלריות שלמות של צילומים שנשים צילמו את צוואר הרחם שלהן בזמנים שונים בחודש ובמצבים שונים - אולי תקבלי ממנו קצת השראה.

מורי1122

New member
תודה רבה על התשובה המפורטת

הנושא הזה מרתק!
צודקת, הכי קל להירשם לסדנה, כרגע אני בלימודים בחו"ל אז לא ייצא לי בשנה הקרובה, ואני מנסה כבר להיכנס להריון.

shirael

New member
אה, אז את יכולה לקרוא את הספר של השיטה.

ובכלל, לחפור באתר הזה: http://www.poriutivit.com/page.asp?p=28 (הקישור הוא ספציפית לעמוד של הפניות לספרות, ובאתר כולו יש המון מידע והפניות גם כן). בהצלחה!

shirael

New member
חחח לא עשיתי בדיקת ביוץ בחיים שלי

ממה שאני רואה פה בפורום נראה שזה אכן חיובי אבל אני באמת באמת לא מנוסה בעניין. ההתמחות שלי היא בשיטה הטבעית...
אולי תנסי לבצע את הבדיקות שתארתי לך, תדוגי לך קצת מההפרשה שסביב צוואר הרחם ותבדקי אותה בין שתי אצבעות - הריח אמור להיות מאוד ניטרלי ועדין, הצבע שקוף והמרקם נמתח, כמו חלבון ביצה שלא עבר בישול. אם תגעי בצוואר הרחם את אמורה להרגיש אותו רך ואפילו טיפה פתוח באמצע.

מורי1122

New member
חחח תודה

ניסיתי היום בצהריים!
הריח באמת היה ניטרלי אבל לא הייתה הפרשה נמתחת (זו ההפרשה היחידה שאני כן מזהה
). הייתה תחושה קצת מימית, לא דביקה.
לגבי צוואר הרחם נדמה לי שהרגשתי אותו רך, אבל לא נגעתי בו מספיק פעמים כדי באמת לדעת. אתחיל לעקוב מידי יום

שוב תודה!

shirael

New member
ממה שהבנתי, בדיקת הביוץ מזהה לא את היום עצמו אלא יום לפני

(אם אני טועה מקווה שיתקנו אותי).
ההפרשה שאת מתארת מתאימה באמת לשלב ה"כמעט", וביום עצמו היא אמורה להיות בשיא כמו שאני תארתי.
המון בהצלחה, גם במעקב וגם במה שהוא נועד עבורו

למעלה