אשמח לעזרה כבר מיואשת בבקשה מישהי

ורדינה40

New member
אשמח לעזרה כבר מיואשת בבקשה מישהי

היי בנות מרגישה ככ רע ואשמח לעצה עזרה.
אז ככה יש לי מחזור סדיר כל 28 יום דימום למשך 6 ימים .ב2/9/17 קיבלתי ושוב המחזור האחרון שלי היה ב28/9/17 ועד עכשיו לא קיבלתי מה שאומר שהאיחור כבר הגיע ליום 11 .מה שהיה מוזר לי שבתאריך 19-20/10 היו לי יומיים של הפרשות חומות ורודות כאלה וכמו שזה בא ככה זה נעלם.סובלת מכבדות בחזה צרבות תחושת בחילות ועייפות ובדיקת דם שעשיתי הראה בטא5> והפרוגסטורון 24 .הבנתי שהבדיקה שלילית .אציין שאני לא במתח נפשי בכלל .אז מה קורה ??

Mis Anna

New member
אם הפרוגרסטרון גבוה

סימן שאת אחרי ביוץ. נראה לפי הערכים יתכן ואת שבוע אחרי ביוץ. חכי עוד שבוע ותראי אם מגיע המחזור או בצעי בדיקת הריון

ורדינה40

New member
עשיתי

זהו שעשיתי ויצא שלילי 5> כאילו קטן מ5 ואז הרופאה אמרה לי שזה שלילי אז למה אחרכך אמרה נחכה עוד יום יומיים ונחזור על הבדיקה?
ובנוסף באולטרסאונד התגלה ציסטה בגודל נורמאלי שלא מסכנת ואמרה שזה אמור לנשור אם ואין הריון .ובנתיים המחזור פשוט לא מגיע.
אויייי זה מייאש.
אין תשובה חד משמעית לכלום.
תודה לך מיס אנה על התגובה המהירה

Mis Anna

New member
כן הבנתי שעשית כבר בדיקה

פשוט אני אומרת שנראה שהביוץ היה רק לפני שבוע אז יש עוד שבוע לפניך. נסי לחכות עוד כמה ימים ולעשות שוב בדיקה

ורדינה40

New member
זהו שאין מה לעשות כי כבר קיבלתי אתמול...אבל אשמח לעזרה

כאמור איחור של 11 יום מהווסת האחרונה שהייתה ב28/9 והמחזור שלי היה עד 28 יום כל חודש לפי הספירה כאילו סדיר.השאלה האם הכל התפקשש לי איך מתחילים שוב את הספירה .?ומתי אדע מתי הביוץ שלי?או ימי הפוריות שלי?
פליז הכל התבלבל לי. וקצת נראה שהלכתי לאיבוד בכל הנושא :(

Mis Anna

New member
הגוף לא מכונה

יכול להיות חודש אחד פה ושם שהוא קצת off
נראה שהיה לך ביוץ מאוחר
תתחילי ספירה חדשה. יכולה לנסות לאתר את הביוץ עם בדיקות ביוץ

למעלה