מתי הכי מוקדם הצלחתם לזהות הריון? אני ביוא"ב 12 ויוצא שלילי

וונדל28

New member
מתי הכי מוקדם הצלחתם לזהות הריון? אני ביוא"ב 12 ויוצא שלילי

היי,
אני כמעט בטוחה שהצלחתי לזהות את הביוץ שלי והוא היה לפני קצת פחות משבועיים (יום שני-שלישי 10-11.7). עשיתי כבר 3 בדיקות הריון ביתיות מיום חמישי (האחרונה אתמול בלילה) וכולן שליליות לצערי. מחזור לא נראה באופק למרות שהייתי אמורה לקבל אתמול, מצד שני עייפות קשה ורגישות בפיטמות ובחזה. מרגישה בהריון אבל הבדיקות מוכיחות אחרת. יש מצב בכל זאת להריון או שאחרי 12 יום מהביוץ זה כבר היה חייב להופיע בבדיקה? מחר בדיקת דם אבל עדיין מאד סקרנית ולחוצה. תודה מראש לעונות!
יש פה סיפורים מעודדים של כאלו שהבדיקות זיהו אצלן מאוחר? כל ההריונות האחרונים שלי גיליתי הריון עוד לפני האיחור...

TO BE MOTHER1

New member
זה ממש תלוי באיזה בדיקות את משתמשת....

יש כאלו שכבר ביוא"ב 8/9 הצליחו לראות פס חלש....
1: קודם כל יכול להיות שלא חישבת את יום הביוץ המדוייק.
2: יש בדיקות שמזהות בטא מ:10, ויש כאלו שמזהות רק מ:50 ומעלה, כך שזה ממש משנה באיזו בדיקה השתמשת.
3: בגדול התאריך הכי מדוייק לבצע בדיקה זה יוא"ב 14.
מחזיקות לך אצבעות, ואל תספידי כל עוד המכשפה עוד לא הגיעה... :)

וונדל28

New member
השתמשתי בבדיקות של לייף ועוד בדיקה ששכחתי

תודה על התגובה. השתמשתי בבדיקות של לייף,האולטרה של ה 30 שניות והרגילה שלהם, ובבדיקה נוספת ששכחתי את שמה (משהו באנגלית) והיה כתוב עליה שמזהה 4 ימים לפני האיחור.
את מכירה איזה בדיקות שמזהות מבטא 10?

TO BE MOTHER1

New member
אני עדיין לא זכיתי לנסות :) אבל...

בנות כאן אומרות שהבדיקות של איביי הן קודם כל זולות ממש....
והן מזהות מבטא מאוד נמוכה.
עוד מעט טודובום תגיב לך כאן , היא תמיד שולחת את הקישור להזמין את הבדיקות הללו....

יויו78

New member
אני גם..צריכה לקבל מחזור עוד שבוע ואשמח ל

לדעת אם יש בדיקה כזו

טודובום

New member
זה לא אומר כלום

כפי שאמרו לך לפניי, זה מאוד תלוי באיזו בדיקה השתמשת ולפעמים גם זה לא קובע, כי ערכי הבטא משתנים מאחת לשניה ומהריון להריון..
אני את ההריון הראשון זיהיתי ביוא"ב 14 בבטא 400 ומשהו ואת השני ביוא"ב 12 בבטא 49...
הבדיקות הכי טובות לטעמי הן אלו מאיביי, שמזהות מבטא 10 (אצלי היה הריון כימי ובאותו בוקר שעשיתי בטא עשיתי גם בדיקה ביתית והיה פס ברור ובבדיקה כמותית יצא 10)
אחפש את הקישור האחרון שהזמנתי ממנו שהוא מעולה, כי אני לא זוכרת אם זה אותו קישור שצירפו לך, הזמנתי פעמיים ממוכרים שונים.
בכל אופן - לא להתבאס
חכי עוד יומיים ותנסי שוב.
בהצלחה

וונדל28

New member
תודה על העידוד! הלוואי ותהיה הפתעה חיובית

מחר כנראה תהיה בדיקת דם ואז כבר אקבל תשובה סופית אבל המתח הזה הורג...
מחכה רק להשיג את המרפאה כדי שהרופאה תוציא לי הפניה לבדיקת דם.
תודה על הקישור, עד שזה יגיע מאיביי כבר תהיה תשובה סופית לכאן או לכאן

למעלה