התייעצות בנוגע להריון שלישי

רינת486

New member
התייעצות בנוגע להריון שלישי

הי בנות נפלאות,
אני לא יודעת אם אני בכלל בפורום הנכון אבל החלטתי לנסות להתייעץ כי אני מתלבטת קשות בשאלה. אני בת 33 אמא לשני מתוקים בני 6 ו-4.5.
לאחרונה חושבת המון על הריון נוסף, ממש רוצה את זה אבל אילוצים כלכליים ופיסיים מונעים מבעדי.
אנחנו גרים ביחידה ממש קטנה (משהו כמו 40 מטר). קנינו בית שהוא בבנייה והוא יהיה מוכן רק עוד בערך שנתיים. אין לנו אופציה לעבור לשכירות - נוכל לשלם רק משכנתא.
מצד שני , למרות כל התנאים הקשים האלה מאוד קשה לי המחשבה לחכות שנתיים להריון נוסף.... אני לא הולכת ונעשית צעירה. 33 זה כבר חתיכת גיל וכמובן שאף אחד לא מבטיח לי שברגע שאני ארצה להיכנס אז הופ אני אכנס (בכל זאת עברו 4.5 שנים מאז ההריון האחרון)
בקיצור מה עושים שההגיון אומר שזה טירוף להביא עוד ילד לבית כזה קטן אבל הלב ממש ממש רוצה?
מבחינת הבעלול, ממש לא מתלהב כרגע.
אשמח לשמוע דעותיכן
שבת טובה לכולן

יויו78

New member
זה לגמרי סובייקטיבי אבל...

ממרום גילי...עוד מעט 40 ,היום אני מצטערת בדיעבד שלא התחלנו לפני..גם לי היה אולי יותר כוח באופן כללי וגם זה היה נותן לי יותר זמן..
לא צריך להתחיל היום אבל ככל שמתרחקים מזה מבחינתי הגילאים של הילדים זה הופך להיות קשה יותר.
לפחות ככה זה אצלי...

רינת486

New member
הי יויו

אפשר לשאול האם זה היה מבחירה? האם מדובר בהריון ראשון?

יויו78

New member
מה זא? יש לי 2 ילדים.מדברת על העיתוי של ה3....

עכשיו מנסים להביא ילד 3...פחות הולך...וכבר הילדים גדולים יותר אז קשה יותר להיכנס לזה

missh1

New member
ברור שכן כן כן !

וזה לא משנה אם אתם חיים ב40 מ' או ב20 מ'.
הייתי מרחיבה אבל באמת שאין טעם, שיקולים פיננסים וכד' לא מדברים אלי.
אגב, אני בת 31+ 3 ילדים ולא כפי שכתוב בפרטים שלי. וכ"כ כמהה לחבוק תינוק מחדש.

אני חושבת

שהייתי מחכה עוד שנה, ומתזמנת את ההריון בסמוך למעבר. 8 מ"ר לראש זה צפוף צפוף, והריון הוא תקופה לא פשוטה פיזית ונפשית. כותבת כך ולא אחרת כי את *רק* בת 33, ללא בעיות פוריות, וההבדל עד גיל 34 או 34.5 הוא לא עד כדי כך קריטי.

רינת486

New member
אני חושבת גם שאחכה עוד שנה

ואז יהיה לנו פחות זמן ל"סבול" מתוך המתחם הצפוף הזה

למעלה