שאלה דחופה...!

שאלה דחופה...!

לגבי בדיקת ביוץ אם ישנתי שנ״צ שעה וקצת אפשר לבדוק ישר לאחר מכן בדיקת ביוץ כלומר להטיל שתן ולבדוק מיד לאחר הקימה? כי בבוקר אומרים לא עם שתן ראשון של הבוקר. ושאלה שניה האם הבדיקות באיביי אמינות? אני יודעת שפרסמתן כמה פעמים כל מיני קישורים אבל אני רוצה לרכוש סטיקים אמינים חייבת קישור אמין.תודה!

haych

New member
את מתבלבלת עם בדיקת הריון

בדיקת הריון עושים בשתן ראשון.
בדיקת ביוץ מומלץ לעשות בין השעות 10:00 ל- 20:00.

הבדיקות מאיביי מאוד אמינות.
אני מניחה שכן יש נפילות, לכן חשוב לקנות ממוכר עם קרוב ל-100% פידבק חיובי.

לא התבלבלתי להפך את התבלבלת....

אני יודעת שבדיקת ביוץ לא עושים לאחר הקימה בבוקר, כלומר לא עם שתן ראשון. כנראה ההורמון LH לא מופרש בזמן שינה.
שאלתי אם ישנתי שנ״צ היום משהו כמו שעה פלוס אם אפשר מיד אחרי שקמה להטיל שתן שלאחר שינה ולבדוק ביוץ? או שאולי לאחר שינה וגם קצרה הבדיקת ביוץ לא נותנת תוצאה אמינה?
(הריון אין שאלה בכלל אפשר בבוקר עם שתן ראשון, ידוע).
אז השאלה היתה ממוקדת לגבי ביוץ בלבד. וביקשתי לינק לרכישת בדיקות ביוץ אמינות לרכישה שאתן מניסיון יודעות שהבדיקות אמינות (גם המוכר) או שאולי לא להמר ופשוט לקנות בארץ, איך של חברת Life מבית הסופר פארם? - יש במבצע 10 סטיקים ב45 שקלים.
תודה ושבת נעימה

haych

New member
לא התבלבלתי, לא הבנתי את השאלה

אני לא מאמינה שיש בעיה עם שנ"צ אבל זו רק השערה שלי (אני מניחה שעד האת נכנסת לשינה עמוקה שמשפיעה על רמות ה LH ועד שמתחילה הירידה - את כבר מתעוררת). בדקת בסוף ישר אחרי?

בדיקות הריון/ביוץ שמוכרים בארץ לא בהכרח יותר אמינות מבדיקות מחו"ל. יש את קליר בלו (אם אני לא טועה) שידועה בפולס פוסיטיב שלה (בבדיקות הריון) ככה שלקנות בארץ זה לא בהכרח ללכת על בטוח.
לגבי לייף - לא יודעת להגיד לך. אני השתמשתי בה לבדיקות הריון שיצאו שליליות, אבל באמת לא היה הריון :) ממה שקראתי בפורומים, כבדיקת הריון היא לא מאוד רגישה. יש להם בדיקה שמגלה את גיל ההריון והרבה בנות ציינו שהיא נתנה תוצאה של בטא 500 (למשל) ובפועל הבטא הייתה מעל 1000. לא מכירה אותם בתחום הבדיקות ביוץ.
בכל מקרה לוקח להזמנה מאיביי כחודש להגיע, אז אם את לא רוצה לחכות אולי תקני לייף שיהיה לך לשימוש מיידי.

אני מזמינה מפה:
http://www.ebay.com/itm/5pcs-Ovulat...336202?hash=item25a45cd10a:g:oPgAAOSwPgxVK1hr

בחרתי בהן באופן די רנדומלי (מחיר+מוכר אמין). אני לא חושבת שיש להן עדיפות על בדיקות כאלה או אחרות. חודש אחד (מתוך כשנה שאני בודקת) הן פישלו לי ולא הצלחתי לזהות ביוץ, כנראה שאריזה אחת הייתה פגומה.

תודה
ובקשת עזרה מעוד בנות

בסוף לא ערכתי בדיקה אתמול, בגלל השינה אחה״צ לא ידעתי אם יפריע לאמינות הבדיקה.
לגבי בדיקות ביוץ אני קונה את הכי פשוטות של לייף סטיקים מקרטון, אז לא רכשתי את היקרות יותר של גיל ההריון וכו.
איך בדיקת הביוץ של סנסו טסט? יקר יחסית כי יש 20 סטיקים בחבילה.
איך סטיקים של בתי מרקחת כמו ביוצית?
ולגבי הסטיקים שקונים באיביי טרם ראיתי את הקישור ששלחת, מאיזה ארץ המוכר?
חשוב- איך ראית שאריזה אחת מאיביי פישלה חודש אחד?, היא לא איתרה ביוץ?
ממש מבקשת שעוד בנות יגיבו להודעה וימליצו על בדיקות ביוץ אמינות אם מהארץ ואם מאיביי, זה יעזור לי ולבנות נוספות שקוראות פה.

