עשיתי בדיקת הריון היום בערב

WaitingForIt

New member
עשיתי בדיקת הריון היום בערב

חחחח.. ביואב 4.. בעלי ואני רצינו פשוט לראות איך ניראים 2 פסים
חחחח.. אחרי 8 חודשים של נסיונות והרבה מאוד בדיקות הריון.. פשוט רצינו לראות.. עלוב לא? חחח טוב, הזרקתי את התרופה שמכילה בטא.. ואחרי 4 ימים מהזריקה בדיקת ההריון יצאה חיובית לחלוטין.. חח..בחיים שלי לא ראיתי בדיקה עד כדי כך חיובית !! (טוב, אף פעם לא ראיתי בלייב..) כנראה יש לי עדיין מלא בטא בגוף.. הממ.. מעניין מתי היא תרד.. באינטרנט כתוב 6-10 יום.. לא מאמינה ש6..
ביום חמישי בדיקת דם, בשביל לבדוק את רמת ההורמונים.. אם משהו חסר אז אני אצטרך שוב להזריק אותה, וזה אני פשוט לא רוצה!! כי אז ביואב 14 תהיה לי בדיקה חיובית עוד מהחרא הזה.. תאחלו לי בהצלחה:)

elinoket

New member
זה לא עלוב

וזה חמוד נורא שרציתם לראות את זה ביחד, לדעת איך זה מרגיש

אני מחזיקה לך מלא אצבעות (גם ברגלים!) שיצא חיובי "אמיתי" בפעם הבאה

Hds35

New member
לפחות ראיתם חיובי!חחחח

3 ילדים ובכולם יצא שלילי
המון בהצלחה!!!
שהחודש יהיה החודש��

WaitingForIt

New member
תודה

בנתיים יש לי כל יום כאבים בשחלה הימנית.. אני מקווה שהכל בסדר.. אף פעם לא כאב לי עד כדי כך אחרי ביוץ.. (חח.. ויש לי נסיון של כולה 2 ביוצים-שאני גם לא יודעת כלום על התקינות שלהם) זה נורא מעצבן כי אני לא מצליחה ״לשכוח״ מזה..

טודובום

New member
בהצלחה

מבינה את הצורך הזה בלראות שני פסים, בכימי שהיה לי, כשכבר ידעתי שההריון לא תקין, המשכתי לבדוק כדי להיפרד מהפסים

מאחלת שהבטא לא תרד, אלא תעלה ותעלה ותעלה ל-9 חודשים

היא321

New member
גם אני עשיתמ את זה בזמנו

כי רציתי לראות שני פסים. ויצאו לי בדיקות חיוביות גם 10 ו 11 ימים אחרי הזריקה ואחר כך היו שליליות. לא סתם אומרים לבדוק רק ביום ה 14 לאחר הזריקה.
שיהיה בהצלחה!

למעלה