אז מה הסיפור שלך

elinoket

New member
אז מה הסיפור שלך

חשבתי על זה שזה פורום ממש כיפי ואינטימי, אני אישית מרגישה פה כמו בית וירטואלי... ונכון שאנונימיות זה שם המשחק, אבל נראה לי יהיה נחמד אם כל אחת תציג את עצמה בכמה מילים, שנדע למי אנחנו מחזיקות אצבעות כל חודש שיצליח

אז אני אתחיל ומקווה שתזרמו איתי

אני בת 30 מאיזור המרכז, עם בן זוגי 8 שנים (מתוכם 3 נשואים). הוא בן 33 וחצי, מאוד רוצה ילדים, אני ממש לא הייתי בקטע. אחרי שנים של דיונים / ויכוחים החלטנו על ילד אחד ואם אני אגלה שהשד לא כזה נורא אז נביא לו אח

אז אנחנו מנסים להכנס להריון ראשון כבר חודשיים, ללא הצלחה. מקווה שלא נצטרך לנסות עוד הרבה כי אני לא בן אדם סבלן

טודובום

New member
רעיון מקסים
מצטרפת...

אני בת 35 , מירושלים, עם 4 ילדים בני 7, 5.5, 3.10 ו - 1.7... גדלתי בקיבוץ כילדת סנדוויץ' להורים גרושים והחלום שלי היה לעשות תיקון ולהקים משפחה חמה , מלוכדת ומרובת ילדים.. הגשמתי אותו כמעט ב100% עד כה , כי תמיד רציתי 5 ילדים, אבל לאחרונה בעלי שם לי ברקס
אז אני מקווה לשנות את דעתו בקרוב ועד אז נשארת כאן אתכם, כי המקום הזה תמיד היה ויהיה לי כמו בית

יאללה בננות, תצטרפו שנכיר אתכן

elinoket

New member
קהל קשוח יש לנו פה

אולי בכל זאת? בשביל הכיף

אפשר גם במשפט - שניים, לא חייב מגילה כמוני

אליה 242

New member
היי :)

בת 33 ממושב בשפלה.
נשואה 6.5 שנים , אמא לבת 5.2 ובן 3.8.
"עובדים, על השלישי, בתחילת יוני הוצאתי את ההתקן שהכנסתי אחרי הלידה השניה כי ההריון השני לא ממש היה מתוכנן, גלולות אסור לי , אם היינו ממשיכים לסמוך על עצמנו לשים קונדום כל פעם , כנראה שהיו לי עוד כמה ילדים היום
.
הצלחות לכולנו
.
אגב , לקראת ההריון הראשון ביליתי פה המון והייתה לי תחושה של "חבורה" , תחושה שיש מי שמבינה אותי, מקווה למצוא את אותה התחושה גם הפעם.

טודובום

New member
מכירה את התחושה שאת מדברת עליה

כנראה מאז עידן הפייסבוק והקבוצות שם, תפוז קצת מתמסמס..
בזמנו כשהייתי כאן, הפורום היה גועש ורועש ומצאתי כאן המון חברות

אליה 242

New member
הנחתי לעצמי שיש קשר לפייסבוק

עדיין לא ברור לי איך הפייסבוק יכול להוות תחליף ולתת מקום בטוח ומכיל לפרוק , לדבר , לשתף ויחד עם זאת אנונימיות מוחלטת....?

טודובום

New member
גם לי קשה להסביר את הקשר

אבל לטעמי כי אנשים מטבעם נמצאים יותר בפייסבוק, הגישה לשם יותר קלה (הגלישה בתפוז מהנייד מחרידה !!! ) ויש שם לרוב יותר "אקשן".....
נראה לי

elinoket

New member
זה נכון במידה מסויימת...

אבל גם כי הממשק של תפוז למובייל מזעזע! והיום רוב הגלישה היא מהמובייל
אני אישית גרופית של פייסבוק, אבל באמת בדברים אינטימיים כמו הריון שמחתי שתפוז עדין בחיים

יויו78

New member
בכיף...

אני בת 39 אוטוטו...שני ילדים מקסימים בבית.החלטנו לנסות להביא עוד אחד...
הגיל קצת מלחיץ אותי,הגוף שונה והסבלנות הולכת ופוחתת..מקווה לטוב.
אני נמצאת בקבוצה כבר 5 שנים שנפגשנו כאן באיזה פורום גם....
זה נהדר,זו תמיכה מצויינת ואוזן קשבת.

