התייעצות בנוגע לביוץ

פחזניה3

New member
התייעצות בנוגע לביוץ

בדרך כלל קוראת סמוייה, למדתי מכן המון, ואשמח להתייעץ.
בחצי שנה האחרונה 3 הריונות כימיים רצופים, הפסקה של חודש מנוחה לגוף וכעת נסיון נוסף.
בדרך כלל מזהה ביוץ באמצעות הפרשות, כאבי ביוץ ובדיקת בדיוץ. הביוץ מתרחש בין היום ה 19 ל 22.
החודש, מתקשה מאוד בזיהוי הביוץ.
להפתעתי, בדיקת הביוץ חיובית במשך כשבוע רצוף. לא זיהיתי הפרשות חלבוניות, אך יש לי הרבה הפרשות מימיות/קרמיות דלילות.
בנוסף, בדרך כלל מופיעים אצלי כאבים לקראת המחזור.
החודש, הכאבים הופיעו בסמוך לימי הביוץ המשוערים לפי חישוב של החודשים הקודמים.
לאור כל זה, ביצעתי בדיקת הריון שהיתה שלילית.

האם יתכן מצב בו בדיקת הביוץ חיובית לאורך זמן?

תודה לעונות,
שנה טובה וחג שמח

elinoket

New member
הממ...

בדיקת ביוץ חיובית יום או יומיים... שאת אומרת חיובית את מתכוונת לפס שזהה או חזק מהפס ביקורת, כן?
איזה יום את מאז קבלת הוסת האחרונה?

פחזניה3

New member
חיובית.

בדיקה חיובית- פס בצבע זהה לפס הביקורת ואף חזק ממנו.

יום 28 למחזור.

לאחר ההפלות נעשו בדיקות רבות, פרופיל הורמונלי, קרישיות ועוד... הכל תקין

elinoket

New member
ואת הבדיקת הריון עשית היום בבוקר?

שמעתי על מקרים שבדיקת ביוץ יוצאת חיובית בהריון אבל אי אפשר באמת להסתמך על זה... אני הייתי בודקת אולי הריון שוב עוד יומיים שלושה ומקסימום אם עדין שלילי אז אחרי החג עושה בטא לוודא

zzssaa

New member
מעניין... זה בדיוק מה שקרה לי

החודש עם ההפרשות פוריות.
יכול להיות שזה קשור למזגן? מאוורר? חילופי עונות?

3 הריונות כימיים רצופים

אם זה באמת היה הריון שנפל מוקדם (כלומר בדיקת הריון ביתית או בדיקת דם לבטא זיהו הריון) אז ממליצה להתייעץ עם פרופ' קופרמינץ. זה שלא מצאו קרישיות לא אומר שאין בעית קרישיות. יש המון גורמים לקרישיות יתר, רק את חלקן המדע גילה, ורק חלק מתוך אלה נבדקות ע"י קופות החולים. (הבדיקות המלאות עולות עשרות אלפי שקלים).
אמפירית, רואים שמתן מדללי דם במקרים כאלה עוזרים להחזיק את ההריון גם כאשר לא נמצא שום דבר חריג בסט בדיקות הקרישיות שאת ככל הנראה מדברת עליו.
פרט לזה, עשית גם בדיקת "רזרבה שחלתית"?

פחזניה3

New member
כל שלושת ההריונות זוהו עי בדיקת דם

האחרון נמשך פרק זמן של כ- 6 שבועות והתבטא בקצב איטי מאוד של עליית בטא ללא התפתחות של שק הריון.

לגבי קרישיות, יש לי 3 ילדים מקסימים. בשלושתם נקלטתי בנסיון הראשון, וההריונות התפתחו באופן תקין.
הייתי ביעוץ אצל פרופסור כראפ ושוחחתי עם קופרמינץ.
יש תוכנית תמיכה מתוכננת לכשיהיה הריון נוסף. ☺

טוב שאת בידיים טובות

(לידע כללי, לא שזה בהכרח קשור למקרה שלך, קרישיות יתר עשויה להתפתח גם סתם ככה במהלך החיים, גם אחרי לידות תקינות).
נשמע שאת בידיים טובות! ותוכנית פעולה זה מעולה

בהצלחה ושנה טובה!

למעלה