דימום השרשה ארוך?

elina26

New member
דימום השרשה ארוך?

היום עשיתי בדיקת הריון ויצא חיובי, עד כאן הכל טוב. הבעיה... שיש לי דימום קל במשך 11 ימים- ממש לא מחזור אבל עדיין זה נמשך יותר מדי זמן להבנתי בהריון. מלווה כאבי בטן תחתונה. מתחילה לחשוש ממה יכול להיגרם הדימום הזה?

tinky86

New member
יכול להיות שאת צריכה תמיכה

של פרוגסטרון... יצא לך לבדוק בבדיקת דם ערכי בטא ופרוגסטרון? דימום קליל של 11 יום לא נשמע כמו השרשה... בהודעה אחרת שלך ראיתי שכתבת שיש לך שלב לוטאלי קצר יחסית אז הדימום יכול מאוד להיגרם כתוצאה מרמת פרוגסטרון נמוכה. מציעה לך להתייעץ עם רופא ולבקש הפניה לבטא +פרוגסטרון. שיהיה בהצלחה! :)

טודובום

New member
לי היה שבועיים דימומים

וכשנזכרתי לגשת לבדוק את זה, האחיות עשו לי בדיקת הריון שלמרבה הפתעתי יצאה חיובית ..
בסוף התברר שזה היה הריון חוץ רחמי.
מציעה לך לגשת להיבדק, אם זה אכן זה, זה מצב שיכול לסכן חיים.
שיהיו בשורות טובות !

elina26

New member
מזה אני חוששת

כי בנוסף יש לי כאבים בצד אחד בבטן התחתונה

טודובום

New member
לי לא היו כאבים

סתם הלכתי להיבדק בגלל הדימום כי הייתי משוכנעת שזה מחזור שלא נגמר, ואם בעלי לא היה לוחץ עלי גם לא הייתי הולכת להיבדק ואלוהים יודע איך זה היה נגמר...
באתי עם התינוקת בעגלה, וכשהאחיות שאלו אם אני בהריון צחקתי להן בפנים...
אחכ כשהן עשו לי בדיקת הריון כמעט התעלפתי כשראיתי את עוצמת הפס.. בא.ס לא מצאו משהו ברחם וגם לא מסביב ונשלחתי הביתה עם הוראה להשגיח שאין כאבים או חום ולבוא אחרי יומיים לבטא..
לא התאפקתי, כי היה סופש ופחדתי שיקרה משהו אז הלכתי למחרת למיון, אשפזו אותי ל3 ימים, במהלכם מצאו הריון בחצוצרה, קיבלתי זריקת מטוטרקס להמתת ההריון ואחכ שבועיים מעקבי בטא ונגמר..
אבל בכל הזמן הזה לא הרגשתי ולו כאב אחד קטן.
להיפך, צחקתי על זה שלפחות באשפוז הצלחתי לישון כמו בן אדם, מה שלא מתאפשר לי בבית..
בכל אופן, אחרי החפירה, אני רוצה לומר שכאבים בהריון הם נורמליים כשהם בגדר הסביר כי הרחם מתרחבת...
אבל דימום בהריון הוא פחות נורמלי ורצוי להיבדק בהקדם.

שיהיה המון בהצלחה והלוואי והכל תקין !

טודובום

New member
יופי, תעדכני, בשורות טובות

elina26

New member
מעדכנת...

בטא 540 אבל לא רואים כלום באולטרסאונד רחם אחורי... עוד יומיים נבדוק שוב בטא

elinoket

New member
זה נמוך בשביל לראות שק הריון...

איזה שבוע את?
מחזיקה אצבעות, עדכני עוד יומיים מה יצא בהכפלה

elina26

New member
עשיתי הכפלה :)

עשיתי אתמול. ביום שבת בערב יצא 540 ביום שני בבוקר כבר 1351 הבעיה שאני ממשיכה קצת לדמם ויש כאבים בצד ימין בבטן התחתונה :-/

elinoket

New member
ההכפלה תקינה...

לגבי הדימום והכאבים אני לא יודעת מה להגיד לך האמת
הלכת לרופא או שהתקשרת אליו לפחות להתייעצות?

tinky86

New member
בבטא כזו כבר אפשר לראות שק

תלכי לרופא לראות שק בתוף הרחם כדי לשלול חוץ רחמי (בגלל הדימומים והכאב)

88דישה88

New member
יכול להיות שרמות הפרוגסטרון נמוכות מידי

תבקשי תמיכה. אופציה נוספת שהדימום זה בכלל מאיזה המטומה

למעלה