פענוח בדיקת זרע

פענוח בדיקת זרע

קוד:
יכולה לעזור לי בהבנה? ממה שאני קראתי התוצאות לא נראות טוב, אבל אשמח לשמוע ממי שמבינה מה זה אומר ומה ההשלכות (כמובן שגם קבענו תור לרופא)
PH 8.1
VOLUME 5.3
CONCENTRATION 0.900
TOTAL COUNT 4.77
MOTILTTY 6
TOTAL MOTILE COUNT 0.287
GRADE OF MOTILITY BE
vitality 28%
NORAML MORPHOLOGY 2%

בדיקת זרע

לפי מה שרשמת הזרע לא מצטיין אך היום יש המון טיפולים שיכולים לעזור לבחור את הזרעונים הטובים ביותר ולקצר את הדרך שלהם אל הביצית כמו הזרעה....
כמובן שלא מסמכים על בדיקת זרע בודדה, במידה ויש תוצאה חריגה ממליצים ללזור על הבדיקה לוודא שאכן לא הייתה בעיה טכנית עם מתן הדגימה.

תודה! הבנתי ששלוש המדדים לא תקינים

ובפורומים רפואיים נאמר לי שיש סיכוי גדול שנזדקק לIVF ויתכן שגם איקסי
מה הסיכוי שבבדיקה חוזרת נקבל תוצאות הפוכות?
מניחה שאולי יהיה שיפור כלשהו אבל יש סיכוי שכל התוצאות יהיהו פתאום טובות ( מנסה להתעודד אך מצד שני גם לא רוצה לשקר לעצמי..אז אשמח לתשובה כנה )
תודה

lollipop06

New member
אצלנו...

בבדיקה נוספת שבוצעה לאחר שלושה שבועות השתנה קצת הריכוז וממש שינוי קטן גם בתנועה... אבל המורפולוגיה נשארה אותו דבר...
לא יודעת כמה זה יכול להשתנות בצורה דרסטית אבל חובה לבצע עוד בדיקה...
הוא הרגיש טוב כשביצע את הבדיקה? התנזרתם לפחות 3 ימים (זה חשוב ולא כולם יודעים...)

והפער הזה בסוף גרם לזה שלא הייתם צריכים IVF?

או שבכל זאת הייתם צריכים?
והתנזרנו 4 ימים והוא הרגיש בסדר לגמרי...

lollipop06

New member
הפער היה קטן והאמת שרק היום פעם ראשונה היינו אצל מומחה פריון

שנתן ראייה כוללת לכל המצב שלנו
בינתיים עוד לא התחלנו בשום טיפול (אנחנו מנסים קרוב ל-9 חודשים) אך במהלכם נקלטתי פעמיים להריונות שהסתיימו בשליש הראשון... :(
אני הייתי בטוחה שיש קשר לזרע ולהפלה מדברים ששמעתי אבל הוא אמר שכדאי שאנסה עוד 3 חודשים ורק אם לא יצליח עד אז, לחזור אליו...
לגבי מה ש-haych רשמה על הקשר בין מחלה למורפולוגיה נמוכה- מעניין על זה לא שמעתי...
&nbsp

haych

New member
לגבי השאלה שלך אם הוא הרגיש טוב כשביצע את הבדיקה

לנו הרופא נשים אמר שיש השפעה 3 חודשים אחורה. המורפולוגיה של בעלי גבולית, והרופא הציע שאולי 3 חודשים לפני הבדיקה הוא היה חולה.

למעלה