נסיון שלישי....

שלאפי

New member
נסיון שלישי....

טוב, אז כתבתי הודעה ארוכה והיא לא פורסמה או אולי תפורסם מאוחר יותר ואז אין למה לקרוא את ההודעה הזאת

אז אחרי הרבה שכנועים הבן זוגי הצליח להביא אותי לרעיון של עוד ילד. יש לנו שני בנים ונכנסתי להריון 3 פעמים (בין הבנים היתה גרידה). בשלושת ההריונות נכנסתי תוך 1-3 נסיונות ואצל הבן הקטן זה היה ממש הזוי כי טסתי לחו"ל לבד שבוע אחרי המחזור וחזרתי אחרי שבועיים בהריון (וכן זה מהבן זוג שלי). יש לי מחזורים קצרים 24-26 ימים ומאוד קבועים ואני יודעת מתי אני מבייצת, יש לי הפרשות וכאבי ביוץ ברורים ביום הביוץ. לפני שהתחלנו לנסות הייתי כמעט 3 שנים עם מירנה ולא היה לי מחזור בכלל (הרופאים הבטיחו לי שזה תקין) ומאז שהפסקתי המחזור עוד יותר קצר ממה שהיה קודם (פעם היה ארבעה ימים עכשיו רק יומיים).
בנתיים כבר ניסינו 7 מחזורים ובפעמים האחרונות היתה תקווה כי היה לי איחור של יומיים בכל אחד אבל כנראה זה היה המחזור שלי שהתארך מ 24 יום ל 26 ימים. מתסכל שעכשיו זה לוקח כל כך הרבה זמן (אני יודעת שיחסית זה לא הרבה אבל לנו זה הרבה) וכבר אני לא כל כך מאמינה שזה יצליח. אנחנו לא צעירים כלכך אני בת 36 אוטוטו 37 ובן זוגי בן 45 אז אני מניחה שזה משפיע.
יש לי עוד מעט תור לרופא לבדוק שהכל בסדר (יש לי פנטזיה שהוא יגלה שאני בהריון) למרות שאם יש בעיה שאני לא חושבת שניכנס לטיפולים, אז זה יהיה רק דברים טבעיים או רפואה משלימה.
אשמח לעצות, שיתופים, טיפים וכל דבר בעצם

טודובום

New member
ברוכה הבאה

מקווה שתהני כאן איתנו אבל לא להרבה זמן

השתנות והתבגרות הגוף היא מתסכלת באופן כללי, והרבה דברים שקרו פעם ממש בקלות כבר לא קורים ככה, כמו למשל דיאטה, הזיכרון וכו' (אני לא אמנה עוד שלא אכנס לדיכאון , גם אני בגילך
)
בכל אופן, טוב שאת פונה לבירור, זה יכול לכלול בהתחלה בדיקות US ובדיקות דם לבירור מהלך המחזור אצלך, ואח"כ אולי יהיה צורך בטיפול תרופתי קל, ואולי בכלל לא יהיה צורך בכלום, כי סה"כ הגוף שלך יודע להיכנס להריון וללדת, אז אולי זה סתם עיכוב הפעם, קשה לי להאמין שכ"כ מהר תגיעו לטיפולים אם בכלל....
אספר לך גם סיפור קטן - לפני 9 שנים רופא נשים איבחן אצלי רירית רחם דקה ונתן לי טיפול נוראי שהפסיק לי את המחזור לחצי שנה, כמובן שברחתי ממנו ושכחתי מהסיפור, וז אחרי החתונה כשניסיתי להיכנס להריון ובמשך 4 חודשים לא הצלחתי נזכרתי ברירית וקראתי כאן בתפוז שסלק עוזר לעבות אותה..
אמרתי ננסה מה יכול להיות , ומאז בכל פעם שרציתי להרות אכלתי באותו חודש סלק או נטלתי כמוסות סלק ותמיד זה עבד ! זה גם משמש אצלי כאמצעי מניעה, מתי שאני לא רוצה הריון פשוט לא אוכלת סלק

אז שיילך לך בקלות, ואת תמיד מוזמנת לפרוק ולכתוב לנו

טודובום

New member
בשנים האחרונות עברתי לכמוסות

אז אני נוטלת פעמיים ביום מסיום הווסת, אבל כשאכלתי את זה , אז הייתי אוכלת נניח כמה כפות של סלט סלק מהסופר ביום , גם מסיום הווסת..

elinoket

New member
מגניב

יש לי השבוע לאכול 2-3 כפות ביום (לפעמים פעמיים ביום) מסלט שלק שהכנתי

אני אקפיד להכין כל שבוע!

elinoket

New member
ממש פשוט וממש טעים

קונים סלק כמה שרוצים
שוטפים עם הקליפה טוב טוב טוב
שמים בסיר גדול עם הרבה מים חמים
לוקח לזה איזה 3 שעות להתבשל ולפעמים צריך להוסיף באמצע מים
כשזה רך מקררים (אני ממלאת את הסיר במים קרים לזרז את הקירור).
מקלפים עם היד (הקליפה יוצאת בקלות)
חותכים לקוביות קטנות ומתבלים בשמן זית קצת לימון מלח וקצ ת פלפל
מערבבים טוב ובזהירות ונותנים לזה לילה במקרר
יוצא ממש טעים! אפשר לאכול ככה או לערבב בסלט ירקות

שלאפי

New member
תודה על המילים החמות

אני אכן מקווה שמדובר בתהליך שלוקח יותר זמן בגלל הגיל ואולי הלחץ (עבודה תובענית ואנחנו בונים בית) נראה מה הרופא יגיד עוד שבועיים. בכל אופן הבחור ואני החלטנו לנסות יום כן יום לא מסיום המחזור ולא להתמקד בביוץ אז נראה....

למעלה