חדשה שלא כל כך חדשה

tipaKtana

New member
חדשה שלא כל כך חדשה

היי בנות,
אני בעיקר מחפשת אווירה תומכת ומעודדת וטיפה הזדהות כי ממש באסה לי

אני מרגישה שהגוף שלי מתחיל להתחרפן. מאז שקיבלתי מחזור כנערה הייתי עם מחזור די סדיר. וכשהתחלנו לנסות והתחלתי יותר לשים לב למחזור ולאפיין אותו, זה כאילו שהגוף שלי פשוט השתגע. כל פעם היה מחזור מוזר ושונה מהקודם, פעם שונה במרקם, פעם בכאבים, פעם הגיע מאוחר מידי ועכשיו, כבר חודשיים, מגיע הרבה יותר מוקדם ובלי כאבים בכלל!!
התחלנו בבדיקות ועל פניו הכל נראה תקין, אבל אנחנו מנסים מעל שנה ואני כבר ממש מיואשת.

יצא לכן לחוות מחזורים מוקדמים ובלי כאבים?

לי היה ה-כ-ל

מחזור שהקדים ללא כאבים, הכתמות או סימנים מקדימים. מחזור שבושש להגיע עם PMS מזעזע, מחזור שדייק וכאב כמעט עד נטילת כדור (ממעטת מאד מאד), מחזורים עם דימום קל, מחזורים עם דימום ארוך. ה-כ-ל. טוב שאתם בבירורים. שתהיה הצלחה ובקרוב!

ברוכה הבאה אלינו לשהות קצרצרה!

מה שאת מתארת... מתארות עוד המון בנות...שברגע שהחלו לנסות הכל השתגע והכל השתנה... גם אצלי היה ככה... ממחזור שהיה מגיע כמו שעון שוויצרי למחזור שמתעתע בי יומיים לפני או אחרי התאריך... מווסת שמגיעה בבום לווסת שמתחילה בהכתמות... מווסת ללא כאבים לווסת עם כאבי בטן... מאפס תופעות אחרי ביוץ למיליון תופעות שיכולה לקשר להיריון...אז את... ופחות או יותר כמו כולן עם אותן התחושות ואותן השגעונות.
אחרי שנה של ניסיוניות בהחלט מומלף לפנות לבירור.
האם היית מזהה ביות בדרך כלשהי?
איזה בדיקות ביצעתם?

למעלה