שרשור הכרות

שרשור הכרות

היי בנות
היום החל חודש של ניסים
אפשר לבקש מה שרוצים ללא תמורה .. מאחלת ומבקשת לכולנו שהחודש זה החודש!!

היות ואנו כותבות פה את הדברים הכי אישיים (כמה זמן ומתי קימפרנו ;) ועוד)
אולי תרצו לחלוק?

האם בהריון? איזה חודש? אם לא, כמה זמן מנסות? מספר הריון? ורקע קטן מבחינת ניסיונות/אובדן מי שרוצה לשתף וכל מה שתרצו....

אז מי הראשונה???

secondtime82

New member
אני אצטרף

בת 35, עם בן 3 מתוק מתוק בבית הריון מחוץ לרחם לפני 5 חודשים ולפני חודשיים התחלנו שוב לנסות ... בהצלחה לכולנו. משתוקקת כבר כל כך.

Mitzi34

New member
מצטרפת חדשה

בת 34, עם ילדה בת כמעט 5 בבית (שובבה מאוד וחכמה מאוד! כל יום זה אתגר)
קרייריסטית עובדת בהייטק, לפני שנה וקצת קודמתי לתפקיד חדש, דבר שהיה הזדמנות מדהימה לניהול תחום וצוות בגילי הצעיר...לצערי זה דחה את ההריון השני שלי בלא מעט זמן....
&nbsp
בערך מסביבות יוני אם אני זוכרת נכון התחלנו לנסות..
ניסינו יוני ויולי ובדיעבד הבנתי שזה שהשתמשנו בחומר סיכה (לוב) כנראה שגם מאוד מוריד את הסיכוי להריון...קראתי בנושא וחלקם מכילים קוטל זרע והרוב פשוט מפריעים להפרשות הטבעיות של הגוף וחוסמות מהזרע להיכנס פנימה...
את אוגוסט פספסנו כי הייתי בחו"ל בזמן הביוץ וחזרתי חולה ככה שלא יצא לקמפר
מאז ספטמבר התחלנו לנסות ולכוון לביוץ...בנתיים ללא הצלחה..
מחזור אחרון ביום שישי 17/11 והלוואי ויהיה לי נס החודש וגם לכן!!!
&nbsp
ברקע היה לי הריון ראשון כימי\הפלה טבעית בשבוע 6
בערך 5 חודשים אחריו, הריון ראשון תקין שהסתיים בבת המהממת שלנו!
&nbsp
בהצלחה לכולן!
&nbsp

ורדינה40

New member
אצטרף גם

היי שמי ורדינה בת 39
אמא ל-3 ילדים תאומים בן ובת בני 15 וילדון מתוק ושובב בן 6
אמא במשרה מלאה .לאחר שנים של סבל(13 שנים) ואלימות מילולית ופיזית סוף סוף הצלחתי להתגרש ולעזוב את כל הסבל שעברתי.
כיום גרושה חייה בזוגיות נפלאה עם בן זוג חדש ואנחנו יחד כבר 9 שנים
ומאוד רוצים עוד ילד משותף משלנו.(הקטן בן ה6 הוא המשותף שלנו)
מקווה ומייחלת לעוד כי אוהבת בית מלא בילדים.
ואין כמו האושר הזה.
אני ובן זוגי מאוד רוצים לפחות עוד קטנה או קטנציק ואני קצת לחוצה בזמן בגלל גילי.והזמן לא לצידי.
את התאומים הבאתי בהפריה ivf כי לגרוש היה בעיה בזרע.
ואילו המשותף החדש בא טבעי ואף בהפתעה גדולה.
אז זהו הסיפור שלי.
מאחלת לכולכן המון הצלחה ובזכות החודש המבורך הזה כסלו
שתתברכו בכל אשר חפץ על ליבכן אמן.

גם אני מצטרפת

בת 28 , נשואה כשנה. חשבתי אני חכמה וחיכיתי כי רציתי שיסתדר לי בול עם סיום התואר ומסתבר שה׳ צחק עליי. ולא רק שלא נקלטתי , מסתבר שאני פוליציסטית...
זהו החודש הרביעי שאני מנסה - בתקווה שהחודש זה החודש.
&nbsp
&nbsp

gilgil39

New member
גם אני

• היי לכולן, אני בת 36 עם שני בנים בני 5 ו-3 ומאוד רוצה את השלישי (בתקווה השלישית (!) אבל הכל טוב). מנסים מיולי, בספטמבר לצערי הייתה הפלה טבעית בשבוע 6. החודש תכננו לחזור לנסות אבל הבן הקטן שלי חלה בוירוס -CMV ככל הנראה ועכשיו אני צריכה לחכות לראות אם נדבקתי
    מאחר וזה וירוס שמאוד לא מומלץ להידבק בו בזמן הריון. קשה מאוד עם כל העיכובים האלו... נדרשת הרבה סבלנות אבל אני מאמינה שבסוף זה יקרה לכולנו!