שלאפי

New member
בת 36

אוטוטו 37 מאזור הדרום. הולכים על ילד שלישי אחרי הרבה נסיונות שכנוע שלו אותי.
בינתיים לוקח יותר זמן ממה שלקחו ההריונות הקודמים...הגיל כנראה משפיע

אני גם לא סבלנית ויש לי תכנון זמנים מדוייק שאני לא עומדת בו בינתיים
כי הייתי בטוחה שילך מחר כמו הפעמים הקודמות.

rain31

New member
מצטרפת בשמחה . הזהרו - מגילה לפניכן

נעים להכיר, שמי הוירטואלי, ריין, בת 31 מצפון הארץ. נשואה כמעט 8 שנים.
יש לנו ילדה מהממת כמעט בת 6 מהריון טבעי וספונטני.
כשהיא היתה בת שנתיים וחצי בערך מאוד רציתי להכנס להריון שני. גם בתכנון שלי, כמי שהתחתנה מאוד צעירה בגיל 23, מאוד רציתי להיות אמא צעירה ועד גיל 30 להביא לפחות 2 ילדים. האידיליה מבחינתי זה 3 ילדים. ולא רציתי פערי גילאים העולים על 4 שנים בין ילד לילד. באותה תקופה בעלי לא רצה ילד נוסף מחשש כלכלי שהיה לו כי הייתי איתה בבית במשך שנתיים כמעט ולא עבדתי. מפה לשם התחלתי לעבוד ונכנסנו לדירה משלנו לאחר שנים של שכירויות. בדירה כבר חגגנו לה יומולדת שלישי. ובתקופה ההיא, משהו בנינו לא זרם. על פני השטח כביכול הכל היה בסדר, חיי משפחה ושגרה רגילים... אבל היה ריחוק גדול באינטימיות בינינו ואני הייתי מאוד פגועה ממנו על כך שלא רצה ילד נוסף. הוא ידע שאני לא לוקחת אמצעי מניעה ומחשש להריון גם בקושי נגע בי. כמובן שכל זה ביחד מאוד תסכל והעציב אותי. גם שלא היתה אינטימיות וגם שלא רצה ילד נוסף.
הרגשתי ממש דחויה. וזו פעם ראשונה אני חושבת שאני אפילו מעלה את זה.
משהו כמו לפני שנתיים הוא החל לרצות ילד נוסף. אני כבר הייתי מתוסכלת כי ידעתי שפער הגילאים יהיה גדול וזה לא מה שרציתי. ביני לבין אחי יש 10 שנים ואנחנו לא קרובים בכלל. חשבתי כבר להשאר עם ילדה אחת וזהו מאשר שכל ילד יגדל בנפרד, למעשה כילד יחיד, במרווחי זמן כאלה.
עבר עוד קצת זמן, בו ליבנו מעט את הדברים ושפכנו את מה שעל ליבנו. הרבה דברים צפו. הבנתי שלמרות הכל אני רוצה ילדים נוספים. ואז התחלנו בניסיונות ונתקלנו בקשיים, וכבר שנה וחצי שום דבר לא זז. תחילה הרופאה אמרה לי לנסות לרדת במשקל ובאמת התמלאתי מוטיבציה, ירדתי במשקל, במשך מס' חודשים רצופים קיבלתי מחזור טבעי שלי חודש בחודשו. באותם חודשים ניסינו כחצי שנה אך לא נקלטנו. התייאשתי מהכל והפסקתי להקפיד ודיי מהר חזרתי למשקל הקודם, שוב החלו בעיות עם המחזור. ואז הגעתי לרופאה אחרת, שהיא כבר נתנה איקקלומין. ואז רופא פוריות. ועכשיו אני בחודש רביעי של איקקלומין, 99% בטוחה שלא יעזור אבל לוקחת בשביל השקט הנפשי שאני לא מפסידה חודש סתם.
החלטתי לקחת הפסקה מהרופאים ולהתרכז בלייצב את גופי ולהחזירו למצב הטבעי, לקבל וסת אמיתית כל חודש ולהתאזן. קבעתי לחודש הבא נטורופתית שתתאים לי תוכנית ודיקור ומבחינתי אני שמה כרגע את הנושא של ילד נוסף בצד.
הבנתי שמשהו בי צריך להיות יותר שלם, גם בעובדה שאת פער הגילאים אנחנו רק מתחילים ב-7 שנים ומי יודע מתי זה יקרה, אם בכלל.
אז זה הסיפור שלי, מקווה ששרדתן עד כה. אמנם אני לא מאוד פעילה כאן אבל הפורום הזה נותן לי הרבה תמיכה ועידוד ומקום לפרוק. בייחוד שאין לי את מי לשתף בחיי האמיתיים... אז לפחות כאן בעולמנו הוירטואלי אני יכולה לפרוק.
מאחלת לכולן מכל הלב כניסה להריון תקין ומשעמם הכי מהר שיש.

elinoket

New member
תודה רבה על השיתוף

תדעי לך שבין אחים עם פער גדול יש קשר מיוחד בצורה אחרת, האחים הגדולים שלי הם העוגן שלי ותמיד אני יכולה לדבר איתם

מאחלת לך שיצליח מהר!

