ילד נוסף

DM fan

New member
ילד נוסף

אני מתלבטת קשות ולא יודעת את מי לשתף, אז חשבתי לכתוב כאן. יש לי ילדה מתוקה כמעט בת 3 , מגבר שנמצא בחיי, אנחנו לא בזוגיות והמעורבות שלו בחיי הילדה היא מינורית ביותר.
אני בת 38 ומאוד רוצה ילד נוסף, והוא מסכים , מבחינת משאבים כלכליים ופיזיים, חושבת שאוכל לעשות זאת, אבל היום התגנב לליבי פחד נוסף, מה יהיה אם אלד ילד לא בריא... איך אוכל לגדל לבד שני ילדים שאחד מהם פגוע ....

נ.ב מבקשת מראש לא להכנס לעניין האבא, זה באמת לא רלוונטי, אין מצב שזה ישתנה.

Kooki34

New member
הי

למה שחס וחלילה תלדי ילד לא בריא?
בכל גיל אפשר ללדת ילד לא בריא ונכון שמדברים על סיכויים גבוהים יותר בגילאים מתקדמים אבל את עדיין בגיל סביר ונכון ללדת בו ולכן אל תחשבי בצורה כזו.
כמובן שיש סיכויים לכל דבר וגם לזה אבל תחשבי חיובי ומאמינה שהכל יהיה בסדר.
בהצלחה !!!!

hadarh111

New member
אני באותה דעה עם קוקי

ילד עם בעיות יכול להגיע בכל שלב, אפשר לעשות מי שפיר וציפ גנטי על מנת לצאת על הצד הבטוח ביותר..
אני בטוחה שהבת שלך תשמח גם אם לא היום אז לטווח הארוך בזה שיש לה אח:).

אבל, כמו שציינת זה לא רק כסף, מדובר גם במשאבים פיזיים ונפשיים שלך..
גם אם יהיה ילד בריא לחלוטין, הוא ייקח ממך לא מעט מהם.
יהיה קושי כפול, של אדם אחד על 2 קטנטנים.
וכמו שאמרת זו רק את בגדול.
ולכן הייתי בודקת האם הרצון שלי הוא כל כך עז, שאני מוכנה "לספוג" את הקשיים..
ואם התשובה היא לא, ושטוב לך כמו שאתן היום..
לא הייתי משנה כלום.
אם התשובה היא-אני כל כך רוצה שאני אצליח, יהיה קשה אני יודעת.. אבל זה יעבוד, אז כן הייתי בודקת את הכיוון:)
בהצלחה!

pinkkit

New member
לעשות בדיקות גנטיות

התווספו בדיקות ב-3 שנים האחרונות אז להשלים מה שחסר לך ולעשות את הבדיקות המורחבות, לא הרגילות של הקופה.
ללכת לסקירות באופן פרטי (לפחות לסקירה מאוחרת. את הראשונה אפשר לעשות אצל רופא הסדר).
לעשות מי שפיר וצ'יפ גנטי (הצ'יפ בודק מאות תסמונות!).
בהנחה שתעשי את כל אלה והכל תקין רוב הסיכויים שתצמצמי באופן משמעותי את הסיכון ללדת ילד פגוע.

זה קשה כן

ואף פעם אי אפשר לדעת... ולהביא לעולם ילד פגוע כשכבר יש מפשחה יותר קשה מאשר ילד ראשון....
במקרה הזה צריך להסתמך על סטטיסטיקות, לדעת שרוב הינוקות שנולדים הם בריאים... לעשות בהיריון מעקב כמו שצריך כולל גנטיקה לעובר... הגיל לא בשמיים והמון נשים בגילך יולדות...

למעלה