צריכה עידוד...חדשה פה בסיבוב שני

Mitzi34

New member
צריכה עידוד...חדשה פה בסיבוב שני

היי בנות חדשה ישנה פה בפורום.. זו פעם שניה שאני פה..פעם ראשונה הסתיים בהריון מהמם שנגמר בדצמבר 2012 עם ילדה מדהימה שנכנסה לחיינו. בגלל אי אילו אילוצים וסיבות בחרתי לחכות לא מעט זמן עם הריון שני. לפני בערך שנה נסגרתי על זה והפסקתי להזהר לחודשיים בערך, לא נכנסתי להריון ולאחר מכן חזרתי להיזהר כי לא רציתי שוב ללדת בחורף... חזרנו לנסות השנה עם הכוונה ללדת באביב-קיץ של שנה הבאה. לצערי ב3 חודשים הראשונים השתמשנו בחומר סיכה שרק אחר כך התברר לי שזה יכול להכיל קוטל זרע וכנראה גם פוגע בזרימה של הזרע לרחם.... חודש אחרי זה הייתי בחו"ל בזמן הביוץ ומספטמבר השנה התחלנו לנסות ברצינות ועד כה ללא הצלחה לצערי (החודש הייתי בטוחה שזה זה והנה היום קיבלתי באיחור של יום אחרי שבבוקר עשיתי בדיקה ויצא שלילי ??) מתחילה קצת לדאוג כי בפעם הראשונה נכנסתי ממש בקלות, תוך חודשיים אם אני לא טועה.. מאמינה שהגיל גם עושה את שלו (אז הייתי בת 29 והיום בת 34) מתבאסת ממש שפספסתי ללדת בקיץ ובמקרה הטוב אלד בסתיו אם בכלל .. מרגישה שהשעון מתקתק, הבת שלי בת 5 וכבר ממש חופרת לי שהיא רוצה אחות..מרגישה שהזמן רץ וכל חודש שלא הולך אני ממש בדיכאון... צריכה עידוד וחיבוקים. . בפעם הראשונה היו כאן בנות נהדרות והיה ממש כיף. לילה טוב לכן

מעודדת

קודם כל - ילדים נהדרים נולדים בכל העונות, ובגלל שיש כל כך הרבה עניינים שלא בשליטתנו לגבי ההריון - הייתי מניחה לעניין העונה (גם הבכורה המהממת שלי ילידת דצמבר ), תוך כמה חודשים שוכחים.... לעניין הגיל - מאמי, את צעירה, כבר נקלטת, כבר החזקת הריון מלא, ובשורה התחתונה אתם לא מנסים באמת כל כך הרבה זמן (3 חודשים הם זמן קצר יחסית), אני בטוחה שהפס השני מעבר לפינה. לעניין האכזבה - מבינה מאד מאד (! ) ללבך. האכזבה קשה ומסתכלת כל חודש. אין לי הצעות פלא -תנשמי עמוק, תתאבלי יום יומיים, ואמן שהחודש הבא יהיה המנצח!

Mitzi34

New member
תודה!

אכן אפשר להסתדר בכל עונה אבל התסכול הזה של מנסים ולא הולך...וגם נראה לי שעם ילד שני בחורף יותר קשה כי חייבים לצאת מהבית עבור הראשון...
ואני גם אחרי קיסרי אז תמיד יש לי חשש שמא משהו השתבש ברחם במהלך הניתוח...
הלוואי שהחודש זה יהיה זה!!!

מנעמים

New member
מבינה לליבך

גם אני קיוויתי ללדת בסביבות מאי, ומנסים כבר כ 3 חודשים ולא הלך. מנסה לשכנע את עצמי שהעונה באמת לא קריטית ומסתדרים עם הכל. העיקר שיגיע! בהצלחה

Mitzi34

New member
מתסכל

אז זהו שהבת הראשונה שלי נולדה בשיא החורף - סוף דצמבר ואנחנו גרים באיזור ירושלים ככה שבנוסף קפוא פה אצלנו וגם שלג הרבה פעמים...
אני יודעת כמה שזה קשה כי עשיתי את זה כבר ועכשיו בפעם השניה שחייבים לצאת מהבית עם הילדה הבכורה זה בטח יהיה אפילו יותר קשה..
אבל העיקר שכבר יקרה!
הלוואי והחודש זה יקרה

העיקר שכבר יקרה!

אולי הפרספקטיבה שלי אחרת כי אני מגיעה מהריון אחרי אובדן - המון המון יכול להשתבש בדרך - אמן שכבר יקרה ושתסיימי בידיים מלאות! שלושה מילדיי הם ילידי חורף, תחילת אוקטובר, סוף אוקטובר וסוף דצמבר ואני בטוחה לגמרי שתסתדרי. עבורי, אגב, הקושי במעבר מאחת לשניים היה הרבה יותר רגשי (גזילת הבכורה.... ) מאשר לוגיסטי. יאללה, אמן לפס השני כבר החודש!

Mitzi34

New member
אני בטוחה שהפרספקטיבה שונה אחרי אובדן

כואב לשמוע. אחותי עברה אובדן עם ההריון הראשון שלה באמצע ההריון וזאת היתה טראומה מזעזעת. אין לי ספק שהכל בפרופורציות. כמובן שאעדיף עונה נעימה יותר אבל כמובן שעם הכל מסתדרים. הבכורה שלי ילידת סוף דצמבר ושבוע אחרי הלידה היה לנו שלג ונפל החשמל ל 4 שעות בקור של מתחת ל 0.. אחרי זה אני חסינה ;) הכי חשוב כמו שאמרת שיהיה כבר פס שני ושההריון יהיה משעמם!!!!

אליה 242

New member
אני ממש ממש מבינה אותך

לי יש שני ילדים , מאי 2012 , נובמבר 2013.
כ"כ רציתי את השלישי/ת ללדת במאי/יוני 2018 וזה לא בדיוק הולך לפי מה שרציתי...
גם אני בת 34 :)
אחרי כמה וכמה נסיונות החלטתי לשחרר ולא לחשוב על העונה או בכלל , בטוחה שיגיע ההריון בזמנו שלו וייוולד תינוק מהמם ולא משנה מה יהיה המזל שלו או העונה בה יוולד.

Mitzi34

New member
כנראה שנפגש בסתיו או חורף :)

נכון שזה לא נורא אבל רציתי חוויה מתקנת.
מבאס אבל זה מה שיש.
רק שיגיע כבר כי הזמן רץ!

אליה 242

New member
כן , כנראה...

כמו שזה נראה , אני עומדת לקבל תוך יום יומיים מקסימום.
מקווה שבחודש הבא נתבשר שתינו על ילידי סתיו מהממים...
לגמרי יודעת ומאמינה שהכל לטובה וכל דבר בעיתו , על אמת שחררתי , עדיין כשאני מבינה שהמחזור מגיע , זה מבאס...

מנעמים

New member
אני גם

בת 34 אוטוטו 35. ממש רציתי ללדת במאי 18 אבל כמובן שהכל משמיים... והיום קיבלתי ווסת כואבת במיוחד. שוקלת לדחות את המשך הנסיונות

אליה 242

New member
גם אני קיבלתי הבוקר :) וגם דיי כואבת ביחס לבדר"כ...

למה לדחות את המשך הנסיונות?
כדי להגיע ללידה באביב בכל מקרה , גם אם זה אומר דחייה של שנה?

למעלה