קצת פריקה אוף טופיק...

rain31

New member
קצת פריקה אוף טופיק...

היי יקירות... מי שנמצאת מזמן כאן בפורום וזוכרת את הודעותיי הראשונות ולמי שלא , אז לפני כ-4 חודשים עזבתי מקום עבודה שהייתי ממש אבל ממש אומללה בו. רציתי לעזוב כבר לפני כשנה אך הנסיונות להרות מנעו ממני לעזוב. התכנון היה להשאר עד הלידה, ואז להתפטר לקראת סיום חופשת הלידה. כמובן שזה לא קרה, יתכן שחלק מזה קשור לכך שהייתי בסטרס אטומי כל זמן שעבדתי שם וזה לא עשה לי טוב. מזה 4 חודשים חתמתי אבטלה. חיפשתי עבודה אך לא מצאתי ואז יולי-אוגוסט חופש גדול הייתי עם הילדה בבית. עכשיו כבר נגמרת לי האבטלה ואני מחפשת עבודה בנרות ויש כזה שקט...שום טלפון משום מקום. הפעלתי את כל המכרים ואת כל הקשרים (לא שיש יותר מדי) ואני לא רואה שום דבר באופק.... זה שאני בהריון ולא יעסיקו אותי בגלל זה אני פחות דואגת כי אני גם ככה בעודף משקל משמעותי והבטן לא תבלוט, לפחות לא בחודשים הראשונים. אני כל כך שמחה שאני בהריון אבל אני מאוד לחוצה שלא אמצא עבודה. יש לי את האפשרות לחזור לאותו מקום שעזבתי אבל אני מאוד חוששת שאם אחווה שוב את הסטרס ואת המצב הנפשי בו הייתי נתונה בזמן עבודתי שם, אעשה נזק להריון... לא לעבוד לצערי לא מתאפשר כלכלית, וגם, אני כבר דיי משתגעת בבית ונורא בא לי לצאת לעבודה.
בלית ברירה כבר עולות לי מחשבות לחזור לאותו מקום ואני כל כך לא רוצה.....
ממש חוששת....דברים לא קרו כפי שתכננתי,
וזה לא מפתיע אותי כלל שדווקא עכשיו כאשר נרגעתי מס' חודשים בבית וירד ממני כל הלחץ והסטרס והחרדות שסבלתי מהן, הצלחתי להכנס להריון. אני דואגת שלא אמצא שום דבר ואאלץ לחזור לשם
...

elinoket

New member
אם זה בסדר מצידך...

אוכל לפרסם בעילום שם בקבוצות רלוונטיות.
כמה שיש לי ביקורת על העם שלנו, בקטעים האלו אנחנו נרתמים מעל ומעבר. מאמינה שיעזרו לך למצוא עבודה.
אם זה בסדר מבחינתך אני יכולה לשתף את ההודעה הזאת או נוסח אחר שתרצי ותרשמי לי בת כמה ומאיפה את...
אופציה נוספת היא עבודות מזדמנות עד החופשת לידה, יש תפקידים שמחפשים בכח אדם פה שבוע, שם 3 ימים, זה בדרך כלל דברים פשוטים ומשרדיים... או אולי להחליף מישהי שיצאה לחופשת לידה? גם אופציה...
אם סבלת שם וכבר עשית את הצעד אז לא הייתי חוזרת לשם, לפחות לא לפני שבאמת מיצית את כל האופציות ואת עוד לא שם. רק עכשיו נגמר החופש ומתחילים חגים, זו תקופה יותר מאתגרת למצוא עבודה כי כולם בפאזה של חופש / קיץ / חגים... עוד לא להתייאש

rain31

New member
המון תודה מותק
אני אכתוב לך במסר את הפרטים שלי..

הקטע שפניתי כבר לכל גורם אפשרי ואפילו משהו זמני אני לא מצליחה למצוא.
עבודות כמו מוכרת בחנות בגדים וכו' פחות מתאימות לי כי יש לי כאבי גב ואני לא יכולה לעמוד שעות רבות על הרגליים. מחפשת משהו משרדי יש לי הרבה נסיון בעבודות כאלה, וגם בשירות לקוחות אבל מוקדים טלפוניים זה big no no בשבילי ובעיר שאני גרה אין הרבה היצע מבחינת עבודה אלא אם זה במכירות או שירות לקוחות, בקיצור מוקדים...

היא321

New member
רק כמה הערות

על פי החוק את חייבת לספר למעסיק על ההריון עד שבוע 16 או 18.
סטרס לא עושה נזק להריון.
&nbsp
הריון זו תקופה לא פשוטה, לפחות בערך מהדופק עד סיום השליש הראשון. לא אצל כולן כמובן..
אז לסבול מתופעות שליש ראשון + לסבול בעבודה זה שילוב פחות מנצח.
לדעתי תציבי לך דד ליין, שאם לא תמצאי עבודה עד אז רק אז תחזרי למקום הקודם. חבל גם שתפסידי דמי לידה בחופשת לידה רק כי לא יהיה לך מספיק חודשי עבודה בשביל זה.

rain31

New member
אני ממש מקווה שאמצא משהו ולא אצטרך לחזור

אני יודעת שסטרס לא פוגע ישירות בעובר אבל חוויתי שם התקפי חרדה ופשוט סבלתי. לא התאים לי אופי העבודה וגם לא אהבתי את האנשים. פשוט הכל היה רע, לא היה משהו אחד להאחז בו למעט קרבה לבית ושעות נוחות לאמהות. בסופו של דבר גם קרה משהו שגרם לי לעזוב סופית, וזה כבר היה הקש האחרון ששבר את גב הגמל.... הרגשתי נורא שם ולא הייתי רוצה לחזור בעד שום הון בעולם. אני רותמת את כל מאמציי כרגע למצוא עבודה אחרת...

eni84

New member
קודם כל חיבוק

לפי דעתי, אם את חוזרת לאותו תפקיד בדיוק, עם אותם אנשים ואותם תנאים שכבר פעם אחת לא עשו לך טוב, אז אין טעם. אולי אם יציעו לך תפקיד חדש או משהו שונה, זה משהו שניתן לשקול. אבל לחזור לאותו מקום שאת כבר קמת והלכת ממנו, לדעתי זה לא נכון.
כפי שאמרו מעלי יש חובת דיווח של הריון עד שבוע 20 עד כמה שאני יודעת (חודש חמישי) ובאמת צריך לצבור חודשי עבודה בשביל המענק לידה, אבל, בגלל שגם אני סבלתי פעם בעבודה לרמה שעזבתי אותה, אין שום כסף ששווה את המתח הנפשי הזה, הלחץ, העצב והדמעות. פשוט שום דבר לא שווה את זה.
הייתי ממשיכה לחפש ומקסימום מנסה עבודות מזדמנות. לא יודעת אם קיימים מחקרים בנושא, אבל אצלי לחץ נפשי מופיע על הגוף ואני מאוד משתדלת בתקופה של ההריון להרחיק ממני כל סטרס.
שיהיה לך המון בהצלחה!
&nbsp

rain31

New member
תודה..

גם בלי קשר להריון נורא סבלתי שם. למרות שעבדתי זמן לא קצר לא הרגשתי שייכת, ואין שום תפקיד אחר שיכולים להציע לי שם, זה לא מקום שמתאים לי או לאופי שלי וזה היה סיוט. נראה לי אני מעדיפה כל דבר על פני לחזור לשם...

למעלה