לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1968719,687 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
23/09/2017 | 08:27
25
270
בוקר טוב לכל הבנות המקסימות :)

אשמח להתייעצות- פרסמתי לפני כמה ימים תוצאות בדיקות הדם שלי שהראו שאני אחרי ביוץ. (הביוץ היה ככל הנראה ביום שבת או ראשון שעברו)
מאתמול יש לי בחילות, נפיחות דיי גדולה וכאבים בשדיים ותחושה שכל שניה אני אמורה לקבל.. 

האם ביוץ הוא תמיד 14 יום לפני הווסת?

אני אמורה להתחיל לקחת דופסטון לאיחור הווסת היות ואנו טסים לחו"ל... ומצד שני כן מנסים להיכנס להריון בחודש וחצי האחרונים.. 

מה אתן הייתן עושות? 

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא מחייב'
לא מחייב
23/09/2017 | 12:41
24
106
ביוץ יכול להיות 12-16 יום לפני הוסת הבאה, לרוב זה 14....
הוא גם יכול להיות פחות מ12 יום אבל זה לא נפוץ ולרוב מעיד על בעיה בפרוגסטרון (אם אני לא טועה)
הכי טוב לעשות בדיקת דם אם את רוצה לדעת בוודאות על הריון לפני הטיסה...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
23/09/2017 | 14:38
23
74
תודה רבה .
אף פעם לא היו לי מחזורים מתחת ל28 יום
האמת שבינתיים נעלמו לי הבחילות והתופעות שציינתי קודם...

ממתי ניתן לעשות בדיקת דם?
הייתן מתחילות לקחת את הדופסטון למקרה ש .. שזה לא הריון?
כעיקרון כבר הייתי צריכה להתחיל לקחת לפני יומיים.

תודה!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המלצות הרופאים זה לבצע בדיקת דם לשלילת הריון טרם התרופה '
המלצות הרופאים זה לבצע בדיקת דם לשלילת הריון טרם התרופה
23/09/2017 | 17:11
22
27
לצפיה ב-'אבל אם עבר רק כשבוע מהביוץ.. יהיה ניתן לראות? '
אבל אם עבר רק כשבוע מהביוץ.. יהיה ניתן לראות?
23/09/2017 | 17:12
21
35
לצפיה ב-'אם יש חשד להריון'
אם יש חשד להריון
23/09/2017 | 19:46
79
כלומר קיימתם יחסים לא מוגנים בתקופה הרלוונטית לא הייתי לוקחת סיכונים מיותרים
אם עבר רק שבוע מהביוץ זאת אומרת שבמינימום יש לך עוד שבוע למחזור אם יגיע. אפשר לבדוק גם יום יומיים לפני בבדיקות דם.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא'
לא
23/09/2017 | 19:46
19
60
מתי הטיסה שלך?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הטיסה ב28.9 והייתי אמורה להתחיל לקחת את הדופסטון ב21.9..'
הטיסה ב28.9 והייתי אמורה להתחיל לקחת את הדופסטון ב21.9..
23/09/2017 | 19:57
18
47
מה לעשות?

אני מרגישה בחילות, חזרו לי הבחילות מהבוקר.. והנפיחות בשדיים
אבל זה יכול להיות גם ווסת..
אני ממש לא רוצה לקבל בשהייה בחו"ל.. אני לא יודעת מה לעשות...
אשמח לעצתכן

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זה די גבולי'
זה די גבולי
23/09/2017 | 20:30
17
54
כי את טסה ביוא״ב 12 ולפעמים אפילו אז עוד אי אפשר לזהות הריון בבדיקת דם אם היתה השתרשות מאוחרת..
אני האמת במקומך לא הייתי לוקחת בכלל ... לא הייתי פוגעת בסיכוי הכי קטן שיש הריון בשביל חופשה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הדופסטון בוודאות פוגע בהריון?'
הדופסטון בוודאות פוגע בהריון?
23/09/2017 | 21:34
16
66
קודם כל תודה על התגובות המהירות והעזרה.. ממש לא מובן מאליו
וסליחה על החפירות הרבות ..

