ספירת מלאי לאמצע שבוע 26/7/17

טודובום

New member
לפני ביוץ

elinoket - יו"מ 4
שלאפי - יו"מ 10
שוש שלי2 - יו"מ 10
moonfairy - יו"מ 16
אליה 242 - יו"מ 17

TO BE MOTHER1

New member
עשו לי היום בדיקות דם, זה נראה לכן בסדר?

E2:772
PROGESTERON 31.4
:LH 8.7
תודה מראש לעונות....
נשיקות

טודובום

New member
אני לא מומחית ולא רוצה לטפח תקוות שווא

אבל האסטרדיול שלך יחסית גבוה לערכים שהוא אמור להיות בהם אחרי ביוץ , וזה כן יכול להעיד על הריון.
הלוואי וזה זה
יש לך בדיקות של איביי ?

TO BE MOTHER1

New member
כן יש לי בזכותך

ועשיתי כבר איזה 3 בדיקות שבכולן ראיתי פס חלשלוש, אבל בעלי אומר שמרוב שאני רוצה אני כבר מדמיינת... אז אני כבר לא יודעת אם להאמין שאני רואה אותו או לא....
נראה לי אני יחכה ליום ראשון, אז אמורה להיות תשובה ברורה יותר.... הלוואי.

טודובום

New member
נראה לך שנוכל להתאפק כאן עד יום ראשון

תעשי מחר בבוקר וצלמי לנו.
הלוואי

TO BE MOTHER1

New member
איזה חמודה שאת....

רציתי כבר היום לשלוח, אבל הבעיה שזה כ"כ חלש שלא רואים את זה בצילום, לכן בעלי חושב שאני מדמיינת,
לכן חשבתי לעצמי שיותר טוב שאני יחכה קצת ואז תהיה לי תשובה ברורה יותר לא?
בכל אופן הבדיקות הללו מאיביי פשוט ממכרות,פעם הייתי חושבת 6 פעמים לפני שהייתי עושה בדיקה, עכשיו זה ממש כל יום, זה כייף!!!

טודובום

New member
או 6 פעמים ביום

אבל לא אמרתי כלום

חכי עד מתי שאת בטוחה בזה, אנחנו כאן מחכות לשמוח בשמחתך

הבדיקות מעידות על זה שהיה ביוץ :)

קשה להגיד לגביי הריון,מקווה שנקבל בשורות משמחות בקרוב.

מצטרפת

יוא"ב 9 היום
כל הימים האחרונים היו לי כאבים ממש מורגשים בחזה, כמובן שכבר הרגשתי לחלוטין שם. (בד"כ יום אחרי הביוץ לא כואב לי כבר)
היום קמתי, הכל נרגע, לא כואב לי כלום.
מבאס, נמאס לי לחיות לפי המצב רוח של הציצים שלי

WaitingForIt

New member
מחר יוא״ב 14!!

ביום חמישי שעבר הזריקו לי שוב תמיכה להריון (שוב בטא 5000).. בנתיים הבדיקות (עשיתי ביום שני והיום) חיוביות לגמרי.. מחכה שזה יצא כבר מהגוף!! אני כבר שבועיים מרגישה בהריון! בעלי חושב שאולי אני בהריון באמת.. (ההורמונים בכלל השתגעו!) אני מצידי כבר מתכננת את הטיפול הבא.. לא יודעת, כאבי המחזור ביומיים האחרונים משגעים אותי! אה.. ויש לי כל הזמן פיפי!! לא יודעת.. רציתי לבדוק מחר..אבל בדקתי כבר היום (בשתן של צהריים ופיפי של פעם בשעה..חח..) והיה חיובי.. כנראה זה עוד לא יצא מהגוף ואני מתארת לעצמי שאם היה הריון היה פס חזק לא? אז לא להוציא אותי מהרשימה! ביום שני יש לי בדיקת בטא.. אז אני אדע כבר בוודאות:)

טודובום

New member
באמת חשבתי עליך כשעשיתי את הרשימה

בעיקרון, לבטא שמזריקים לך יש את אותן תופעות כמו של בטא שמייצר הריון ?
אם כן, זה יכול להסביר את רכבת ההרים שאת עוברת

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק ליום שני
, מה ההבדל של השעות בינך לישראל ?

WaitingForIt

New member
חח.. אני כבר הרבה חודשים ברשימות

כן, יש לי בטא בגוף ואת התופעות לוואי שלה.. בגלל זה גם הבדיקות החיוביות.. אחרי 10 ימים היא צריכה לרדת לגמרי! לא שמעתי שבישראל נותנים תמיכה מסוג כזה, אבל בגרמניה זה מאוד מקובל בטיפולי פוריות..לי זה אישית די מפריע ואני לא בדיוק עוברת את הזריקה הזאת בקלות.. כי שבוע אחרי אני עדיין סובלת מכאבים בשחלות, החזה כל כך רגיש שאני בקושי יכולה ללבוש שום חזייה ואני נוטה לשינויים במצב רוח! ואני לא יודעת האם זה: א. תסמינים למחזור שמתקרב ב. הזריקה הזאת ג. הריון..וזה מחרפן אותי! יש כולה שעה הבדל(; ותודה
.. מקווה לא לקבל מחזור עד אז! חח..(האחות אמרה שאני יכולה לקבל מחזור, לדעתי הזוי לקבל מחזור עם בטא בגוף..)

lollipop06

New member
וואו בהצלחה!!!

באמת טירוף כל התחושות האלה בלי לדעת מה הן אומרות
שיהיה המון בהצלחה לבטא של הריון (ולא מהזריקה)

WaitingForIt

New member
עדכון..

אתמול בבוקר הייתה כבר בדיקה שלילית. וזה היה יוא״ב 14.. אז זהו.. החודש הזה לא..אתמול בכיתי המון! זה עוד יותר כואב שעושים טיפולים.. כל הכדורים, הזריקות, האולטרסאונדים, הכאבים, הבדיקות דם.. ובסוף כלום.. הייתי פשוט בטוחה שאני בהריון! אבל זאת הזריקה הזאת.. עכשיו מחכה למחזור (אם לא יתחיל אז ביום שני אני אלך לבטא, כי הרופא שלי לא מאמין לבדיקות ביתיות..רוצה לראות בטא)

elinoket

New member
חיבוק

יכול להיות שיצא שלילי כי הבטא נמוך? ועד הבדיקת דם יצא חיובי? (אמן שכן!)

WaitingForIt

New member
תודה לך

יכול להיות.. כי המחזור בהחלט לא מתחיל (אצלי אבל הוא תמיד מתחיל בבום).. היום כל התופעות ההריון שהיו לי סוף סוף נעלמו (חוץ מהחזה הכואב!) והתחילו לי תופעות חדשות
בחילות וסחרחורות.. כבר לא יודעת כלום! ביום שני אלך לבטא..

הבטא שמזריקים לה זה שווה ל אוביטרל שמזריקים אצלינו

גם אני היתי מזריקה את בטיפולים בחו''ל

למעלה