אני עומדת לקבל....

rain31

New member
מותק בסוף זה יקרה לנו

החודש לקחתי את כל כך קשה ומסכן בעלי, הכל נפל עליו. יצא שהייתי במחזור בדיוק ביומולדת שלי גם ובכלל הייתי בדכאון טוטאלי. גם ככה ימי הולדת אצלי הם דכאוניים משהו אז עוד עם המחזור לא היה לי חשק לחיות, נשבעת!
מזל שנסענו ליומיים והתאווררנו מהשגרה וזה עשה לי ממש טוב. המחזור הסתיים ועכשיו אני בסבב נוסף של איקקלומין. מקווה לטוב... אם אתם יכולים לקחת פסק זמן לאיזה יומיים ללכת לטייל איפשהו זה עושה ממש טוב. חזרתי אחרת לגמרי וחזרה לי האופטימיות. צריך להאמין שזה יקרה ואם לא קרה עד כה, כנראה יש איזו סיבה קוסמית לכך. בלתי אפשרי להתעסק בזה כל הזמן ולהיות סביב זה. תנסו לשבור שגרה קצת...זה עוזר.

haych

New member
מזל טוב!!!

שברנו שגרה, נסענו אתמול לחגוג יום הולדת לבחור. עשינו טיפול בבריכה והיה לי מזל מטורף! הקדמנו קצת אז טיילנו בסביבה, ופתאום הרגשתי שנפלט לי קריש דם ענקי! הייתי בלי טמפון כי הציק לי לפני זה, תכננתי לשים טמפון ממש לפני הטיפול, אבל גם אם הייתי עם טמפון אין סיכוי שהוא היה עוצר את זה...
נכנסנו למקום של הטיפול והלכתי לשירותים והמשכתי להוציא קרישי גם גדולים. התנקתי ושמתי טמפון וכבר לא נהניתי מהטיפול כי הייתי כל הזמן בחרדה שימשיכו לצאת קרישים לתוך הבריכה... איזה מזל שזה קרה לפני ולא תוך כדי!! אבל זהו, הטיפול בשבילי כבר נהרס...

עכשיו אני לא יודעת מה לעשות ואיך החרא הזה עובד מבחינה לוגיסטית. ראית רופא לפני שהתחלת שוב איקקלומין? אני מפחדת שכשאתקשר מחר להגיד שקיבלתי, לא יאפשרו לי להמשיך טיפול לפני שהרופאה תראה אותי. יש לי תור אליה אבל כבר אהיה אחרי הוסת ויהיה מאוחר מדי להתחיל טיפול, מה גם שכ"כ חבל לי על הגונאל שאם לא יהיה בו שימוש החודש ייזרק בגלל התוקף :(
מן הסתם עד שאני מקבלת וסת אין לי מה ללכת שוב לרופאה, כי צריך לראות אם היו תוצאות לטיפול. אחרי הוסת יש טווח זמן של 3 ימים לראות אותה כי ביום השלישי כבר מתחילים טיפול... אבל זה לא הגיוני לקבוע תור מעכשיו לעכשיו, אז איך זה עובד?

hadarh111

New member
מה שלומך מותק?

מה עם ההכתמות? זה התחזק, הפך לווסת?
כי כל עוד אנחנו באזור ההכמות חבל להספיד..
כמו שציינתי אצלי בהריון הנוכחי התחילו הכתמות וכתבתי לחברה הכי טובה שאני מספידה..
ואני אני כבר בשבוע 13+2.
והייתי משוכנעת שזה כי אני עומדת לקבל ורק התחלה של הכתמות.
בכלליות אם את מתחילה עם ווסת כל כך מהר אחרי הביוץ כדאי לדבר על זה עם הרופא..
אני קיבלתי ווסת 11 יום אחרי ביוץ, והרופא אמר שזה לא כזה תקין.

haych

New member
הלוואי שזה היה הכתמות...

אתמול עוד היה לי יום של תקווה כי ההכתמות, שביום הראשון היו ורודות, הפכו ביום השני לחומות, כמו של סוף מחזור... אבל היום הוא כבר ממש בפתח, ברמה שמחר זה כבר נחשב היום הראשון.
הוסת לא מתחילה לי מהר אחרי הביוץ, השלב הלוטאלי תקין. מה שהתקצר זה הזמן בין הוסת לביוץ, אבל הרירית שלי תקינה (בלי עין הרע...)
אם אכן היום הראשון יהיה מחר, זה יהיה יוא"ב 13.

hadarh111

New member
אוף איזה קקה זה!

