האם זו בדיקת הריון חיובית?

חנה281

New member
האם זו בדיקת הריון חיובית?

אני בין 10-12 יום אחרי ביוץ,לא סגורה על זה.

תודה!

חנה281

New member
וזה לא משנה

שאני פוליציטית נכון?
ולחכות עוד כמה ימים עם הבטא כי אני לפני איחור?

secondtime82

New member
אישית הייתי מחכה קצת עם הבטא

שתהיה תוצאה יפה יותר אחרי האיחור

חנה281

New member
כן נראה לי אנסה

להתאפק עד חמישי או ראשון(אני לא יודעת מתי בדיוק האיחור). זה שאני אחרי איקקלומין ופוליציסטית לא משפיע על כך שהבדיקה חיובית?

Mis Anna

New member
לא, אין שום השפעה

את קיבלת זריקת אוביטרל? ואם כן מתי

חנה281

New member
לא לא

רק לקחתי איקקלומין. עשיתי עוד אחת הבוקר ויצא שוב פס שני אבל בהיר כמו אתמול או אפילו טיפה בהיר יותר. של אתמול התכהב יותר מאמינה אחרי דקות ארוכות. זה אומר משהו?

Mitzi34

New member
איזה כיף לך! בשעה טובה :) זה אומר שההריון צעיר...

חנה281

New member
מתלבטת אם ללכת

לבדיקת דם בחמישי או בראשון או גם וגם.
מה אתן אומרות?
וזה שהפס אתמול בלילה והיום בבוקר חלש אבל יש פס ודאי (אחרי שעה התחזק עוד יותר אבל אני יודעת שלא מסתכלים מעבר) לא אומר כלום נכון ?

Mitzi34

New member
לא נראה לי שיש הבדל ככ

הייתי הולכת לעשות בטא כמה ימים אחרי איחור בגדול אין ממש צורך לוודא הכפלה אלא אם כן יש לך חשש כלשהו..

חנה281

New member
בגלל שאני לא בטוחה

אם הביוץ היה ביום מסוים או יומיים אחרי אולי כדאי באמת לחכות לראשון לבטא. זה שהפס חלש ואין לי ממש תופעות עדיין(מרגישה די רגיל) לא אמור להטריד נכון?:)

secondtime82

New member
את לא אמורה להרגיש תופעות בשלב הזה

הכי מדויק זה באמת בטא הייתי מנסה להתאפק קצת אבל זה באמת תלוי בסבלנות שלך

חנה281

New member
אז את אומרת

שאין לי מה להילחץ מפס חלש ומזה שלא הרגשתי/ראה סימני השרשה. קראתי שיש כאלה שיש להן כבר בשלב הזה פשוט.
וכן ראשון בגלל זה כל השאלות :) רק רוצה שזה באמת (כי קשה לעכל ואעשה בטא) שיתפתח בצורה תקינה ובריאה :)

secondtime82

New member
לגמרי יכולה להבין את כל השאלות

והמתח וסימני השאלה הריון דורש המון המון סבלנות וזה לא פשוט אבל זה שיש כאלה שיש להן, לא אומר שלכולם הסימן הכי טוב להריון הוא בדיקת הריון את לפני איחור ככה שאני מניחה שזו הסיבה שהפס חלש נשאר לחכות בסבלנות עוד כמה ימים (ואז עוד איזה 8-9 חודשים, ככה בקטנה ...)

חנה281

New member
ראיתי באינטרנט

על דימום וכאבי השרשה אבל כנראה דלא אצל כולן.שיש איזה עניין שבדיקת הריון יכולה לצאת חיובי כוזב אצל כאלו שעושים טיפולי פוריות להשריית ביוץ או תרופות לביוץ ועוות בדיקה במקביל. השאלה אם יש אצליסיכוי כזה בגלל האיקקלומין שלקחתי? לא שמעתי על בנות שלקחו איקקלומין ושבועיים אחרי הבדיקה הייתה חיובית שגויה. יש לך מושג על זה?

חנה281

New member
גם מה אמורה להיות

הבטא בימים 13-15 לאחר ביוץ?
שוקלת אם לחכות עוד קצת או השבוע

Mis Anna

New member
הסירי דאגה מליבך

איקקלומין לא משפיע על בדיקת הריון.
מדובר בתרופה אחרת. וגם זו יוצאת מהמערכת בין 8-10 ימים.
בטא בשלב הזה משתנה אבל לרוב נעה בין 50-250 בערך.

למעלה