כמה שאלות לא קשורות אחת לשנייה

קאליסי1

New member
כמה שאלות לא קשורות אחת לשנייה

1. אחרי כמה מחזורים וממוצע- המחזור שלי הוא כ 33 ימים. משמע הביוץ ביום ה 16. התחלנו ביו"מ ה 12, כשיומיים לפני הרגשתי הפרשות ותהיתי האם הביוץ כלכך מוקדם. יכול להיות ??
2. בהמשך לכך- אתמול, שבעצם היה יו"מ 14 גם ניסינו והיתה לי בדיקה שגרתית אצל הרופאה. תחילה היא אמרה שהיא רואה שאני לקראת ביוץ אבל משום מה לא רואה את השחלות שלי ???? איך זה ייתכן ?? ואז אמרה שיש מצב שאני כבר בביוץ ... אז אם היא אמרה זה נכון ?? באותו יום בצהריים בדקתי עם סטיק שהראה פס אחד בלבד. מה אמין מכל הבדיקות ??
3. האם כדאי לקמפ"ר באותה שעה אחת ליומיים? כי לעתים יוצא לנו פעםן אחת בבוקר ויומיים למחרת רק בערב.. עדיף באותה השעה ?
4. סביב כל זה גם תקף אותי וירוס.. חום צינון שיעול וכזה. האם זה יכול להשפיע על הקליטה ??
רוב תודות לעונות :)

hadarh111

New member
מקווה שאצליח לענות על כמה מהשאלות

1. בעיקרון אם יש מחזורים באורכים קבועים, אמור להיות ביוץ בתאריך קבוע..
אבל קורה שיש לפעמים ביוץ מוקדם/ביוץ מאוחר, אלא אם כן את בודקת עם הסטיק ורואה שהיה ביוץ/ עושה בדיקות דם.. אין ממש איך לדעת.
האם יצא לכם לקמפר גם סביב יומ 12?

2.בבדיקת אולטרסאונד אפשר לראות אם את קרובה לביוץ/היה ביוץ.. אבל קשה לדעת בדיוק.. הראות לא ממש נוחה לקביעה, ולכן כדי לעשות את זה אופטימלי משלבים בדיקות דם/ שאת יכולה לשלב בדיקה של סטיק.
האם כבר יצא לך לזהות עם הסטיקים שיש לך בבית ביוץ, את יודעת שהם תקינים בוודאות?
איך את בודקת? עדייף שתן של אמצע היום, ועדייף עם שתן מרוכז ייחסית.
ייתכן אולי שבייצת ביומ 12 ולכן היא רואה שהיה ביוץ, ואת כבר לא רואה את זה בסטיק.

3.ככול הידוע לי אין חשיבות לשעה של קיום היחסים, סהכ הזרע יכול לשרוד 48 שעות בגוף, יש מי שאומר שאפילו 72..

4. ממה שידוע לי אין השפעה של מחלה על קליטה..

קאליסי1

New member
תודה על התשובות

אכן קימרפנו ביו"מ 12 וביום 14.
עכשיו בדקתי בסטיק, אין שום פס.. אבל לפי לוח הזמנים שלי הביוץ אמור להיות סביב יום רביעי הקרוב לכן זה הגיוני. אממה, לאור הה]רשות ותגובה של הרופאה, אולי כבר היה ביוץ..?
טוב קימפרנו ביום 12 נקווה לטוב .. בינתיים אמשיך עם הסטיקים לראות אולי כן תהיה עליה בהורמון ואכן הביוץ עוד לא קרה.. השאלה מה הסיכויים ?

hadarh111

New member
לפעמים הגוף משתנה

ואם יצא לך חיובי ב12 , הייתי נוטה להאמין לזה..
ובכל מקרה נאלץ פחות לחכות ולראות, לא?:)
סהכ , כל עוד כיסיתם גם את יומ 12 וגם אחרי.. זה כל מה שחשוב

קאליסי1

New member
תודה לך, אבל עכשיו שמתי לב למשהו-

מסתבר שלא קראתי את התוצאות של הסטיק נכון.. צריך לחכות 10 דקות מהבדיקה?? כי עכשיו חיכיתי וראיתי פס בהיר נוסף.. מניחה שמחר יתחזק.
אתמול בערב קימפרנו ותכננו גם היום. מחר כנראה יהיו שני פסים חזקים. אז האם נכון לקמפר גם היום? או דווקא מחר ? או גם וגם ?
איך לבנות את הלו"ז ? :)

קימפורים ועוד

מרגע קבלת סטיק חיובי שזה שני פסים חזקים הביוץ יתקיים ב72 שעות הקרובות... לא תמיד יש מסלול ברור לפסים ויכול להיות שביום אחד יהיה פס חלש או לא יהיה וביום הבא כבר יהיו 2 פסים חזקים.
אם מחזור הווסת שלך הוא 33 ימים זה אומר שהביוץ יהיה לרוב בין יום 16 ל21 ....
ואפשר לקמפר כל יום....או... אחת ליומיים איך שנוח לכם...

קאליסי1

New member
לא.. אני שונאת חישובים :)

אז תעזרי לי לחשב פליז איך הכי כדאי לי לקמפר..
אם היום יו"מ 16, וראיתי פס בהיר בסטיק.
אתמול קימפרנו..
מה הלאה ? :)

להמשיך לקמפר

יום כן יום לא ולהמשיך לבדוק עם הסטחקחם שתדעי להבא מתי הביוץ אם לא יילך החודש...

קאליסי1

New member
אז היום הסטיק היה חיובי !

בשעב 13:15 בדקתי והיו שני פסים שווים בחוזקם.
קימפרנו היום.
1. כמה זמן הביצית מחכה לזרע ?
2. איך יודעים לספור יו"אבים,אם מרגע הסטיק הביוץ יכול להיות ב 72 שעות?
3. האם להממשיך עוד לקמפר, ועד מתי ?
תודה תודה !!

hadarh111

New member
שמחה לשמוע!

ביוץ זו התחלה נהדרת בדרך לקליטת הריון:)
אני לא יודעת כמה זמן הביצית מחכה לזרע, אבל יודעת שזה יכול לשרוד בגוף 48 שעות ויש שיגידו אפילו 72.. אז זה שקימפרת לפני הביוץ זה מצויין!

בעיקרון הביות אמור להיות בטווח של בערך 24 שעות והתוצאה החיובית.. זה יכול להיות גם אחרי 12 שעות כן?
.
בעיקרון אני חושבת שהייתי ממשיכה באותו היום, וזהו..
חוזרת לנוהל-קימפור מתי שבא לנו לכייף ;)
לדעתי את יכולה לספור את היואבים מיום אחרי התוצאה החיובית על הסטיק

למעלה