התייעצות

גלי377

New member
התייעצות

היי בנות, בהנחה שהמחזורים שלי תמיד כל 28 יום , החודש 28 יום היה לפניו 30 ולפניו 32 (הימים זזים פה משם מאז הניסיונות) - ממוצע 28 , מתי מומלץ להתחיל לקמפר , החודש החלטתי לוותר על מעקב זקיקים (כי זה סתם מלחיץ הגעתי למסקנה) וללכת לפי המקלוני ביוץ שקניתי ...
אשמח להכוונה בנושא

תודה ובהצלחה לכולן פה :)

nofar166

New member
היי

המחזור שלי גם ממש סדיר ומגיע כל 28-29 יום. בהתחלה הייתי בטוחה שהביוץ שלי ביום ה14, כמו ש"כתוב בספר". אחרי שהתחלתי לעשות בדיקות ביוץ ומעקב זקיקים הבנתי שהביוץ שלי יוצא ביום ה12. אם את מצליחה לעקוב אחרי ההפרשות הפוריות אז הייתי אומרת לך לקמפר מהרגע שהן מופיעות ועד שהם נעלמות (+יום יומיים אחרי).

hadarh111

New member
קנית ערימה של בדיקות ביוץ?

כי אם כן הייתי פשוט מתחילה מיומ 12 וזורמת עם זה הלאה:)
בהצלחושש!

haych

New member
כשעשית מעקב זקיקים, מתי היה הביוץ?

וכשבדקת עם מקלונים?
אם הביוץ שלך ביום 14 הייתי מציעה לך לקמפר 11-15. תשני בהתאם למועד הביוץ (אם מבייצת ביום 13 תקמפרי 10-14).
בעקרון הזרע חי בגוף 3-4 ימים ועדיף לקמפר גם יום אחרי הביוץ ליתר בטחון. תעשי את החישובים בהתאם לביוץ המשוער.
ממליצה לך גם להוריד את אפליקציית ovia. היא עוזרת לרכז את כל התסמינים שלך במקום אחד ולנבא על פיהם (ועל סמך שאר הקריטריונים שאת מזינה) את הימים הפוריים.

גלי377

New member
במעקב זקיקים חודש שעבר הביוץ היה ביום ה-13...

כנראה לנסות לכוון מיום 11 עד 16 כדי לכסות את הימים הפורים וברור שאשתמש בערכות ביוץ כרגיל

אפשר שאלה לגבי מעקב זקיקים?

באילו מקרים הגינקולוג מפנה למעקב זקיקים, ואם הוא לא מפנה מתי צריך לבקש או לדחוף אותו שישלח?

גלי377

New member
הרופא מפנה למעקב זקיקים כאשר האישה לא יודעת מתי הביוץ ולפי

גלי - ההודעה שלך נחתכה

מה כתבת? ואם האישה לא יודעת מתי הביוץ, היא יכולה להעזר בבדיקות ביוץ לא?
אני מנסה להבין אם הרופא יכול לעזור לי לאתר את הביוץ ולשלוח אותי למעקב זקיקים או שהרופא לא שולח בקלות כל אחת?
הבנתי שזה כרוך בבדיקת דם והתייצבות בבוקר מוקדם לאולטראסאונד אצל טכנאית אולטראסאונד?

למעלה