קצת פריקה בשביל הנפש

Atsoo bibu

New member
קצת פריקה בשביל הנפש

נמאס לי להתבאס כל פעם שהמחזור מגיע,נמאס לי לחכות כל פעם שיסתיים.
נמאס לי מבדיקות דם ומעקבי זקיקים בחדרים קרים..
נמאס לי מהזרעות...הדבר הכי טבעי בעולם זה הריון מקיון יחסי מין ולא מספקולום וצינורית שמחדירים אליי...
נמאס לי מ14 ימים שבהן אני מנסה לזהות ולדמיין כל תופעה הריונית שקיימת,לקום יום אחד להרגיש בהריון ועד הערב להבין שהסיכוי הוא אפסי.
נמאס לי לקנות בדיקות הריון בעשרות שקלים בחודש,רק כדי לראות את הלבן הבוהק הזה,כאילו גם הבדיקה עצמה כבר משועשעת ממך...
נמאס לי להשלות את עצמי שאולי בדקתי מוקדם מדי ואולי מחר תהיה הפתעה (וחוזר חלילה)...
נמאס לי מאנשים חטטנים ששואלים "נו...מה עם עוד ילד?"
בעודי מדממת (בעיקר מהלב),וצריכה לגייס את כל כוחות הנפש ולהגיד "בעזרת השם,יגיע".
נמאס לי להרגיש צביטה בלב על כל גילוי של הריונית חדשה מסביבי,ולהתבאס על עצמי שאני הופכת להיות קנאית,שבמקום לפרגן מתבאסת קצת ולחיות עם הדיסאוננס של אושר בשבילה ובאסה בשבילי...
נמאס לי כשבעלי אומר לי לקחת הכל בפרופורציות...אם לא הייתי לוקחת סביר שהייתי שוכבת במיטה ובוכה כל היום.
ובעיקר נמאס לי מהמרדף הזה...רוצה לשחרר,אוצה להנות מהכאן ועכשיו...(עד המחזור הבא לפחות) ;)

elinoket

New member
חיבוק

אין לי משהו מועיל להגיד, רק מאחלת לך שיגיע מהר!
אם את אישה מאמינה, אומרים שהפרשת חלה יכולה לעזור

hadarh111

New member
מצטרפת לחיבוק

אין באמת מה להגיד לך..
את צודקת, זה חרא..
מה יכול לעודד? להבטיח שזה יגיע? מי אמר.
להגיד לך שאת צריכה לקחת בפרופורציות? הכי מעצבן שיש.
אף אחד לא יכול להבטיח כלום...אבל אני יכולה להגיד שעברו פה לא מעט בנות שחיכו כל כך וזכו להריון עגול ושלם שנגמר בידיים מלאות.
ואני יכולה להבטיח לך שעד אז, כל פעם שתרצי לפרוק ולקבל תמיכה יהיו פה חבורה של נשים שישמחו לעמוד לצידך לשמוע ולהבין.
באמת להבין.
חיבוק גדול גדול גדול!!!

WaitingForIt

New member
אני כל כך מזדהה

למרות שאני שמחה על הטיפולי הפוריות שאני עוברת, כי בלעדיהם בכלל אין לי סיכוי, ולמרות שבנתיים אנחנו רק מקיים יחסי מין בבית ולא הזרעות. זה כל כך לא רומנטי! רק הידיעה הזאת שלא חייב שזה יצליח, שאת יודעת הכל על סיכויים וזקיקים ומצב הזרע
אני כל כך רוצה לחזור לתמימות של שנה שעברה, שחשבתי שזה יצליח מפעם ראשונה.. והכי נמאס לי מזריקות ובדיקות דם! יד שמאל שלי והבטן נראות פשוט.. אוף! אני יודעת שאולי זה לא הכי מעודד, אבל יש לך ילד, הגוף שלך יודע להיכנס להריון! כי אותי רק הידיעה, שאולי אף פעם זה לא יצליח ולא יהיו לי ילדים, מעירה באמצע הלילה ומפחידה.. האחות אצל הרופא שלי אמרה לי משהו (כי הייתי על סף דמעות..) שאני נורא אימצתי ומתכוונת לתלות אצלי על הקיר: ״מע שעושה הכל בשביל ילד, במיוחד מי שעושה טיפולים, תהיה אמא וזה יצליח לך, פשוט לא ידוע עדיין מתי״

מבינה מאוד לליבך

יקירתי,
שולחת לך חיבוק גדול!
הרבה מהדברים שכתבת יכולתי לכתוב בעצמי. זה באמת כל כך לא פשוט.
מאחלת לך מכל הלב לשמוע בשורות טובות בקרוב ממש

למעלה