lollipop06

New member
אני משתמשת כבר כמה חודשים בסטיקים של לייף והם מספקים

תוצאות מדויקות.
העדפתי להשתמש באותה חברה כל הזמן אבל זה התחיל להיות עסק יקר קצת... אז מישהי חביבה מהפורום מסרה לי סטיקים שקנתה בעבר באיביי (קבוקית- תודה!)
אבל נשארו לי עדיין די הרבה של לייף אז עדיין לא השתמשתי בסטיקים של אי ביי.
כלפיי חוץ הם נראים טוב (אפילו כתוב באנגלית- חשבתי שזה יהיה בסינית חחח)
כשאשתמש (בתקווה כבר שלא...) אעדכן אותך!
בהצלחה

היי תודה שתדעי שהסטיקים של

לייף מיוצרים בארץ, תראה זה כתוב על הקופסה הייצור של חברה אחרת עבור לייף.
הסטיקים של לייף שכתבת שאמינים הם הכי פשוטים מקרטון, לא אלו המשודרגים יותר בפלסטיק?
אגב, איך מוודאים שהם אמינים?

lollipop06

New member
אני משתמשת בפשוטים (כן קרטון..)

האמת- אין לי וודאות שהם אמינים אבל נראה לי שכן...
כשרק התחלתי הייתי משתמשת ב"מדיטסט" ובמשך כמעט שלושה חודשים לא מצאתי את יום הביוץ ואז החלפתי ללייף והבנתי עם הזמן שזה די מדוייק אצלי: מחזור סביב 28 יום וביוץ בערך ביום ה-14 (לפעמים יום אחורה יום קדימה...)

אז בעצם במדיטסט

זה לא היה אמין ולא היה רגיש לאיתור הביוץ ואילו של לייף הסטיקים היו עבורך מספיק רגישים לאיתור?

lollipop06

New member
כן לפחות מהניסיון האישי שלי

מדיטסט לא זיהו ביוץ ולייף לא פספסו בינתיים
וכנראה גם לפחות בחודש אחד שבדקתי במדיטסט כן היה ביוץ כי ראו זאת לפי הפרוגסטרון בבדיקות דם (משהו כזה...)

haych

New member
אני לא זוכרת מאיזו ארץ, כשתפתחי את הלינק תראי

בטח מסין.
וכן, האריזה לא איתרה ביוץ, הפס השני היה חלש ולא התחזק. סמכתי על הבדיקה יותר מדי ולא קימפרנו כי הבדיקות היו כ"כ מדוייקות עד אז, שהייתי בטוחה שמשהו בגוף שלי השתבש באותו חודש. אבל המחזור הגיע לפי התאריכים הרגילים שלי ונראה לי שהסיכוי שלא היה לי ביוץ כלל נמוך משמעותית מהסיכוי שהבדיקה פישלה.
נראה לי שכל השקית הייתה פגומה כי תמיד יש לי עליה הדרגתית, אבל לאורך כל הימים לא הייתה בכלל התחזקות.

אגב, יש הרבה המלצות על בדיקות ביוץ עם קישורים. אם את רואה שלא עונים לך תעשי חיפוש בפורום.

nofar166

New member
לינק לבדיקות מעולות מאיביי

אני מזמינה את הסטריפים ולא המקלונים,

חברה של בדיקות ביוץ והריון מאנגליה (שימו לב שצריך להוסיף עוד כמעט 10 שקלים עבור משלוח, אבל הן מגיעות מאוד מהר, בערך 10 ימים אחרי ההזמנה)

http://www.ebay.com/itm/One-Step-Ov...hash=item4164913fdf:m:m2JbjwZBnr84iSI9E6lIVeQ

עוד חברה מסין שהבדיקות שלה גם סבבה, מוסיפים משהו כמו 2 שקלים עבור המשלוח ולהן לוקח חודש בערך להגיע (כמו שאר המוצרים באיביי).
http://www.ebay.com/itm/262459878253?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT

Atlantis K

New member
הייתי בכיף מייעצת לך, אבל אף פעם לא השתמשתי בבדיקות האלו

ובטח כמוני עוד חברות פורום שלא ענו. במקרה שלי אני יודעת על בוא הביוץ רק בזכות ההפרשות.

למי שמבינה- אם בדקתי אתמול ביוץ

והפס בסטיק היה חזק לעומת פס הביקורת- זה היה אתמול, והיום יש פס חלש יותר לעומת פס הביקורת, זה אומר שהביוץ התרחש כבר וההורמון בנסיגה?

lollipop06

New member
לפי הבנתי

וגם ממה שקראתי פה בעבר
ביום שהפס חזק יותר מפס הביקורת זה אומר שיום זה והיום- יומיים הקרובים יהיה ביוץ (אף אם יום למחרת הפס חלש)
מציעה לכם לעבוד על זה בימים הקרובים- היום, מחר, מחרתיים או יום כן יום לא...

haych

New member
הביוץ ככה"ן היה ביום בו הבדיקה הייתה שלילית

מכיוון שבדיקה חיובית כ- 12-36 שעות לפני הביוץ. כשהיא הופכת לשלילית - זהו יום הביוץ.

תודה רבה לכן
אז בעצם אם -

ביום שהפס הכי חזק מקפרים ונניח ביום שאחרי שהפס נחלש לא. עדיין זה יכול לעבוד כי הזרעונים יחכו לביצית נכון?

למעלה