שאלתי לפני כשבועיים בפורום אחר והרופא כתב לי שדופסטון לא פוגע בעובר ולא מונע הריון מצד אחד.. מצד שני שאם יש חשד הוא ממליץ לא לקחת..
אז מזה אומר? פוגע או לא פוגע?

אני ממש אובדת עצות
אנחנו טסים ל3 שבועות למקסיקו והווסת שלי כ8-9 ימים.. מה שאומר שחצי טיול נהרס..

שוב תודה רבה

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אלו כבר שאלות לרופא נשים'
אלו כבר שאלות לרופא נשים
23/09/2017 | 21:48
2
49
אף אחת לא יכולה לייעץ לך לגבי תרופות ולקחת אחריות על הבריאות שלך.. 
תתקשרי מחר בבוקר נסי להשיג רופא או אחות ולשאול אותם.
בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'טודובום וכל המגיבות תודה, ומזל טוב להריוניות! ולאילו שבדרך..'
טודובום וכל המגיבות תודה, ומזל טוב להריוניות! ולאילו שבדרך..
<< ההודעה הנוכחית
23/09/2017 | 22:10
1
65
שיהיה לכולנו בהצלחה!

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה , בקרוב אצלך '
תודה , בקרוב אצלך
23/09/2017 | 22:41
35
שיהיה טיול מהנה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יכולה קצת להסביר את החשש הקיים אבל איני רופאה אז קחי בחשבון'
יכולה קצת להסביר את החשש הקיים אבל איני רופאה אז קחי בחשבון
24/09/2017 | 01:20
58
דופסטון וחברו פרימולוט נור מכילים הורמון שנקרא פרוגסטרון. זהו אותו הורמון שקיים בגוף לאחר הביוץ במידה ויש הריון הוא עולה עוד יותר ומונע את הדימום שנוצר מהתקלפות רירית הרחם.  כאשר אין הריון, הוא יורד והרירית מתקלפת. הדופסטון מכיל מעט ובמידה מספקת להחזיק אותך מלדמם. לכאורה במידה ונקלטת יש בגוף כבר פרוגסטרון גבוה והמשמעות היא שגם אחרי שתפסיקי את אמורה פשוט לא לדמם והריון כאמור ימשיך כרגיל. החשש של הרופאים שהפסקה תגרום בכל זאת שירידה בהורמונים ושינוי דרסטי שיכול לגרום לדימום ואף אובדן הריון. יכולה לקרוא גם בעלון של התרופה לגורמי סיכון אחרים.
בכל מקרה אני עם טודו בום לא הייתי לוקחת. אך אם חשוב לך תפני לייעוץ רופא.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תקפידי להמרח נגד יתושים'
תקפידי להמרח נגד יתושים
24/09/2017 | 11:14
11
48
הבנתי שיש שם נגיף זיקה... שווה בדיקה איך כדאי להערך כדי להמנע מעקיצות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בנות תודה על הכל. אני בדרך לרופא'
בנות תודה על הכל. אני בדרך לרופא
24/09/2017 | 16:26
10
64
אשאל על כל מה שאמרתן לי.
אני מרגישה כאילו כל שניה אני הולכת לקבל למרות שזה לא התאריך שלי ואף פעם לא הקדים לי. יש לי בחילות נוראיות!!!
היום עשיתי בדיקה שיצאה שלילית- יודעת שזה עוד מוקדם אבל לא ידעתי מה לעשות עם הכדורים... בסוף החלטתי לא להתחיל לקחת לפני התור היום...

אעדכן אתכן

תודה!!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
24/09/2017 | 16:46
5
41
תעדכני מה הוא אמר, מענין אותי לדעת
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תשובת הרופא'
תשובת הרופא
24/09/2017 | 19:19
4
92
אז ככה

פרימול-נור ודופסטון לא פוגעים בהריון.. להיפך, יש כאלו שנותנים להן את הכדורים לחיזוק הריון...

הוא הצטער מאוד על מה שהרופא השני אמר לי, ומוקדם מאוד להגיד שיש לי שחלות פוליציסטיות.... בסך הכל ניסינו חודש וחצי וחצי כאש בחצי הראשון פספסתי את הביוץ ולא ידעתי..

