למה מבינה מה הולך שם בפנים אצלי

irinka2

New member
למה מבינה מה הולך שם בפנים אצלי

אז אני כבר כמה זמן עוקבת אחרי הפורום הזה, בדרך כלל אני לא מרבה לחלוק את הגיגי ברשת. אבל אתן נותנות לי תחושת ביטחון, אז אמ...למה לא?
בכל אופן, העיניין הוא כזה, אני ובעלי החלטנו שהגיע הזמן לילד. האמת, מעולם לא עקבתי אחרי המחזור שלי....ידעתי שזה פעם בחודש לקראת סוף החודש וזהו, פחות או יותר עקבי ומסודר, אבל מעולם לא ידעתי כמה ימים בדיוק וכאלה.
בעקבות ההחלטה להכנס להריון חשבתי שהגיע הזמן לעקוב אחרי המחזור בשביל לדעת מתי הימים הפוריים וכאלה.
אז הורדתי אפליקציה שתעזור לי במעקב, ביולי. קבלתי מחזור, הכל סבבה, רשמתי והכל.....אבל מאז לא קבלתי יותר!
היה לי יום אחד של הפרשות חומות באוגוסט, חשבתי אולי זה דימום מהשתרשות, אבל בדיקת הריון יצאה שלילית, עשיתי נוספת שבוע אחרי זה ועדיין היה שלילי.
מפה לשם, מחודש יולי לא היה לי מחזור, אני לא מבינה מה קורה איתי בכלל.

נרשמתי לגניקולוג, והאמת שמעולם קודם לא הייתי (ואני בת 26....טוב שנזכרתי, אה...) אז אין לי מושג למה לצפות.

אני משתגעת מזה כבר, אני כל הזמן חושבת רק על האם אני בהריון? ואם לא, אז מה קורה איתי? לגמרי איבדתי את זה....כשלא עקבתי אחרי המחזור החיים היו הרבה יותר פשוטים....

Corona17

New member
להרגע :)

מהמסר שלך נשמע שלא עקבת אחרי המחזור אבל הוא היה יחסית סדיר. כפי שזה נשמע או שאת בהריון ועוד מעט תדעי או שמהלחץ של כניסה להריון יצא איחור.
אז קודם כל להרגע ולחכות לפגישתך עם רופא נשים.

רופא נשים ישאל אותך שאלות, וסביר להניח שיבצע גם בדיקה וגינלית. יתכן גם יקח דגימה לבדיקת פאפ (עושים לכולן כל שנתיים).

בהצלחה!

irinka2

New member
תודה על התגובה

אני עדיין בלי מחזור, וזה די קשה להירגע....כי אני חושבת על זה כל יום כל היום... (כמעט....)

irinka2

New member
עדכון

אתמול הייתי אצל הרופאה, היא הייתה ממש נחמדה וזה היה הרבה פחות מפחיד ממה שציפיתי....
אבל....
היא אמרה שנראה לה שהמכשפה אמורה לבקר אותי במהלך השבועיים הקרובים, ולמרות זאת היא לא יכולה להגיד אם אני בהריון או לא
, ככה שאני בלי מחזור מיולי, והיא אמרה שהכל נראה תקין....מעצבן שאי אפשר לקבל פתרון מידי...
בכל אופן היא הפנתה אותי לבדיקות דם ובטא...היום בבוקר עשיתי, ואני מקווה שהתוצאות לא יתעקבו יותר מדי בגלל החג. שאני ידע מה קורה איתי, ומה לעשות אלה...

למעלה