שוב קיבלתי אני ממש מצוברחת!

שוב קיבלתי אני ממש מצוברחת!

ממש מתוסכלת!
3 מחזורים ועדיין לא נקלטתי! וכן מעורב לחץ.
בשנה האחרונה נקלטתי בניסיון ראשון, אבל זה לא החזיק מסיבות שלא קשורות.
אני לא מבינה מה השתנה! קימפרנו סביב מועד הביוץ כשהפס היה ממש חזק ולאחריו ליתר ביטחון, סה"כ 3 ימים ברצף. כלומר ביום שהפס חזק ויומיים כשהוא נחלש.
אני יודעת שלא חייבים להקלט ישר וזה יכול לקחת זמן. אבל אם יש בעיה הייתי רוצה לדעת מראש כדי לא להמשיך להתאכזב כל חודש ולטפל אם יש צורך לטפל.
הבעיה שאף רופא לא יתייחס אליי אם נקלטתי בשנה האחרונה ממש אובדת עצות ומתוסכלת!

כדאי לקמפ"ר גם לפני

הימים הכי פוריים הם הימים לפני הביוץ, כי הזרע מחכה בגוף, אצלי עשו הזרעה ביום 10 ו-11 כשהמקלונים התחזקו סביב יום 14 - נסו לתפוס יום כן יום לא בשבוע שלפני התחזקות הפס. ומעקב זקיקים את יכולה לבקש גם מהגניקולוג. בהצלחה!

תודה איןאריותכאלה

אם הבנתי נכון (את ההוראות..) היה כתוב ביום שהפס הכי חזק זה לפני הביוץ, וברגע שמזהים עלייה, מומלץ לקמפר תוך 24-48 שעות מזיהוי העלייה בהורמון. אז כדי לשמור על איכות הזרע קימפרנו ביום שהסטיק היה הכי חזק, וגם יומיים לאחר מכן, סהכ שלושה ימים רצופים כמו שכתבתי.

לגבי מעקב זקיקים - האם רק רופא פיריון עושה מעקב זקיקים? כלומר יכול להיות מצב שהגניקולוג שלי שאינו מומחה לפיריון, יכול לעשות מעקב זקיקים?
החשש שלי שאם כבר נקלטתי להריון באופן טבעי הרופא נשים שלי עשוי להקשות לקבל עזרה עם מעקב זקיקים..

עונה

א. נניח שהסטיק חזק ביום 12 - אני הייתי מקמפרת בימים 8, 10, 12 ב. רופא נשים יכול לשלוח למעקב זקיקים, את לא חייבת רופא פריון

תודה וכמה שאלות על

מעקב זקיקים, טכנאית מבצעת את זה? כמה פעמים צריך להגיע, זה מלווה בבדיקות דם?
ואין צורך ליטול איקוקלמין? מיליון שאלות כי ממש קלולס

מעקב זקיקים אצל טכנאית, ללא בדיקות דם

בשביל איקקלומין את צריכה רופא פריון ובדיקות שוטפות, תשאלי בפוריות אם תגיעי לזה (מקווה שלא!)

Mitzi34

New member
חיבוק !

איזה קשה זה שמקבלים ושוב מתחיל הכל מחדש....חיבוק ענק למרות שאישית יותר קשה לי להיות לפני מחזור וחוסר הידיעה

precel

New member
ממש מבינה אותך

גם אני עכשיו קיבלתי
לא מספיק השברון לב
גם כאבי תופת ://

למעלה