לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1987719,877 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'תסמינים '
תסמינים
02/10/2017 | 20:36
16
276
היי בנות, כמה זמן לפני שעשיתם בדיקת הריון הופיעו התסמינים ואיזה?
יש לי עוד זמן, רק ביוא"ב 6 אבל הקוצים מתחילים חחחחח

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לי היו כל הסימנים של לפני הווסת'
לי היו כל הסימנים של לפני הווסת
02/10/2017 | 21:54
1
181
הייתי בשוק כשזה התגלה בסוף כהריון
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'התחילו לי כאבים בחזה'
התחילו לי כאבים בחזה
03/10/2017 | 06:20
162
וזה קורה בדרך כלל שבוע וחצי לפני מחזור ואני עכשיו ממש מתחילה להתבאס 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
03/10/2017 | 09:35
4
161
שבחודש שהצליח לי קרה משהו שלא היה לי באף חודש, בערך שבוע מההתעברות היו לי לפעמים כאבים בצדדים (איפה שהשחלות).
אני יודעת שלא הגיוני שהרחם יתחיל להתרחב ישר מההקלטות, אבל בדיעבד זה משהו שכן היה קשור להריון כי לא היה לי אותו בחודשיים שלא הצלחתי וגם אחרי שגיליתי על ההריון עדין היו כאבים כאלו...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם לי יש את זה'
גם לי יש את זה
03/10/2017 | 09:57
3
143
אבל יכול להיות גם פסיכולוגי
החזה התחיל קצת לכאוב
אבל זה אופייני לי שבוע וחצי לפני מחזור 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תסמינים'
תסמינים
03/10/2017 | 11:44
2
130
רגישות ונפיחות בחזה יכול דווקא להיות סימן... בהצלחה! תעדכני!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברור שאעדכן מקווה לטובה'
ברור שאעדכן מקווה לטובה
03/10/2017 | 12:08
1
100
נכון זה סימן אבל שבוע וחצי לפני נראה לי לא מבשר לטוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הכל נעלם'
הכל נעלם
05/10/2017 | 12:08
115
פתאום כל התסמינים נעלמו
הכאב בחזה, הנפיחות הכל נעלם
ההרגשה הטובה שההיתי בה אתמול גם נעלמה.
היום קמתי עם תחושה שהמחזור מתקרב

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בשבוע 7 '
בשבוע 7
05/10/2017 | 19:38
8
129
כלומר 3 שבועות אחרי האיחור חח
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מה בשבוע 7?'
מה בשבוע 7?
05/10/2017 | 19:44
7
86
לא כל כך הבנתי למה התכוונת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'רק בשבוע 7 התחלתי להרגיש שאני בהריון'
רק בשבוע 7 התחלתי להרגיש שאני בהריון
05/10/2017 | 19:45
6
96
לפני כן לא הרגשתי כלום ואם לא הייתי יודעת בחיים לא הייתי חושדת רק על סמך "סימנים"
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה הריון ראשון שלך?'
זה הריון ראשון שלך?
05/10/2017 | 19:53
5
83
בדר"כ שאת עוברת כמה הריונות את הופכת להיות יותר תחושתית
כל דבר את מרגישה 
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שני'
שני
05/10/2017 | 22:47
4
86
או שלישי אם מחשיבים את הכימי בדרך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם לי היה כימי'
גם לי היה כימי
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2017 | 23:50
2
98
חודש שעבר הסתיים בכימי
עכשיו אני ביוא"ב 9 מתפללת שהסתיים בהריון תקין
ישר נכנסת להריון אחרי כימי?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא. עשיתי טיפולים'
לא. עשיתי טיפולים
06/10/2017 | 10:02
1
81
אבל אומרים שכימי זה סימן טוב..
שיש ביוץ, שהזרע מפרה, שהחצוצרות פתוחות וכו'..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הלוואי '
הלוואי
06/10/2017 | 10:17
63
מתפללת שהפעם יתפוס
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מנצלשת לטובת פורום פוריות -'
מנצלשת לטובת פורום פוריות -
06/10/2017 | 18:12
99
היא - ההריון השני שלך מהזרעה, נכון?
מישהי עם תגובה צנועה שאלה אם יש טעם לנסות הזרעה אחרי תגובה גרועה להורמונים.
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

13:37 | 08.12.17 shirael
07:26 | 08.12.17 SUN41
13:11 | 07.12.17 שאלהמגניבה
19:40 | 06.12.17 יעל665
18:27 | 06.12.17 שאלהמגניבה
11:19 | 06.12.17 WaitingForIt
16:20 | 05.12.17 גלידה תות דיאט
11:45 | 04.12.17 liza51
20:36 | 03.12.17 מנעמים
19:54 | 03.12.17 חנה281

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