לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1987919,879 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'עדכון כואב '
עדכון כואב
03/10/2017 | 05:39
11
286
היו לי 3 ימים דימומים חלשים חומים - שמחתי, אולי השתרשרות? 
לפתע ראיתי ממש קרום ארוך לאחר שתן שהיה נדמה לי כמו איזה עובר שנפל (אל תצחקו)
היום התחיל דימום ממש אדום כהה וחזק 

בעלי בטוח שאני בהריון ומסרב להבין שכנראה כבר לא.. הוא אומר שאני חרדתית.. בחילות כבר אין בכלל, כאבי הגב הנוראיים שהיו לי (בחיים לא חוויתי כאב גב כזה) עברו.. התחלתי לחשוב שאולי היה לי הריון חוץ רחמי ועכשיו התחושה לגמרי שכבר אין כלום... 
החלטתי להפסיק עם הכדורים החל מעכשיו ... יהרוס לי את הטיול אבל מה לעשות? 

מקווה לכל השאר יהיו בשורות טובות יותר ����

לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
03/10/2017 | 09:38
3
118
יכול להיות שזה באמת היה הריון כימי, זה קורה הרבה לצערי...
אני לא זוכרת איזה כדורים את לוקחת, אבל אולי שווה להתייעץ עם הרופא לפני שמפסיקים
שיהיה לך רק בשורות טובות ותנסי להנות ולנקות את הראש כמה שניתן בטיול
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
<< ההודעה הנוכחית
03/10/2017 | 11:41
2
92
בסוף מסתבר שזה לא היה דימום מחזור אבל עדיין החלטתי שזה כבר אבוד.. ננסה בחודש הבא
תודה רבה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יקירה'
יקירה
03/10/2017 | 12:10
78
אם זה לא דימום מחזור למה את מספיקה? אולי זה כן הריון? 
מקווה שהטיול לא נהרס לך למרות שזה קשה ומתי את חוזרת? שתוכלי לבדוק כמו שצריך
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אם זה לא דימום מחזור על סמך מה את מספידה?'
אם זה לא דימום מחזור על סמך מה את מספידה?
03/10/2017 | 12:22
84
דימומים בהתחלה נפוצים ויכולים לקרות מסיבות רבות, רובן תקינות...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מקווה בשבילך שאולי בכל זאת '
מקווה בשבילך שאולי בכל זאת
03/10/2017 | 12:26
4
78
לגבי מה שיצא בשתן - עובר זה בטוח לא, אם זה הריון כימי/שנפל זה שייך לרירית הרחם ואולי אולי, אני בספק, שק חלמון...
ומצד שני, אולי זה הריון תקין עם דימומים, זה קורה המון אבל מחייב בדיקה. יש לך אפשרות לגשת לרופא איפה שאת נמצאת ?
נסי להשיג פגישה עם רופא נשים, כדי לדעת לתכנן את עצמך הלאה, אל תעשי דברים על דעת עצמך.. זו דעתי בכל אופן.

ובכל מקרה - מקווה שהטיול ממשיך להיות מהנה על אף התלאות
עדכני אותנו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה לכולכן על החיזוקים'
תודה לכולכן על החיזוקים
03/10/2017 | 13:01
3
105
אבל אני פשוט לא מרגישה בהריון. לרוב יש לי נפיחויות בבטן , כאבים ובחילות.. ופתאום אני מרגישה יותר טוב מבדרך כלל..
בנוסף  הרופא אמר שבטא 7 זה הריון אבל מאוד נמוך וגם עשיתי בדיקת הריון (מודה, לא לפי ההנחיות.. אבל עדיין) ויצא שלילי לחלוטין..

לרופא לא אלך כי בגלל שלא דיווחתי על זה בארץ זה לא מכוסה בביטוח שלי.. ועולה כ1000 שח.

באמת באמת תודה, אני דיי בבאסה אבל מנסה להעביר אותה .. מגיעה לארץ ב16.10 ואלך להיבדק ..

שוב תודה ובשורות טובות לכולכן.. שה׳ יחזיר לכן על כל החיזוקים!!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הדימום נפסק ?'
הדימום נפסק ?
03/10/2017 | 13:10
2
68
עשית עוד בדיקת הריון מאז הבטא 7 ?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'דימום (סליחה על התיאור)'
דימום (סליחה על התיאור)
03/10/2017 | 13:25
1
148
יש לי בעיקר הפרשות חומות.. פעם בכמה זמן טיפה ורדרד ופעם אחת במתן שתן דימום אדום כהה..

נראה שההפרשות החומות בדרך להיפסק.. אבל לפעמים זה נחלש ואז חוזר .. זה היום השלישי לכל העניין הזה
לא הספקתי לעשות בדיקה נוספת..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ובדיקת הריון יש איפה לקנות שם?'
ובדיקת הריון יש איפה לקנות שם?
03/10/2017 | 13:30
38
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
03/10/2017 | 17:17
1
131
היי דנה
אני קוראת בכתיבה שלך את התקווה הזהירה והדאגה. קודם כל, אם אכן זה שלב ההשתרשות לוקח עוד זמן עד שנוצר עובר כך שזה לא מה שראית. אני עברתי סיטואציה דומה עם מה שחשבתי כמחזור מוזר והתברר להיות דימום של הריון שלא צלח (חוץ רחמי). מאד חשוב כמובן להבין אם יש פה הריון ואם נדרשת התערבות. מציעה לך בשלב זה פשוט לערוך בדיקת הריון ובמידת הצורך בטא. מחזיקה אצבעות לבשורות טובות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המשך '
המשך
03/10/2017 | 17:22
96
הבנתי עכשיו שעשית את כל אלו (פשוט הגבתי בתחילת השרשור ורק אז קראתי הכל). בכל מקרה כשתחזרי תעשי בטא לראות אם אכן התאפסה. אני חושבת שבטא מאד נמוכה (7) עוד לא רואים בבדיקות הריון
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

13:37 | 08.12.17 shirael
07:26 | 08.12.17 SUN41
13:11 | 07.12.17 שאלהמגניבה
19:40 | 06.12.17 יעל665
18:27 | 06.12.17 שאלהמגניבה
11:19 | 06.12.17 WaitingForIt
16:20 | 05.12.17 גלידה תות דיאט
11:45 | 04.12.17 liza51
20:36 | 03.12.17 מנעמים
19:54 | 03.12.17 חנה281

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