שאלה לגבי איתור ביוץ

הספרנית

New member
שאלה לגבי איתור ביוץ

עכשיו שאיתרתי את הסיסמה לניק המקורי שלי : ))

אני כ-11 חודשים אחרי הלידה ובנתיים קיבלתי מחזור פעם שניה.

לפני ההריון המחזור היה סדיר והכניסה להריון היתה מהירה לפי החישוב שאפליקציית המעקב שלי עשתה לימי הביוץ.

עכשיו כשהמחזור אינו סדיר, אני עושה מעקב עם מקלוני ביוץ ומשתדלת לכוון לבן (50/50), כלומר קיום יחסים בדיוק ביום הביוץ.

את הביוץ של המחזור הזה הצלחתי לאתר עם בדיקת הביוץ, והיה ניסיון, אבל לצערי לא הצליח ובתוך שבועיים קיבלתי מחזור.

אם יש כאן נשים עם מחזור לא סדיר, כיצד אתן מתחילות לעשות את בדיקות הביוץ? האם פשוט לספור 11 ימים מסיום הביוץ ואז להתחיל לבדוק?

בביוץ הקודם היה יום אחד שהיה פס כהה של הביקורת ופס כהה קצת פחות ולמחרת היו שני פסים ממש כהים, מתי הזמן המתאים לנסות? ביום הראשון או ביום השני?

תודה מראש : )

lollipop06

New member
היי

האמת שאין לי מושג לגבי לכוון לבן... אני יכולה לומר לך באופן כללי. אמנם אצלי המחזור והביוץ בדרך כלל סדירים אבל מניחה שאחרי לידה (ואולי הנקה?) זה משתבש..
אם החודשים שלך קצרים עדיף לדעתי כבר לבדוק מיום 9... כדי שלא תפספסי
נראה לי שלפי מה שכתבת יום הביוץ שלך בפעם הקודמת התרחש 12 שעות החל ממתי שהיו לך שני פסים כהים.
אני באופן אישי מקיימת יחסים גם לפני שאני רואה פסים כהים בסטיקים כי הזרע יכול לשרוד בגוף 72 שעות...
בהצלחה!

היי

אומרים שהזרעונים הגבריים הם יותר מהירים וחזקים אבל מתים יותר מהר לכן מומלץ לקיים יחסים ביום הביוץ עצמו.
ברגע שראית 2 פסים באותו הצבע זה אומר שהביוץ יגיע תוך 12 שעות,אם את לא רוצה לפספס וללכת על בטוח תתחילו לקיים יחסים מרגע הופעת 2 הפסים , כי את בעצם לא יודעת מתי בדיוק ההורמון עלה ויכול להיות שתתחילי לבייץ גם בעוד 6 שעות.
&nbsp
בהצלחה

למעלה