מחזיקה אצבעות חזק לחודש החדש.. עכשיו שהשחלות פתוחות.. זה נותן תקווה שהקליטה תגיע מהר מהר

haych

New member
רק אחת פתוחה, והגוף שלי אוהב לבייץ דווקא מהשניה

hadarh111

New member
איזה גוף דפאקט

הם ישקלו לפתוח גם את השניה?או שאי אפשר<?

haych

New member
לא דובר על זה כרגע

כי השניה מתפקדת וזה כל מה שצריך.
הבאסה שהגוף הבוגדני הזה לא אוהב לבייץ מהצד הזה.
בינתיים קיבלתי כאפה חדשה.
הלכתי ל US לקראת טיפול חדש, וגילו ציסטות, מה שאומר שאין טיפול החודש... בנוסף לכל הכייף, ממה שהבנתי ציסטה יכולה להגרם מזה שהזקיק גדל ולא בייץ, מה שגורם לי לתהות אם בכלל בייצתי החודש... אמנם לקחתי זריקה שמתזמנת ביוץ, אבל אולי רק אלה של הצד החסום בייצו והזקיק של הצד הפתוח גדל לציסטה... ככה שיכול להיות שגם הפעם בכלל לא היה לי סיכוי להרות...

hadarh111

New member
כשאנחנו צעירות

מפחידים אותנו עם הסיכויים להיכנס להריון לא רצוי
(בחיי שאני לא זוכרת אם לקחתי פעמיים שלוש או ארבע פעמים פוסטינור)
ואז את גדלה, ומבינה שכל החששות שלך, שקיום יחסים ישר מוביל להריון הן תמימות.
זה נכון שיש בנות כאלה, שרק נושמים לעברן והן נקלטות.
אבל בחיי שאם הייתי מבינה עד כמה הגוף שלנו מסובך ומה באמת הסיכוי להיקלט, אולי הייתי קצת פחות מפוחדת בימים ההם.

הזריקה רק מתזמנת או שזה גם הורמונים שמגדילים את כמות הזקיקים בכל ביוץ?
האמת יצא לי לשמוע על לא מעט מקרי ציסטות אצל חברות שלי..
נשמע שזה משהו די שיגרתי://

haych

New member
לגמרי

לא מאמינה שהייתי על גלולות מעל 10 שנים.

לקחתי גם הורמונים אחרים (גונאל אף) להגדלת מספר הזקיקים. ציינתי דווקא את האוביטרל (לתזמון הביוץ) בגלל שהוא אמור לגרום לזקיקים הללו לבייץ, ונראה שדווקא הזקיק היחיד שהיה ממנו סיכוי להריון לא בייץ והפך לציסטה.

זה אכן די שגרתי בטיפול. רק שאני בזבזתי כ"כ הרבה זמן עד עכשיו, ואז לגלות שכשסוף סוף אחרי כמעט שנתיים היה לי ביוץ אחד ויחיד שהיה אשכרה אפקטיבי - וזה לא קרה ונוצרה ציסטה

hadarh111

New member
את צודקת זו בהחלט הבנה קשה

ולגיטימי לגמרי להתעצבן ולהיות מאוכזב ומתוסכל..
אני גם הייתי מגיבה בדיוק ככה.
אני פשוט מקווה שעם מתן התרופות להגברת הזקיקים.. יהיו לך זקיקים מובילים ב2 השחלות בפעם הבאה...
ואז יש סיכוי שתבייצי תמיד גם מהשחלה התקינה.
ישר אחרי שתסיימי לטפל בעניין הציסטה.

hadarh111

New member
היי מה איתך חומד?

זה באמת התחזק לכדי ווסת? או שעדיין מדובר בהכתמות?
כי אצלי ההריון הנוכחי לגמרי התחיל בהכתמות ואני הספדתי ובכיתי והיה לי יום מחריד!
ובסוף זו הייתה השתרשות.

rain31

New member
היי תודה על ההתעניינות

אכן זה היה מחזור, מפתיע שהגיע בדיוק בזמן כך שלא היה אפילו זמן להתארגן על מרשם מחודש לאיקקלומין. התעצבנתי נורא כי לא הצלחתי להשיג את המרפאה במשך שבוע שלם. בסוף למזלי בבית מרקחת פרטי מכרו לי איקקלומין והתחלתי סבב נוסף אתמול. לקחתי את זה ממש קשה החודש שלא הצלחנו אבל מקווה שזה יקרה בקרוב. יצאנו קצת לנוח ליומיים והתעודדתי וחזרתי עם כוחות.

hadarh111

New member
צר לי לשמוע, חיבוק גדול!

זה נחמד לקחת יומיים לנוח להיות ביחד..
מחזיקה אצבעות בחודש הזה, מעכשיו ברצף!

למעלה