מנסים להיכנס להיריון שני

אני 3111

New member
מנסים להיכנס להיריון שני

היי בנות,
פעם ראשונה שאני כותבת כאן עד עכשיו בעיקר עוקבת..
בעלי ואני מנסים להיכנס להיריון שני יש לנו בן נסיך בן שנתיים- בהיריון שלו נקלטתי בניסיון השני..
לפני בערך 10 חודשים החלטנו שאנחנו מוכנים להתחיל לנסות והייתי בטוחה שהנה זה שוב יגיע בקלות ובלי בעיות..
ואז עבר חודש ועוד חודש.. המחזור היה טיפה משובש בגלל תקופה לחוצה בעבודה.. אז החלטתי לעזוב כדי להרגיע את הנפש.. ובמקביל עשיתי בדיקות פרופיל הורמונלי שיצא תקין ובאמת המחזור חזר להיות סדיר.
המחזור שלי אורך בין 26-29 יום מזהה ביוץ לפי כאבים רציניים, הפרשות פוריות ובדיקות ביוץ.. עובדים כמו שצריך אבל בינתיים איו תוצאות.
אני מאוד מתוסכלת ומרגישה שזה כבר לעולם לא יקרה.. נשברת כל פעם שהמכשפה מגיעה ולוקח לי כמה ימים טובים להתאושש...
אני ביוא"ב 10 היום וכבר 4 ימים לפחות מרגישה כאבי מחזור קלים.. זה כל פעם מחדש לוקח לי את כל האופטימיות כי אני יודעת שבסוף המכשפה תגיע.. בדיוק בזמן! אוףףף.. זה כל כך קשה..
החלטתי שאם החודש זה לא קורה בעלי יעשה בדיקת זרע ונתחיל להתקדם עם בדיקות ולבקר במרפאת פוריות.
יש תקווה להיריון? מה אומרות?

מאי292

New member
לאט לאט

קודם כל שיהיה בהצלחה ותצאי מפה מהר :)
אני חושבת שאם כבר יש ילד בריא בבית מאותו בן זוג אין סיבה להלחיץ את עצמכם בבדיקות ...
רוב הסיכויים שהכל בסדר..
&nbsp
את אומרת שהיה מחזור קצת משובש... תני לגוף זמן בסך הכל ילדת לפני שנתיים.
&nbsp
אל תספידי את החודש.
ובשורות טובות

אני 3111

New member
תודה:)

תודה על המילים המעודדות.
המחזור כבר סדיר בערך חצי שנה ואני גם מאוד מקווה שלא נמצא משהו חריג בבדיקות..
אני פשוט מרגישה נורא עם חוסר היכולת הזו לעזור לעצמי להיקלט להיריון, מן חוסר שליטה כזה שמאוד קשה לי איתו.
לגבי החודש... לא יודעת מרגיש לי שזה לא יקרה עם הכאבי מחזור החלשים והמעצבנים האלה.. למרות שתמיד הספק מקנן..
בהיריון של הבן שלי אני זוכרת תחושות כאלה של כאבים כאילו המחזור אוטוטו מגיע.. לא יודעת, נראה מה יהיה הסקרנות הורגת אותי.
מה איתך? באיזה סטטוס את?

מאי292

New member
אין לנו שליטה

את צודקת...
אין לנו שליטה על זה וזה אכן שובר.
אני ובעלי ללא ילדים מנסים כבר 5 חודשים.
התוכנית הייתה ללדת עד סוף 2018 אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד
החודש התחלתי לעקוב עם מקלמקל ביוץ.
מקווה לטוב :)

למעלה