עוד מוקדם לדעת אם אני בהריון או לא.. הוא נתן לי הפניה לבדיקת דם אבל המליץ לי לעשות אותה רק ביום רביעי וגם אז אם תהייה תשובה שלילית זה עוד לא וודאי..

אם אגלה שאני כן בהריון, אוכל להפסיק עם הכדורים ולא יקרה כלום...

הוא אמר שהוא לא נוהג ללכלך על קולגות אבל האבחון של הרופא הקודם היתה נחשבת ליהירה ומוקדמת מדי...

תודה לכל התומכות והבנות עם האנרגיות החיוביות וטוב הלב שלא השאירו אותי לבד .. הייתי ממש לחוצה ומודאגת..

מקווה שנקלטתי, וגם לא אז שזה יקרה כמה שיותר מהר..
וכמובן גם לכל הבנות שמנסות ולאילו שנקלטו כבר שיהיה הריון קל !!

החלטתי להיות חלק מהקהילה התומכת שלכן כאן :)
ואשמח אם טודובום תוסיפי אותי לספירה... אני בעצמי לא יודעת באיזה יוא"ב אני.. ואת כתבת לי אתמול שב28 אהייה ביוא"ב 12??

תודה לכן שוב,
דנהחסון321
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'משמח לשמוע '
משמח לשמוע
24/09/2017 | 19:41
2
39
אני שמחה שהמצב הרבה יותר פשוט ממה שחשבנו.
אוסיף אותך לספרה בשמחה, מקווה שציק צ'ק תגיעי לעמודת הפסים/בטא/דופק
אז את עושה בטא ברביעי ?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן למרות שזה קצת מוקדם...'
כן למרות שזה קצת מוקדם...
24/09/2017 | 19:44
1
43
לפני הטיסה אעשה

תודה רבה !!
בינתיים נשמע את סיפורי ההריון שלך ...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נקווה לטוב '
נקווה לטוב
24/09/2017 | 19:46
29
הרבה מחשבות חיוביות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שמחה שהרופא עשה לך סדר'
שמחה שהרופא עשה לך סדר
24/09/2017 | 20:24
25
ומחזיקה לך אצבעות גם ברגלים
תעדכני ברביעי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שאלת אותו על הזיקה??'
שאלת אותו על הזיקה??
24/09/2017 | 20:25
3
20
לצפיה ב-'תודה תודה'
תודה תודה
24/09/2017 | 22:26
2
63
לגבי הזיקה הוא אמר שהוא לא היה מבטל טיסה בגלל חשד להריון , ושזה כבר פחות נפוץ.. כמובן להיזהר

ולגבי הבדיקה- אעדכן כמובן!
כל הזמן יש לי תחושה שאני עומדת לקבל ובחילות נוראיות (אבל אני אחת שסובלת מבחילות הרבה אז זה לא אומר כלום אצלי)

אגב, לפני מחזור יש הפרשות מימיות? אני לא זוכרת אם זה ככה כל חודש אצלי
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואלה אין לי מושג'
וואלה אין לי מושג
25/09/2017 | 09:10
38
אני יודעת שאחרי הביוץ האיזור שם דיי יבש עד המחזור... בכל אופן אני מניחה שתגלי בקרוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אצלי תמיד היו הפרשות מוגברות ומימיות לפני מחזור'
אצלי תמיד היו הפרשות מוגברות ומימיות לפני מחזור
25/09/2017 | 11:32
51
אבל הפרשות מרובות יכולות גם להעיד על תחילת הריון, כך שאי אפשר להסיק מזה לכאן או לכאן.
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

17:33 | 21.10.17 מחזיקהאצבעות1
12:15 | 18.10.17 גלי377
21:50 | 17.10.17 חדשה בעסק12
18:31 | 17.10.17 גלי377
08:23 | 17.10.17 little junebug
13:27 | 16.10.17 clairerandall29
21:12 | 15.10.17 אופטימית54
19:12 | 15.10.17 saritte
18:53 | 14.10.17 Lily111
10:40 | 14.10.17 woody21

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