תודה לבנות ששיתפו.. מי הבאה שמשתפת?

לכל אחת סיפור מעניין משלה וכל אחת היא עולם ומלואו.
תודה ששיתפתן.
מאחלת שתשתפו אותנו גם בהצלחות במהרה

precel

New member
היי לכולן!

אז אני בת 31, נשואה אוטוטו שנה, הייתי בטוחה שברגע שנתחיל לנסות תוך שנייה אקלט. אבל לא.
אחרי החתונה ניסנו איזה חודשיים שלושה (ללא בדיקות ביוץ אלא סתם לקמפר ללא הגנה) לא קרה כלום ואז כבר נכנסתי לשלב בעבודה בו הייתי צריכה לעשות קצת הפסקה מהנושא.
עכשיו זה החודש השני בו אנחנו מנסים, מסתבר שבחודש הראשון לא קראתי נכון את מקלוני הביוץ... לפי החישוב הביוץ אמור להגיע עוד יומיים ואנחנו נוסעים בסופ"ש להירגע אז תחזיקו לנו אצבעות !

הבעיה העיקרית היא שאני מאוד מאוד לחוצה מהנושא. לא מצליחה לא לחשוב על זה ולהשתחרר.. טיפים? רעיונות? אשמח :)

Mitzi34

New member
זה אכן נושא מלחיץ

כל ההתעסקות הזו והחוסר וודאות... לפעמים אני ממש מקנאה בבנות שנכנסות בטעות להריון בלי לחשוב על זה בכלל.... ממליצה לך לנסות לשחרר קצת שליטה. ממליצה זאת גם לעצמי (קשר יותר לעשות מלייעץ...) זה יבוא כשזה יבוא.. יותר ממה שאנחנו עושות אנחנו לא ממש יכולות לשלוט בשום דבר :)

אליה 242

New member
וואו כמה חדשות , מקווה שנעבור מכאן בהקדם...

היי ,
אני בת 34 ממש בעוד שבוע וחצי.
יש לי בבית בת 5.5 שההריון שלה נקלט בנסיון השלישי,
ובן 4 שההריון שלו היה לא מתוכנן ובלתי צפוי והכי כיף בעולם.
ביוני האחרון הוצאתי התקן נחושת ומאז אנחנו מנסים ,
הייתי בטוחה שאקח את זה בכיף ויגיע ההריון כשיגיע , בפועל הכמיהה לשלישי לא פחות חזקה מלילד ראשון מסתבר...
בהריון הראשון קיבלתי המון תמיכה ומקום לפרוק בפורום הזה,
חזרתי לפני כמה חודשים וזה לא ממש היה אותו דבר.
אני מקווה שנוכל ליצור פה מקום אמיתי לשיתוף ופריקה.
חפרתי מלאאאאא
נעים להכיר

אמן!

קודם כל שלא נהייה כאן יותר מדי
ושבזמן שאנחנו כאן שנקבל תמיכה ישרה ואמיתית.
&nbsp
כניסה להריון מהיר לכולן!! תמשיכו לשתף!

הייי :)

אני בת 24 עם ילדה בת 1.1 , קטנטונת.
אני עובדת במרכז עם עבודה שדורשת המוך זמן,ובקושי מספיקה להגיע הביתה כדי להשכיב את הילדה לישון ( היא הולכת לישון מוקדם) , למזלי בעלי 4 ימים בשבוע בבית וחמותי שעוזרת לנו מאוד.
ההריון הראשון הגיע אחרי המון סבל (הפלה,הריון חוץ רחמי) עברנו טיפולים וממש רגע לפני עליית שלב אני לקחתי את החודש באיזי בלי יותר מידי התערבויות ונקלטתי!
אני מאוד מפחדת שההריון הבא שלי יגיע גם בדרך לא קלה בכלל , כי אני פוליציסטית.
אני מאוווד רוצה עוד ילד.
לא מפסיקה לחשוב ולחלום על עוד תינוק בבית.
אני בתהליך שיכנועים עם בעלי..כי הוא מבוגר ממני ב 11 שנים ואני מפחדת שיתווספו עוד בעיות בגלל גילו.
אני היתי בפורום הזה גם בפעם הקודמת ואשמח לחזור לכאן שנית :)
&nbsp

למעלה