שוש שלי2

New member
היוש :)

עוד קצת 32 ( אבל לא לספר
)
2 ילדים .

יבן תיכף בן 9 מ- IVF כן בת 23 היסטרית אחרי שנה של ניסיונות
נקלטנו בנסיון הראשון .
בת 4 וחצי עדין לא ברור אם היא טבעית או מהחזרת מוקפאים חחחחחח

מנסים ילד שלישי
אני לגמריי בעניין בעלי פחות אבל אמר שנהנה מהניסיונות

TO BE MOTHER1

New member
הסיפור שלי.....

אז...... נשואים שנה וארבעה באושר ועושר ב"ה.
לפני כשבעה חודשים עברנו הפלה טבעית בתחילת שבוע שני (ממש התחלה)
כרגע נמצאת במעקב זקיקים טבעי ראשון, היום יוא"ב 8, הלוואי שנקלטתי.....
אחד הדברים שמחזיקים אותי בכל התקופה האחרונה זה הפורום הזה, והבנות ומדהימות, המקצועיות , המפרגנות והרגישות שיש כאן.
תודה לכן...
מאחלת לכולנו בקרוב ממש תשעה חודשים מאושרים, שמחים ומלאים בבשורות טובות.

גם אני פה :)

היי,
אני בת 32, אם לשני אהובים: בן 5.5 ובת 3.5
מנסה להיכנס להריון כבר שמונה חודשים.
להריונות הראשונים נקלטתי ממש מהר ונורא נורא קשה לי בכל פעם שההיא מגיעה

מוזר אך מובן שליבי נשבר עם כל נסיון שלא צולח, האמונה בגוף לאט לאט נעלמת ואני מצד אחד מיואשת ומצד שני לא מפסיקה לבדוק סימנים (חיה עם ידיים על הציצים שבועיים בחודש
).
גם אני ביליתי פה בנסיונות לפני הכניסה להריון הראשון (עלאק נסיונות, חודש וחצי) אתן מקסימות, תודה על ההקשבה

connie1

New member
גם אני עדיין כאן :)

אני בת 26 מתל אביב, התחתנו לפני קצת פחות משנה ואנחנו יחד 6 שנים. החלטנו להתחיל לנסות להכנס להיריון, על החודש הראשון לא הלך והתחלתי כבר לחשוב שיש משהו לא בסדר...
בחודש השני לניסיון נכנסתי לקבוצה המקסימה הזאת ובאמת הצליח :) היום אני בשבוע 8, אתמול עשינו אולטרסאונד שני וראו באמת גדילה של העובר (את האולטרסאונד הראשון עשינו בשבוע 6), ושמעו דופק יותר חזק מפעם...
ב16.8 יש לי שקיפות עורפית ונקווה שהכל ימשיך להיות בסדר...

תודה על ההקשבה :)

elinoket

New member
וואוו איזה יופי!

ואיזה כיף שאת עדין כאן

תמשיכי לעדכן יקירה

בשעה טובה :)

אמן שיסתיים בידיים מלאות.
&nbsp
אגב יש פורום שנקרא "לקראת לידה" ממליצה לך להיכנס גם לשם

משתפת :)

אני קופצת לביקור מידי פעם, אוהבת לענות על שאלות ולעזור לבנות.
אני בת 24 נשואה שנתיים וחצי, גרה בדרום עובדת במרכז ,יש לי ילדה בת 9 חודשים קיבלתי היום לראשונה מחזור מאז הלידה והתחלתי לחשוב על עוד ילד, העברתי בפורום הזה שנה לפני שנקלטתי, במהלך הזמן הזה למדתי המון כי נתקלתי בקשיים ולכן אוהבת לשתף את הסיפור שלי ואת הידע עם אחרות .
&nbsp
שיהיה לכולן בהצלחה ותמיד תזכרו שחלומות מתגשמים !! :)

למעלה