לקמפר או לא?

יויו78

New member
אני ככ מקווה - הלוואי..אני ככ רוצה....

לקמפר לדעתכן כל יום? עד חמישי?
היום היו הפרשות שקופות..נמתחות כאלו אז אני מאמינה שזה כנראה באמת מתקרב.
אממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

יויו78

New member
זה מה שמצאתי באינטרנט...אולי לא צריכים לקיים יחסי מין כל יום

שוב לדעת לזהות את הזמן בו מתרחש אצלך ביוץ ולהבין כיצד פועל גופך, כיוון שקיום יחסי מין במשך כל החודש מתוך כוונה להגדיל את הסיכוי להרות – עלול לפגוע בסיכוי להרות. לפי הידוע כיום, מומלץ לקיים יחסי מין בהפרש של יומיים לפחות, ואפילו בהפרש של שלושה ימים. וזאת כדי לאפשר לתאי הזרע הצעירים שייצר גופו של הגבר לגדול מעט יותר ולהתחזק במהלך 3 הימים הללו, וכך סיכוייהם לשרוד את המסע הקשה בתוך גוף האישה אל עבר הביצית – גדלים. כאשר הגבר מקיים יחסי מין בכל יום, הגוף לא מצליח ‘לעמוד בקצב’ של שחרור תאי הזרע מן הגוף. הגוף משחרר עוד ועוד זרעים בריאים וחזקים, יום אחרי יום, עד שנגמר המלאי של זרעים בריאים וחזקים – ואז הגוף מתחיל לשחרר מלאי של זרעים צעירים יותר, שעדיין לא הגיעו לבגרות, ולכן הם עדיין לא בשלים מספיק. כיוון שהזרעים הללו עדיין לא בשלים, הם לא חזקים – ולכן סיכוייהם לשרוד את המסע ברחם – פוחתים. צריך לתת לגוף לגדל מעט יותר את הזרעים עד שיגיעו לכדי בשלות מספקת, ובריאותם תהיה תקינה. צריך לתת לגוף זמן כדי שבפעם הבאה שישחרר הגוף תאי זרע, יהיו אלו תאי זרע חזקים יותר.

המסקנה שאולי הזרעים החזקים אולי באמת רחוקים מהביוץ - כי התחלנו ביום ראשון וזה מוריד את הסיכויים כי לקראת הביוץ הזרעונים חלשים יותר?? ואז לא מצליחים?<

יויו78

New member
נכון לאתמול -אחרי שתי בדיקות...כלום...לא קימפרנו...

נראה מה יהיה היום..

missh1

New member
ואיך הבדיקה היום?

אגב, באילו בדיקות את משתמשת?

יויו78

New member
אתמול עשיתי שתי בדיקות משתי ערכות שונות

אחת של לייף ואחד של סנסוטסט...
כלום....

maya maya123

New member
לפעמים גם לחץ משפיע על מועד ביוץ.

להמשיך לעקוב בסוף הוא יגיע

missh1

New member
גם אצלי זה נראה אותו דבר עם אותה בדיקה של לייף..

בעצם אולי אצלי הפס קצת יותר חלש. כן כן נראה שמתחיל לעלות

למעלה