יש בטא חיובית!

יש בטא חיובית!

אתמול עשיתי בטא ויצא 1400! ממש גבוה ליומיים איחור.
אני ממש מרגישה שאולי יש לי תאומים אז הלכתי היום לעשות אולטרסאונד ונמצא שיש שק הריון אחד, היו בתוך השק שני עיגולים שחורים וששאלתי את הטכנאית היא אמרה שמוקדם מידי לדעת ולחזור עוד שבועיים.
אני מצרפת לכן את התמונות, קרה למישהי פעם שראו ככה בשבוע 5 ובסוף זה היה תאומים?אנחנו כל כך מתרגשים!

nofar166

New member
מזל טוב!!!! מתרגשות יחד איתך!

איזו בטא מדהימה!!!

אולי כדאי לקבוע תור לרופא לעוד שבוע או יותר ולראות מה מתקדם שם ברחם =)

Atsoo bibu

New member
זה לגמרי נראה כמו 2 שקי הריון

אני אופתע מאוד אם זה לא יהיה תאומים (מנסיון ��)

את רצינית????

אז למה הטכנאית אמרה שיש שק אחד?? שאלתי אותה והיא אמרה שאי אפשר לדעת בשבוע כזה מוקדם, אני בעיקרון לפי התאריך שבוע 4+ 3 ימים.
בכל חיפוש של אולטרסאונד תאומים בשבוע 5 ראיתי משהו דומה למה שראיתי.פשוט לא מצליחה להבין.

rain71

New member
זה לא שק

זה הרחם שלך הגדול הזה. בתוכו יש שני שקי הריון :) זה אכן תאומים. אני ראיתי את התאומים שלי בשבוע 6+2, כלומר ראיתי אחד ואז ב6+4 היה לי עוד אולטראסאונד שקבעתי לפני אז הלכתי ואז ראיתי עוד אחד. הייתי בטוחה שאני במעקב זקיקים ויש לי שני זקיקים... לקח זמן לקלוט.
זה ממש מוקדם בשבוע חמש. תתחדשי ובואי לקומונה

איך את מסבירה שהטכנאית לא הסכימה להגיד לי

את אומרת כי ראית את זה אצלך? אני פשוט תמיד ראיתי עיגול שחור אחד בתחילת הריון ואף פעם לא שניים... לא נראה לי שאני אחזיק מעמד ככה עד האולטרסאונד הבא עוד שבועיים!

rain71

New member
כן ככה זה נראה אצלי

מוזר שהיא לא התייחסה, אולי כי הרבה פעמים עובר אחד פורש אז היא לא רוצה שתתרגשי יותר מדי, זה באמת ממש מוקדם לראות שק.
וגם אם היה שק אחד היית מרגישה שאין לך סבלנות לחכות עוד שבועיים :) מנסיון...

בדיקה נוספת

הייתי היום בבדיקה נוספת אצל רופא אחר והוא טוען שמה שחשבתי ששק נוסף מתברר כדימום המטומה שכרגע מהווה סיכון להריון הזה אז לא רק שזה לא תאומים, כרגע ההריון הזה ממש בחשש להפלה.אין לי כל דימומים חיצוניים, המליץ על מנוחה ונרות לחיזוק ההריון.עוד שבועיים לחזור על הבטא ואולטרסאונד.היו לי דאגות מיותרות עכשיו יש לי דאגה אמיתית.תחזיקו לי אצבעות.
ממש מבאס

אני ממש מצטערת לשמוע

המעבר מהשמחה על שני השקים לפחד על השק האחד בטח קשה ומטלטל. כולי תקווה שההריון יימשך באופן תקין ומלא. אנחנו כאן - מחכות לעדכונים שלך ומחזיקות לך אצבעות.

redart10

New member
אנסה לעודד

שהמון פעמים מדובר בשארית של השתרשות שתספג ותחלוף. אצלי ראו משהו דומה בשבוע 9 שנעלם בשבוע 12.

תודה על העידוד

אני ממש צריכה את זה, מרגישה שההורמונים משתלטים עליי, השבועיים האלה הולכים להיות ארוכים והציפייה וההמתנה לא קלה.קצת מצחיק אותי שהציפייה לתאומים התמוססה והתחלפה בחששות ובתקווה לנס המופלא הזה.כמה אירוניה.מקווים לטוב����

למעלה