עדכון כואב

עדכון כואב

היו לי 3 ימים דימומים חלשים חומים - שמחתי, אולי השתרשרות?
לפתע ראיתי ממש קרום ארוך לאחר שתן שהיה נדמה לי כמו איזה עובר שנפל (אל תצחקו)
היום התחיל דימום ממש אדום כהה וחזק

בעלי בטוח שאני בהריון ומסרב להבין שכנראה כבר לא.. הוא אומר שאני חרדתית.. בחילות כבר אין בכלל, כאבי הגב הנוראיים שהיו לי (בחיים לא חוויתי כאב גב כזה) עברו.. התחלתי לחשוב שאולי היה לי הריון חוץ רחמי ועכשיו התחושה לגמרי שכבר אין כלום...
החלטתי להפסיק עם הכדורים החל מעכשיו ... יהרוס לי את הטיול אבל מה לעשות?

מקווה לכל השאר יהיו בשורות טובות יותר ����

elinoket

New member

יכול להיות שזה באמת היה הריון כימי, זה קורה הרבה לצערי...
אני לא זוכרת איזה כדורים את לוקחת, אבל אולי שווה להתייעץ עם הרופא לפני שמפסיקים
שיהיה לך רק בשורות טובות ותנסי להנות ולנקות את הראש כמה שניתן בטיול

תודה!

בסוף מסתבר שזה לא היה דימום מחזור אבל עדיין החלטתי שזה כבר אבוד.. ננסה בחודש הבא
תודה רבה

יקירה

אם זה לא דימום מחזור למה את מספיקה? אולי זה כן הריון?
מקווה שהטיול לא נהרס לך למרות שזה קשה ומתי את חוזרת? שתוכלי לבדוק כמו שצריך

elinoket

New member
אם זה לא דימום מחזור על סמך מה את מספידה?

דימומים בהתחלה נפוצים ויכולים לקרות מסיבות רבות, רובן תקינות...

טודובום

New member
מקווה בשבילך שאולי בכל זאת

לגבי מה שיצא בשתן - עובר זה בטוח לא, אם זה הריון כימי/שנפל זה שייך לרירית הרחם ואולי אולי, אני בספק, שק חלמון...
ומצד שני, אולי זה הריון תקין עם דימומים, זה קורה המון אבל מחייב בדיקה. יש לך אפשרות לגשת לרופא איפה שאת נמצאת ?
נסי להשיג פגישה עם רופא נשים, כדי לדעת לתכנן את עצמך הלאה, אל תעשי דברים על דעת עצמך.. זו דעתי בכל אופן.

ובכל מקרה - מקווה שהטיול ממשיך להיות מהנה על אף התלאות

עדכני אותנו.

תודה לכולכן על החיזוקים

אבל אני פשוט לא מרגישה בהריון. לרוב יש לי נפיחויות בבטן , כאבים ובחילות.. ופתאום אני מרגישה יותר טוב מבדרך כלל..
בנוסף הרופא אמר שבטא 7 זה הריון אבל מאוד נמוך וגם עשיתי בדיקת הריון (מודה, לא לפי ההנחיות.. אבל עדיין) ויצא שלילי לחלוטין..
&nbsp
לרופא לא אלך כי בגלל שלא דיווחתי על זה בארץ זה לא מכוסה בביטוח שלי.. ועולה כ1000 שח.
&nbsp
באמת באמת תודה, אני דיי בבאסה אבל מנסה להעביר אותה .. מגיעה לארץ ב16.10 ואלך להיבדק ..
&nbsp
שוב תודה ובשורות טובות לכולכן.. שה׳ יחזיר לכן על כל החיזוקים!!
&nbsp

דימום (סליחה על התיאור)

יש לי בעיקר הפרשות חומות.. פעם בכמה זמן טיפה ורדרד ופעם אחת במתן שתן דימום אדום כהה..
&nbsp
נראה שההפרשות החומות בדרך להיפסק.. אבל לפעמים זה נחלש ואז חוזר .. זה היום השלישי לכל העניין הזה
לא הספקתי לעשות בדיקה נוספת..

secondtime82

New member
תשובה

היי דנה אני קוראת בכתיבה שלך את התקווה הזהירה והדאגה. קודם כל, אם אכן זה שלב ההשתרשות לוקח עוד זמן עד שנוצר עובר כך שזה לא מה שראית. אני עברתי סיטואציה דומה עם מה שחשבתי כמחזור מוזר והתברר להיות דימום של הריון שלא צלח (חוץ רחמי). מאד חשוב כמובן להבין אם יש פה הריון ואם נדרשת התערבות. מציעה לך בשלב זה פשוט לערוך בדיקת הריון ובמידת הצורך בטא. מחזיקה אצבעות לבשורות טובות

secondtime82

New member
המשך

הבנתי עכשיו שעשית את כל אלו (פשוט הגבתי בתחילת השרשור ורק אז קראתי הכל). בכל מקרה כשתחזרי תעשי בטא לראות אם אכן התאפסה. אני חושבת שבטא מאד נמוכה (7) עוד לא רואים בבדיקות הריון

למעלה