ניסיון להורות

liza51

New member
ניסיון להורות

היי , בת 31 אני מנסה להיכנס להריון ,מחזור אחרון קיבלתי 12/10 ועד היום לא קיבלתי .
המחזור שלי לא סדיר במיוחד .אבל אף פעם לא היה לי איחור כזה ארוך .53 ימים מ12/10
מצד אחד אני לא מקבלת מחזור, מצד שני אני רוצה להיכנס להריון ,והבנתי שניתן להיכנס גם ללא מחזור כי לא ניתן לדעת מתי הביצית תשתחרר . קצת חוסר וודאות כזה מלאת ציפייה
הרופאה אמרה פשוט להמתין .ביצעתי שבוע לאחר שהייתי אמורה לקבל מחזור (בשבוע הראשון לאיחור )בדיקת ביתית יצאה לי שלילי לאחר שבועיים ביצעתי בדיקת דם (כמובן שטרם קיבלתי מחזור )יצא לי גם שלילי -שוב עברו שבועיים (יום ד') מבדיקת הדם, השאלה אם להמתין, או לבצע שוב בדיקת דם .
המחזור שלי לא סדיר ב5 ח' אחרונים (ירידה במשקל אבל העליתי במשקל ) הבטן התחתונה שלי נפוחה כמו בלון ... אשמח לעזרה
מרגישה כבדות ועייפות - מה עושים ???

Mis Anna

New member
תעשי עוד בדיקה לשלול הריון.

ואם את לא בהריון תבקשי מרופא הנשים כדורים להביא את המחזור.
זה יאפס לך את המערכת ויתחיל חודש חדש.
או פשוט לחכות

liza51

New member
בתקווה שייצא חיובי

יש כדורים כאלה להחזרת המחזור ???
הרופא אמרה לי שפשוט לחכות , אני מרגישה כמו בלון , אני מאוד שומרת על אורח חיים בריא ואוכלת מסודר וספורט ופשוט עולה במשקל .. החוסר וודאות הזה.
ניתן להיכנס להריון ללא קבלת מחזור

Mis Anna

New member
בשביל להכנס להריון צריך להיות ביוץ

בהנחה ואת לא בהריון, את בעצם מחכה לביוץ.
ביוץ נדיר שיהיה בשלב כזה במחזור החודשי.
את יכולה לבצע בדיקת דם להורמונים בעיקר
Progestrone
Lh
e2 estradiol
ניתן להוסיף גם hcg בטא לבדוק אם את בהריון
&nbsp
בהנחה ואת לא בהריון יכולים להתקיים שני מצבים
1. ההורמונים מראים שאת אחרי ביוץ - במקרה כזה הייתי באמת מחכה למחזור או אולי אפילו קיים סיכוי להקלט.
2. ההורמונים מראים שאת לפני ביוץ - במקרה כזה אם אכן את כבר מעל חודשיים ללא מחזור אני אישית לא הייתי מחכה יותר ומבקשת כדורים מהרופא להביא את המחזור. כדי לאפשר לגוף להתחיל מהתחלה.
&nbsp
אני חייבת לסייג שהעצה שלי אינה המלצה רפואית וכל דבר שאת בוחרת לעשות התייעצי עם הרופא על כך.
&nbsp
את יודעת מה הטווח מחזורים שלך בדרך כלל?

liza51

New member
בדיקות דם

ברור !! מיליוני תודות .
ביקרתי אצל הרופאה ב21/11 והיא נתנה לי את הבדיקות הנ"ל . לבצע אותם .
בצורה כזאת אם לא קיבלתי תוך חודש 22/12 ללכת לבצע
אם קיבלתי -(מקווה שאני זוכרת נכון ) ביום השני או ביום יומיים שאחרי המחזור אני צריכה לבדוק .
היא דיי ניסתה להרגיע אותי אבל אני די לחוצה ומפחדת . מנסה לא להתעסק בזה יותר מדי . האיחור במחזור רק בתקופה של 4 ח' אחרונים עקב ירידה במשקל (ממרץ עד מאי )ולאט לאט הייתי מקבלת באיחור שבין 10-17 ימים .
האיחור הפעם כבר 27 ימים .אני מרגישה כמו בלון מתהלך ועולה במשקל בשבוע האחרון
קבעתי תור ל4/1 .מחר יש לי בדיקת הריון נוספת - הלוואי שייצא חיובי אני אבקש שיוסיפו לי את מה שרשמת לבדיקות דם שאני עתידה לערוך ב22/12
PROGESTERONE/
LH (LUTEINIZING HORMONE)
FSH (FOLLICLE STIMULATING HORMONE)
PROLACTIN
DHEA SULPHATE
TSH
T4 - FREE

מיליון תודות

liza51

New member
בדיקה ביתית

מנסה לשמור על סבלנות ולבצע מחר את הבדיקת דם שהיא הכי אמינה