ספירת מלאי19/01/2017 לסוף שבוע

ספירת מלאי19/01/2017 לסוף שבוע

אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לפני הביוץ

haych ימ 13
צומפי די ימ 12
היילור ימ 16
hadarh111 ימ 22
להיות אמא 26 ימ 33
עפיפונית10 ימ 34
WaitingForIt ימ 54

haych

New member
נראה לי שגם החודש אני יוצאת מהספירה

בעקרון הייתי מצפה לבדיקה חיובית היום ולביוץ מחר.
בפועל, היה לי פס בחוזק בינוני ביוא"ב 11 (אז גם קימפ"רנו), אתמול היה ממש חלש. בדקתי בערב שוב עם בדיקה מאריזה אחרת והיה פס כמעט בלתי נראה, אפילו יותר חלש מהבדיקה של הבוקר. ככה שהבעיה היא לא בבדיקות, אלא בגוף
היום (יוא"ב 13) שוב פס חלש (אולי מעט יותר חזק משל אתמול? אין לי מושג).

בקיצור, אין לי מושג איפה אני עומדת החודש. שוב.

WaitingForIt

New member
אוף!!

את יודעת, אחרי אינסוף שעות שקראתי את נושא פוריות האישה (ב3 שפות!! חח), יש נשים שיש להן מחזור (ואפילו נורא מסודר) והן לא מבייצות כל חודש/: אולי כדי לך גם לבקש מעקב זקיקים בשביל להיות בטוחה? אני כל כך מקווה שהבעיה היא בבדיקות!!

haych

New member
כבר התחלתי לחשוב כמוך

שאולי אני לא מבייצת בכל חודש (למרות שאני עם מקלונים כמעט שנה ועד עכשיו זיהיתי תמיד).
אבל יכול להיות שההורמונים יעלו גם כשאין ביוץ? כי התחצ'קנתי בטירוף החודש! אז משהו הורמונלי בטוח קרה..
חוץ מזה, אני לא מצליחה לזהות הפרשות בלי להכניס אצבע אז אני לא בודקת הפרשות, אבל אתמול בוודאות היו לי הפרשות נמתחות... התיאשתי והתעייפתי מלנסות להבין מה קורה. השבוע יש לי רופאת פוריות. הכנתי רשימת "ליקויים" ונראה מה היא תגיד. מאמינה שהיא תשלח אותי בין היתר למעקב זקיקים.

haych

New member
היום!

תודה על ההתעניינות!
השתנו דברים ובסוף בעלי כן הגיע איתי.
הרופאה הייתה מאוד נחמדה.
אמרה שהבדיקות דם שלי תקינות (הכל בטווח) אבל שהתוצאות מאפיינות מישהו עם וסת לא סדירה. מוזר, לא? הרי זה בנורמה... אולי בתוך הנורמה יש תת נורמה כזאת?

קיבלנו שנינו הפניות לבדיקות דם זיהומיות ע"פ נהלי משרד הבריאות, ואני קיבלתי גם בדיקות כלליות.
ו... קיבלתי הפניה לצילום רחם. היא אמרה שבגלל שעברתי ניתוח בטן בעבר הסיכוי קלוש כי אין לזה קשר למערכת הרביה, אבל ליתר בטחון עדיף שנעשה.
נקבל תוצאות ונמשיך משם.

Theodora100

New member
ניסיתי חודש-חודשיים מקלוני ביוץ

וזה פשוט לא עבד אצלי. כולל עם מעקב זקיקים.
אז הפסקתי מקלונים והמשכתי עם חום השחר. שם ראיתי בוודאות חודשים ללא ביוץ (למרות מחזור סדיר כמו שעון) וחודשים עם ביוץ, כולל פאזה שניה.
את בודקת חום השחר?

haych

New member
יכול להיות שהמקלונים כן עבדו אצלך

ופשוט לא בייצת, לא? או שאת יודעת בוודאות שבייצת?
אני לא בודקת באמצעים נוספים. אני ע מקלונים נראה לי ממרץ, ועד עכשיו הכל עבד פיקס ��

haych

New member
28 יום

פעם באף פעם יש לי חריגה של יום-יומיים לכאן או לכאן.

WaitingForIt

New member
יו״מ 2!!!!

מי היה מאמין!? קיבלתי מחזור אחרי 56 יום!! (די ציפיתי לו אתמול כי לדעתי ובדיעבד היה לי ביוץ שני לפני שבועיים..הרגשתי כאב חד בצד ימים הפעם, ואמרתי עוד לבעלי שאני חושבת שזה זה, אבל לא היו הפרשות../: קימפרנו די הרבה אבל כפי שאנחנו רואים, אין.. אבל עדיין, אני כל כך מאושרת לקבל מחזור אמיתי!!)

שימו
הספירה לעדכונים בלבד

"שימו
-הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות
"

למעלה