מבולבלת לגמרי

מבולבלת לגמרי

היי בנות יקרות הסיפור שלי קצת ארוך מתנצלת מראש אז ככה אני פוליציסטית אבל יש לי כבר 2ילדים אחד בן שש והשני שנתיים אני כרגע נמצאת בנשואין שניים שלי וכבר במשך 8חודשים מנסים להביא ילד אך ללא הצלחה הייתי אצל הרופא ויש לי ציסטה בשחלה ימין כרגע וכבר כמה חודשים באותה שחלה לפני חודש ולפני חודשיים ביקרתי אצל הרופא נשים לשם כל מיני בדיקות והרירית שלי עמדה על 4ממ אתמול הייתי אצל הרופא ביגלל כאב בשחלה ימין אז ושאלתי כמה הרירית שלי עכשיו הוא אמר לי 12ממ ואני כבר 6ימים אחרי הביוץ אני לא יודעת אני לחוצה יש לי עוד 7ימים לפני מחזור והיום ראיתי הפרשות ריריות זאת אומרת שהרירית שלי מתפרקת? ושוב לא קרה כלום הביוץ שלי היה ב 16.10 קימפרנו כל השבוע ויותר ומרוב הלחץ עשיתי היום בדיקת הריון בבוקר והיא שלילית אני יודעת שזה מוקדם אבל בהריונות הקודמים שלי היה חיובי חלש כבר 10יום מהביוץ אני עוד לא 10יום אבל זה שלילי אני לחוצה יש לי את התסמינים קדם וסתיים כמו כאבי חזה ועצבנות למרות שיש משהו שונה בוכה מכל שטות אבל זה גם נראה לי מוקדם מידי אני מיואשת וזה מזכיר לי שלקח לי חמש שנים עם הראשון עם הבן השני נקלטתי ישר ועכשיו שוב לא מצליחה השאלה אם הבעיה היא אצלי או אצל בעלי? אם אני כן בהריון לא בהריון אוףף בנות יקרות תרגעיו אותי תודה

rene2006

New member
קודם כל לא להיות לחוצה

אם יש משהו שלמדתי מההריון הקודם שלי הוא שדווקא כשמשחררים קצת. דברים מתחילים לזוז..

תנסי לחכות עוד כמה ימים ואולי תעשי בדיקת דם (אם אין לך פוביה ממחטים). הכי מדוייק, ותנסי באמת להירגע ולהתאפק.. זה יגיע בסוף אל תתייאשי ואל תלחצי ותשברי

תודה רבה לך

האמת זה משגע לחכות כל כך רוצה לדעת כבר כל יום כמו נצח.... כן אני מנסה לשחרר מהלחץ אבל קשה חחח

rene2006

New member
רוצה לעשות הסכם

שאולי עזור לשתינו לשתינו לחכות קצת יותר בסבלנות?

פעם ביום לא משתנה מתי, תיכנסי ותגיבי פה ותפרקי כל מה שעובר לך בראש.

למשל אצלי היום יו''מ 20, משתגעת כבר מלחכות לאיחור. היום הייתי צריכה לשבת על עבודות להגשה ובמקום זה התחלתי לחשוב על שמות לילדים (-:

כל כך מבינה אותך

אני 10יום אחרי הביוץ ונשאר חנישה ימים למחזור היום היו הפרשות חומות דואגת מאוד לא יכולה כבר לחכות כל כך מבינה אותך אנחנו באותה צלחת ??תעדכני אותי

rene2006

New member
היום כמעט התפתתי לעשות בדיקת הריון בייתית

אני אפילו לא קרובה לזה, אבל ממש קשה להתאפק

מבינה אותך אני ביום ראשון

הולכת לעשות בטא נראה מה יהיה מקווה שיהיה טוב והבדיקה תצא חיובית בהצלחה גם לך ותעדכני אותי אני מחכה ??????

rene2006

New member
יש תוצאותתתתת??? מחזיקה לך אצבעות

אני מנסה להתאפק ולחכות לאיחור.. או לפחות ליום חמישי (בדיוק 4 שבועות מהמתחזור)

למעלה