מישהי מנסה כאן שיטה לבן או בת?

Hds35

New member
מישהי מנסה כאן שיטה לבן או בת?

תזונה
תזמון יחסים
וכו

Hds35

New member
בן או בת?

כמה זמן מנסים?

איה1910

New member
החודש זה

הנסיון השני.
יש לי בבית 3 בנות ואני מאוד רוצה בן.
עם שלושת הבנות קימפ"רנו החל מיומיים לפני הביוץ,הפעם רק ביום הביוץ..
הבעיה היא שאני לא בודקת עם מקלוני ביוץ ולא בודקת חום שחר טכאלה.יש לי אפליקציה שמחשבת מתי הביוץ ומתי המחזור.אני משתמשת בה כבר 7 שנים ועד היום היא היתה מאוד מדוייקת.מה גם שאני מרגישה את הביוץ שלי,בין אם זה ההפרשות השקופות ובין אם זה הכאבים החזקים בצד שמבייץ.
ברור לי שהגוף שלי אחרי 3 לידות והגיל,הופכים את זה ליותר קשה ושזה כבר לא אותו הדבר כמו עם הבנות,שהצלחתי להכנס בכל פעם בנסיון ראשון.אבל בגלל שאני רוצה בן,אני מנסה הפעם בדרך הזו של לקמפ"ר רק ביום הביוץ ומקווה שזה יתפוס.מבחינה מדעית יש בזה הגיון והסברים,אבל ברור לי שלשילוב הגנטי ביני לבין בעלי,יש משקל גדול יותר.סומכת על זה שלמעלה,הוא יודע מה צריך להיות :)

Hds35

New member
וואיי בדיוק ההיפך!

3 בנים..
אנחנו בחודש הראשון בניסיון..
ליל טבילה שלי תמיד היה בביוץ ומחזור של 30 יום
מדצבמבר התחיל להשתבש.לדעתי כי לקחתי כדורים מהרופאה לשבועיים(סיפור ארוך)
ואז התארך לי לפעם ב45 יום
אחרי חודשיים שלושה התחלתי לקחת טיפות של שיח אברהם ומחזור קודם הגיע אחרי 36 יום
הפסקתי גם עם זה והוצאתי התקן
הבנתי שבת עושים לפני ביוץ אז מזלי עם הסיפור הזה שטבלתי שבוע לפני ביוץ
נעזרתי במעקב זקיקים
ומקלונים במשך כמה ימים
עכשיו נראה אם אקבל או לא בשישי/שבת
בנתיים לא מרגישה כלום
חוץ מדימום מצוואר הרחם

בקלות ובבריאות אמן!!

איה1910

New member
לא סתם

יש בעולם יותר בנות מבנים :)
אומרים שהזרעים הנקביים הרבה יותר חזקים ושורדים בגוף האישה יותר מהזכרים ולכן גם אם קיימת יחסים לפני הביוץ,כמו שאני עשיתי בפעמים הקודמות,יש סיכוי יותר גדול להיקלט.
מצד שני אני רואה נשים כמוך שיש להם רק בנים ואני משערת שפעמים הקודמות לא בדיוק חישבת אם את עושה לפניי או בזמן הביוץ.
מה שאומר שכנראה הגנטיקה והשם,זה מה שוקבע :)
מקווה בשבילך שיצליח לך ואחכה לעידכון...

Hds35

New member
מתוקה את!

מה המצב אצלך השבוע מחזור או ביוץ?
עדיין לא ניסיתי עם הזרקת מים מהולים בחומץ לנרתיק לפני קיום יחסים
מה שכן הבנתי שצריך הרבה מוצרי חלב ואני לא אוהבת אז פשוט תקופה אני לוקחת כדור סידן ביום
מה עם הטבלה הסינית בדקת?

התקפה מכל הכיוונים��

איה1910

New member
אני אחרי ביוץ

הביוץ שלי היה ביום שני וקמפ"רנו,אז עכשיו מחכה.חודש שעבר הייתי ממש בלחץ וכל היום חשבתי על זה,הפעם החלטתי שמה שיהיה יהיה...
לא שמעתי על הזרקת מים עם חומץ,אבל יודעת שעם בת,יש חשיבות לגמירה של אישה לפני ויש תנוחות מסויימות שעדיפות.
יכולה לומר לך שאני גם לא אוכלת הרבה מוצרי חלב,להיפף,חולה על בשר והנה יש לי 3 בנות.יכול להיות שכל השיטות האלה משפיעות על אחת ועל אחרת לא.מה שבטוח,זה לא מזיק,אז שווה לנסות.
לגביי הטבלה הסינית,בוודאי שבדקתי ובמקרה שלי היא צדקה,אבל לא באמת מאמינה בה.
אני באמת מאמינה שזה לא תלוי בכל השיטות האלה,אלא שמה שצריך להיות יהיה.אם לא אקלט החודש,אני מפסיקה לנסות,בעלי כבר לא ממש בעניין וזה הניסיון האחרון לצערי,אז אולי היקום יעשה איתי חסד ויגרום לזה לקרות.ואם לא,אז בורכתי בשלוש בנות מדהימות!!

Hds35

New member
חח כמוך!בעלי מיצה

מבחינתי גם ניסיון אחרון ומקווה.
דווקא קראתי שלהריון בת עדיף לא לגמור ושהגבר למעלה
בהצלחה רבה!!��

איה1910

New member
צודקת

מרוב התעסקות בזה כבר הכל מתערבב.אבל הנה לך עוד עובדה שזה לא מדע מדוייק,כי בשלושת הפעמים,היתה גמירה שלי לפני(מצטערת על האובר שיתוף,אבל זה למטרה טובה,בשביל זה אנחנו פה).
מה שאני מנסה לומר זה שמרוב שאנחנו רוצות,אנחנו מתעסקות בזה יותר מדיי ונכנסות לאינטרנט,קוראות וחוקרות בלי סוף,מנסות ליישם,לשנות ולעשות כל מה שאפשר כדי שיקרה מה שאנחנו מייחלות לו.בתכלס,אין לזה עירבון ואין הוכחה מוחלטת שיש לזה השפעה,הכל מלמעלה וצריך להאמין שמה שצריך לקרות יקרה.
מאחלת לכולן פה להצליח לברוא חיים חדשים :)

למעלה