שרשור התפקדות?

מנעמים

New member
שרשור התפקדות?

אז מה שלומכן?
רוצות לספר קצת על השלב שבו אתן נמצאות? תחושות? מחשבות?

אני אתחיל. אני יואב 10 כנראה. ממש מדמיינת שהחודש זה החודש... מרגישה כל מיני כיווצים. אבל היום בדיקה שלילית! עוד לא מספידה, אבל זה קצת מבאס.

תורכן :)

secondtime82

New member
משתפת

כבר חודש שאני מנסה לא לזהות במדויק, להפחית לחצים ... אמורה לקבל כנראה בסוף השבוע אז הנה השבוע הזה של כל המחשבות והתחושות והסימנים ... נקווה לטוב בהצלחה לכולן!

maya maya123

New member
מצטרפת חדשה

היי,
חדשהבקבוצה אבל קוראת אתכן המון.. סיבוב שני , יש לי ילדה בת שנתיים.
בדיוק היום קיבלתי מחזור, מקווה שהחודש זה החודש.

dogli3

New member
גם אני אשתף : )

יש לי 2 פיצקיות בבית, ואנחנו רוצים עוד מהפלא האלו

&nbsp
אני כנראה ביו"מ 12.
בהצלחה!

Reuta142

New member
מחזיקה לכולן אצבעות

אחרי חודש שבו פספסתי את הביוץ (כנראה) ואיחור מבלבל ומטעה של שבוע - אני ביו''מ 11 ומקווה שהחודש זה ילך יותר טוב. מודדת ובודקת בכל אמצעי אפשרי.. בהצלחה לכולן!!

יויו78

New member
מצטרפת חדשה ישנה

חוזרת אחרי הפלה.
סיימתי מחזור שהגיע קצת יותר מוקדם מהרגיל ביום שבת- מחכה לביוץ של החודש וננסה. ...

talush2005

New member
גם אני אשתף + משהו מעצבן מאתמול

לפניי 9 ימים בדיקת ביוץ חיובית שהעלתי לפה גם וזה היה התקדמות שהצלחתי לזהות או לפחות חושבת שהצלחתי לזהות כי זה המקור הכי אמין שיש לי ...
עם המדחום הפסקתי כי זה הכניס עוד גורם לחץ. עשינו כמיטב יכולתנו מאז אותו יום.

מהפחד להתאכזב, בודקת בשבוע הבא, רק ביום שאמור להיות מחזור בתקווה גדולה שלא יהיה כמובן !!
אבל איכשהו יודעת שכמו כל דבר , אצלי זה לא יהיה כל כך מהר =/

ואתמול שכנה לא חכמה במיוחד אמרה לי - מה זה אני רואה משהו והצביעה על הבטן ... וכמה מבאס לשמוע את זה בתקופה של נסיונות ? קצת טקט ? את יודעת מה אנשים עוברים בדרך ? צריך להזהר ..

pregn

New member
יוא"ב 6 או 7 (לא בטוחה)

כל כך מקווה שהחודש זה החודש!!!

talush2005

New member
לאחר שבוע - מספידה ופורקת קצת

המחזור הגיע בדיוק בזמן, (נו לפחות חזר להיות סדיר) .

מאוכזבת בכל כך הרבה רמות , למרות שלא מנסים הרבה זמן. האי וודאות יכול להרוג חולי שליטה כמוני. נמאס לי שנראה שלכולם הכל הלך לי בקלות ולי כל דבר בחיים לקח זמן. היתי בטוחה שבליל הסדר השנה כבר אשב בהריון התחלתי, בלי שאף אחד יודע וזה יהיה הסוד שלי לחג מתוק.

ואני לא יודעת למה , מה עושים לא בסדר ? למה מגיע לי שיהיה קשה ? ביוץ היה וזוהה הפעם בוודאות , גם מתאים בימים למחזור וגם מקלון. והכאבי מחזור חזקים ביותר , ואני בד"כ לא סובלת מהם. כאילו מתאבלים ביחד איתי.

בא לי להכנס למיטה ולא לצאת חודש! באמת ! אם רק היה אפשר ...
כמה ייאוש ..

בהצלחה לכולן !!!

Reuta142

New member
מבינה לליבך

כואב לשמוע ואני מבינה אותך לגמרי. מבאס לשמוע כל כך הרבה סיפורי ''ניסינו פעם אחת והצלחנו מיד'' ואי אפשר שלא לחשוב למה זה לא קורה לך. מציעה שתפנקי את עצמך באלכוהול ובדברים שאסור בהריון - ותתנחמי בזה שהנה הגיע מחזור חדש והזדמנות חדשה לנסות :) תמיד יש מי שקשה לו יותר ממך ואת צריכה להיות מרוכזת בלהיות אופטימית ולשמוח בחלקך. מאחלת לך שתצליחי וגם לעצמי כי אין ספק שזה לא פשוט..

talush2005

New member
תודה איזו מקסימה

בהצלחה גם לך !! נקווה שזה החודש שלנו לקראת פסח ובוא האביב :) תקופה של התחדשות !

למעלה