הייתי אצל הרופאה היום.

יויו78

New member
הייתי אצל הרופאה היום.

מקסימה.
נתנה לי לעשות בדיקת הורמונים וטענה שאני צריכה לעשות גם צילום רחם....מישהי עשתה?
המליצה שבעלי גם יעשה בדיקות זרע...יתפחלץ..
לא רצתה לתת מעקב זקיקים טענה שלא צריך בנתיים....
אוףבא לי שהסבב הזה שמתחיל היום יצליח.

מנעמים

New member
עשיתי

בעבר צילום רחם - הליך זוועתי. כואב. יש הממליצות לעשות בהרדמה. הייתי מחכה עם זה לבינתיים....
תתחילי מפרופיל הורמונלי ובדיקת זרע. אני בת 35 ויצא לי פרופיל לא טוב :( וכבר זה הניסיון ה 9 שלנו. חבל לבזבז זמן, כדאי בגיל הזה לבדוק. אם הכל בסדר אז להמשיך טבעי. אם לא - להתקדם עם רופא פוריות

nofar166

New member
אני גם עשיתי

לדעתי גם אין לך מה למהר עם צילום הרחם. אני עשיתי את הצילום רק אחרי שנה של ניסיונות וגם אחרי שאני ובן זוגי ביצענו את כל הבדיקות המקדימות.
כדאי לעשות בדיקת זרע כדי לשלול בעיות בתחום הזה.

talush2005

New member
שואלת באמת כי לא ידעתי .. בילד 3

באמת יכול להיות פתאום בעיות פוריות ? נשמע לי מוזר לעבור כל כך הרבה סבל בהריון שלישי אחרי שעברת 2 הריונות מוצלחים.

הטבע לא ברור ...

יויו78

New member
אני מקווה שאין בעיית פוריות ושזה עוד

יקרה טבעי.
אבל כן,הגוף שונה.
ההריון האחרון היה לפני 6 שנים...
הייתה לי הפלה בספטמבר...
שום דבר לא ברור מאליו.
היום,אני חושבת שאולי הייתי צריכה להתחיל כבר לפני שנתיים בערך.אבל...מה שהיה היה.
נקווה לטוב.

מנעמים

New member
לצערי יש כאלה דברים

ואני ההוכחה... עם הגיל הפוריות יורדת, ואני גיליתי את זה במפתיע בגיל 35 אחרי 2 הריונות. מדכא.

Mis Anna

New member
בהריון שלישי האישה מבוגרת יותר וזה יכול בהחלט להשפיע על הפור

גם של האישה וגם של הגבר

haych

New member
חולקת על כולן

לדעתי תעשי צילום רחם.
אנחנו לקחנו את הזמן עד שהלכנו למרפאת פוריות, ניסינו במשך שנה ושלוש. אחרי שנה בערך בעלי עשה בדיקות זרע שיצאו תקינות.
הרופאת פוריות שלחה אותי ישר לצילום רחם - והופס! 2 החצוצרות שלי היו חסומות. כמעט שנה וחצי של נסיונות סרק, שבכלל לא היה סיכוי להריון ולא ידענו על זה.
אם הגיל שלך בכרטיס נכון, לא הייתי מבזבזת זמן. במיוחד לאחר שאמרת שהייתה לך הפלה ויכולות להיות הדבקויות שחוסמות את החצוצרה.
הבדיקה כואבת (לא לכולן, לי כן) אבל לגמרי שווה את זה. מן הסתם אם הכל יצא תקין תרגישי שסתם התעללת בעצמך אבל קחי אותי לדוגמא - במהלך הבדיקה הצליחו לפתוח לי חצוצרה אחת ולתת לי סיכוי להקלט טבעי (אני כבר עמוק ב IVF, אבל זה כבר לא קשור).

יויו78

New member
ננסה החודש..מתוך אמונה ותקווה שזה החודש...(סקפטית..)

ואם לא אקבע את הצילום רחם...
וגם אעשה בדיקת דם הורמונלית- הרופאה אמרה שזה ביום ה3 של המחזור וגם נעשה בדיקת זרע
אממממממממממממממממממממממממממממןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
שלא אצטרך אף אחד מהם

haych

New member
המלצות

1. את הצילום רחם כדאי לקבוע כבר מעכשיו, בד"כ לא פשוט למצוא תורים אז גם ככה יהיה לך נסיון-שניים לפני המועד.
2. בדיקות דם עושים ביום 2-5. גם לי הרופא (רופא נשים, לא פוריות) אמר ביום השלישי וזה נפל לי על סופ"ש אז הייתי בלחץ שאפספס את החודש ואז הסתבר לי שאפשר לעשות בטווח הזה ולא ביום המדוייק.
3. בהצלחה והלוואי שבאמת לא תצטרכי.

למעלה