חדשה ישנה חוזרת

חדשה ישנה חוזרת

הי לכולן,

כיף לחזור אחריי 8 שנים:)
קצת על עצמי: בת 35 נשואה + 2 בנות מקסימות בנות 7,9.
2 הריונות עם איקקלומין ואחרי 2-3 נקלטתי.
כרגע מנסים להביא ילד 3 ונתקלת בקשיים שלא מוכרים לי. הגענו כבר לשלב של הזרעות (הזרעה 4) מונופור ואורביטל.
ההזרעה היתה ביום ראשון האחרון ולא נראה שהולך להצליח:(
מבואסת ומתוסכלת מאוד. ממש על סף בכי.
הרופא שלי רוצה בסבב הבא להתחיל ivf, מישהי יכולה להפיג את החששות הרבות שלי??? אמרתי לרופא שלי שכנראה אפרוש בסבב הבא והוא משכנע אותי להמשיך.
יש לציין שעשינו את כל הבירורים והכל תקין: הגוף מגיב מצוין לזריקות, ביוצים טובים, כמות ביציות מכובדת ובדיקת זרע מצויינת. משהו שם לא דופק.
מיואשת מאוד מהגוף שלי!
תודה למי שקראה עד כאן

שנה טובה ופורייה לכולנו

זו החלטה מאד אישית

אני בת 41. בסוף הריון רביעי. נקלטתי בהזרעה, אבל הייתי עוברת ל IVF בשביל להשיג את ההריון הזה. בהצלחה בכל דרך בה תבחרי!

גלי377

New member
נקלטת עם הזרעה עם הורמונים או בלי אריות?? כמה זמן לקח לך עד

להריון המיוחל? האם היו לך הפלות וכאלה , אשמח לסיפורים מעודדים

תשובה לגלי

להריון הנוכחי 4 ניסיונות של הזרעה בליווי הורמונים. בהתחלה גונל f ואורביטרל ועכשיו מונופור ואורביטרל. עדיין ממתינה. ההזרעה האחרונה היתה ביום ראשון שעבר.
בהריון הראשון איקקלומין ובהריון השני איקקלומין ואורביטרל.
כנראה שהפעם הגוף העלה שלב:(

תשובה לגלי

להריון הנוכחי 4 ניסיונות של הזרעה בליווי הורמונים. בהתחלה גונל f ואורביטרל ועכשיו מונופור ואורביטרל. עדיין ממתינה. ההזרעה האחרונה היתה ביום ראשון שעבר.
בהריון הראשון איקקלומין ובהריון השני איקקלומין ואורביטרל.
כנראה שהפעם הגוף העלה שלב:(

שלאפי

New member
גם אצלי דומה

בת 37. הריונות קודמים ספונטנים ובקלות ועכשיו לא הולך. בצילום רחם גילו הדבקויות וחסימה של חצוצרה. בהחלטה האישית שלי החלטנו לא ללכת על טיפולים קונבנציולים (לקחתי תמיכה וזה עשה לי רע ) ואנחנו לא מתקדמים להורמונים או הזרעות או הפריות כי בגילי הסיכון לסרטן או התקף לב עולה ואני מעדיפה לשמור על עצמי בריאה בשביל הילדים שיש לי. אני עושה דיקור אצל מומחית לפוריות ונקווה שזה יעזור ואם לא אני משחררת באהבה.

צילום רחם

בהריון הראשון היו מס' ניסיונות ואחריו עשיתי צילום רחם וזה כנראה עזר.
עכשיו, 10 שנים אח''כ, שביקשתי מהרופא לעשות צילום רחם שאל אותי על ניתוחי בטן בעבר או בעיות גניקולוגיות. שעניתי שלא, אמר שאין צורך לצילום רחם וחבל שאעבור את הסיוט הזה שוב.
אמרתי לו שאין לי בעיה, העיקר בין היתר לוודא שהכל בסדר.
אם הפעם ההזרעה תהיה שלילית, אדרוש צילום רחם

צילום רחם

בהריון הראשון היו מס' ניסיונות ואחריו עשיתי צילום רחם וזה כנראה עזר.
עכשיו, 10 שנים אח''כ, שביקשתי מהרופא לעשות צילום רחם שאל אותי על ניתוחי בטן בעבר או בעיות גניקולוגיות. שעניתי שלא, אמר שאין צורך לצילום רחם וחבל שאעבור את הסיוט הזה שוב.
אמרתי לו שאין לי בעיה, העיקר בין היתר לוודא שהכל בסדר.
אם הפעם ההזרעה תהיה שלילית, אדרוש צילום רחם

למעלה