היי בננות...

naty156

New member
היי בננות...

היי:) חדשה פה... כל הזמן קוראת ומחכימה...
הגיע הרגע שלי להתייעצות... החלטנו להיכנס להריון... ואחריע שקראתי פה קצת החלטתי לנסות את הבדיקת ביוץ... רק שאני לא באמת יודעת להגיע אם חיובי או שלילי... משלשום זה התחיל להראות פס אחריי ששבוע ומשהו לא ראיתי כלום��אשמח להתייעצות אם זה חיובי או עוד יום...

Mis Anna

New member
ממש כמעט

תתייחסי כאילו כבר כן לדעתי גם לקמפר וגם תמשיכי לבדוק. תמשיכו לקמפר עד שיהיה שלילי כולל אותו יום שזה הפך לשלילי

naty156

New member
תודה רבה❤

קצת מוזר לי שהביוץ מופיע לי שבוע לפניי המחזור... הוא לא אמור להופיע שבועיים לפניי...? מה זה יכול להיות..?
תודה רבה על התשובה❤❤❤

Mis Anna

New member
זה אומר

שהמחזור שלך יגיע (בתקווה שלא) מאוחר יותר בהתאמה

nofar166

New member
יכול להיות שיש לך ביוץ מאוחר

הביוץ לא תמיד מופיע שבועיים לפני המחזור. לי למשל היה ביוץ מוקדם וכבר 12 יום אחרי המחזור הופיע הביוץ.
אצלי באותן בדיקות, פס הביוץ אף פעם לא היה חזק באותה מידה כמו פס הביקורת. אבל גם אצלי בימים שלפני הביות הוא התחיל להופיע והתחזק מיום ליום. ככה שמחודש לחודש למדתי לדעת מהו ה"פס החיובי" (הפס הכי ככה מכל הימים שבהם הוא הופיע).
עדיף להתחיל לקמפר כשאת רואה שהפס הופיע, אפילו אם הוא עדיין חלש, אלו הימים הפוריים שלך שלפני הביוץ וגם בהם אפשר להרות.

naty156

New member
תודה❤

השאלה שלי לגביי הביוץ היא... שאם הוא הגיע מאוחר אז המחזור יאחר גם... מה שהיה מבחינתי איחור אם לא הייתי עושה בדיקת ביוץ החודש...��והייתי עושה בדיקת הריון... היה יוצא שלילי למרות שבעצם יכול להיות חיובי וזה נראה רק אחריי שבוע...?

למעלה