נימול בבטן

חנה281

New member
נימול בבטן

היי,
יש לי היום כמו עקצוצים,נימול,גירודים קטנים בבטן,לא כאבים ,לא פריחה ולא משהו שמפריע.בא והולך כזה.
יכול להעיד על משהו או על סתם דרך לחפש סימנים?

secondtime82

New member
נראה לי גם וגם

יש מלא סימנים אפשריים שיכולים גם להתברר כשום דבר. בהזדהות איתך, אני בדיוק בשלב הזה גם

חנה281

New member
יכול להיות בזמן הזה דקירות מידי פעם

בצד שמאל בבטן תחתונה?
שבוע שעבר היו לי 4 ימים ברצף בדיקות ביוץ חיוביות והפרשות,וגם הטמפ׳ עלתה מ36.2 ל36.6, לא נראה לי הגיוני שעכשיו יש ביוץ אבל זה מוזר.

חנה281

New member
מידי פעם מחליף לצד ימין

וגם קצת דקירות בקו מפשעה.
מקווה שאני לא מדמיינת חח.
השתרשות ביום 7-8 אחרי ביוץ הגיוני?

חנה281

New member
יש לי עוד שאלה

לפני הביוץ חום השחר שלי היה בערך 36.2, לאחר שזיהיתי כנראה ביוץ עלה ל 36.6 ובדקתי כל בוקר באותה שעה-8. היום קמתי לפיפי ב6 בבוקר אז אמרתי שאמדוד לפני והיה 36.5 ושקמתי שוב ב8 היה 36.9. מה זה אומר? יש ירידה? או מה להבין מזה?
תודה!

Emma1988

New member
ממה שאני קראתי בספר שיטת המודעות לפוריות

הכי מדויק כשמודדים באותה שעה כל יום. אם תמיד בדקת ב-8 בבוקר, מה שקובע הוא המדידה של 8 בבוקר גם בשאר הימים (וככל שקמים יותר מאוחר, כך הטמפרטורה יותר גבוהה). בנוסף, אם לפני הביוץ הטווח היה סביב 36.2 וגם בשש בבוקר הטמפרטורה הייתה גבוהה יותר מהטווח הזה, כנראה שזיהית נכון את הביוץ לפי חום השחר. את רושמת בטבלה את המדדים?

חנה281

New member
האמת שלא...

האמת שלא רשמתי,
אבל אם מדדתי תמיד ב8 בבוקר אז זה בסדר אם ככה.
אגב מישהי יודעת אם הביוץ היה ביום ה-31,30(מחזורים ארוכים) האם זה מפחית את הסיכוי?
ויש לי את בדיקת קלייר בלו של ה5 ימים לפני. אני 8-9 ימים מהביוץ. לחכות עוד?

Emma1988

New member
בעיקרון הטמפרטורה נשארת גבוהה יחסית עד להגעת הווסת

או במקרה של היריון נשארת גבוהה ללא הגעת וסת (לפחות בחודשיים הראשונים, לא סגורה אם עד הלידה)

חנה281

New member
אז מקווה שהביוץ הה באמת מתי שחשבתי

ולא אחרי העלייה השניה.
נראה מחר בבוקר. עוד מוקדם לבדוק עם קלייר בלו נכון?

חנה281

New member
כשיהיו ידיים מלאות בעזרת השם השעה

8 בבוקר תראה לי פינוק כנראה אז מנצלים כל עוד אפשר...

למעלה