חמישי שמח לכולן!! מחכה לעדכון סטטוסים...

Mitzi34

New member
חמישי שמח לכולן!! מחכה לעדכון סטטוסים...

מי מחכה לפסים?
מי מחכה לביוץ?
מה שלום כולן בהמתנה המורטת עצבים???

מנעמים

New member
מספידה

אחרי כמה חודשי ניסיונות, שוב בדיקות שליליות ביואב 10 ויואב 12. תחושת האיכסה של המחזור מתחילה לצוף. אוף.

Mitzi34

New member
חיבוק גדול גדול ממני... :(

אני מנסה שלא להתפתות לעשות בדיקה מוקדם מידי (אגב יש מצב שאת מספידה מוקדם מידי!!?) אני מחר ביוא"ב 12 (משוערך כי לא חד משמעי עם 3 ! ימי סטיק ביוץ חיובי) כנראה. או 13. או 11..חחח כל כאב קטן בבטן גורם לי להרהורים. שונאת את הימים האלה של סוף ההמתנה. נראה אם אצליח לעבור את הסופ"ש ללא בדיקה ולהתרכז בהנאה והמנוחה מהשבוע המטורף שהיה לי!

מנעמים

New member
אצלי בעבר

ביואב 12 כבר היה חיובי. מנסה לא לפתח ציפיות כי זה ברור לי שזה לא... אני מעדיפה לבדוק ולדעת ולא לנחש אם כל כאב הוא מבשר או לא. בהצלחה לך, מחזיקה אצבעות!

Mitzi34

New member
יש בזה משהו...את בודקת עם בדיקה מיוחדת?

אני בהריון. הקודם בדקתי ביום האיחור על הבוקר והיה פס חלש אבל בהחלט נראה טוב. האמת שקניתי הפעם מאיביי בדיקות שאמורות להיות מבטא 10 אז אולי אבדוק איתה מחר כדי לא להשתגע חחח שבדקת ביואב 12 והיה חיובי איזה בדיקה זו היתה?

מנעמים

New member
איביי

תמיד הזמנתי מאיביי, אין לי ניסיון בכלל עם בדיקות מהארץ. אמנם זו חברה אחרת, אבל אני מאמינה שהן אמינות. ופעם קודמת ביואב 13 הייתה לי בטא של 200 פלוס כך שביואב 12 אני לחלוטין מצפה שיופיע פס... וגם הרגשתי הרגשות כלליות של לפני מחזור, זה בדרכ לא משקר :( חיבוק גם לך. מצטערת לשמוע שיצא שלילי. אצלי זה ניסיון 5 לדעתי (עשיתי גם חודש הפסקה)

Mitzi34

New member
מספידה גם. יואב 12 בדיקה שלילית

מתחילים כאבי בטן של מחזור גם. ניסיון חמישי נכשל :( (שביעי אם מכילים חודשיים שניסינו בלי אמצעי מניעה אבל כנראה השתמשנו בחומר שמכיל קוטל זרע)

precel

New member
לא קראתי נכון את התגובה הקודמת

והייתי בטוחה שאת בהריון רק אחכ שמתי לב שכתבת בקודם...
חודש הבא יהיה מוצלח ! חיבוק.

Mitzi34

New member
אני ממש בדיכאון הפעם. אוף

הלוואי שחודש הבא יהיה משמח

Mitzi34

New member
יואב 14/15 לרוב

היום אני 14 והכאבי מחזור כבר ברורים. לדעתי אקבל היום בערב או מחר על הבוקר

secondtime82

New member
גם אני מספידה

יוא״ב 13, הכתמות, בדיקה שלילית :( חודש רביעי של ניסיונות אחרי חוץ רחמי ...

יו"מ 16

בדיקת ביוץ שלילית... מחכה בסבלנות.. בנתיים מקמפרים יום כן יום לא (וגם יום כן יום כן
)

מעצבן שהמחזורים כאלה ארוכים עד שיש הזדמנות לנסות שוב זה לוקח כל כך הרבה זמן... אוף��

Mitzi34

New member
מחזיקה אצבעות שיגיע במהרה!

מתי בדכ את מבייצת? בנתיים תהני מהקימפורים :)

מחזור לא סדיר

אין בדרך כלל

חודש שעבר זה היה ביו"מ 27
אני מקווה שהחודש יבוא קצת יותר מוקדם

פלפל123

New member
:(

אצלי מדובר במחזור לא סדיר אז אין לי מושג אם היה לי ביוץ בכלל.. אבל לפי ממוצע קודם ולפי הפרשות הייתי בטוחה שבייצתי לפני כשבועיים.. קימפרנו כמובן
אבל עשיתי בדיקת ביוץ (ששמעתי שיכולה להראות גם על הריון) ויצא שלילי..
ממש מבאס :(
כבר 8 חודשים של ניסיונות (אבל קצת פחות בגלל המחזור הלא סדיר.. מתסכל)

למעלה