חום השחר

moshemeital

New member
חום השחר

שלום רב....
אני מודדת חום השחר מהיום ה3 של המחזור וגם של הווסת, ברגע שמצלצל השעון מעורר 6:30 בבוקר מתיישבת על המיטה ומודדת עם אותו המדחום. עד היום ה15 של המחזור חום השחר הטווח היה 35.7-36.1.
ביום ה16 של המחזור עלה חום השחר 36.4, ביום למחרת יום ה17 ירד חום השחר ל36.
ביום ה20 של המחזור עלה שוב חום השחר ל36.4, אחרי יומיים ביום ה22 ירד שוב ל36.
ביום ה23 של המחזור עלה שוב חום השחר ל36.4.
משהו/י יכול להסביר לי מה קורה פה????

אמממ

קשה לדעת... כי החום די מזגזגז... רבל כן.. אם רוב החום בתחילת החודש היה 35.7 ועכשיו לא יורד מתחת ל36.. את כן יכולה להגיד שיש פה שינוי ואולי את לאחר ביוץ.. אך בגלל שזה לא מובהק קשה לדעת בוודאות
לגבי מה קורה.. ימים קרים פה.. אולי חיממת את החדר בצורה שונה.. יותר שמיכות.. גם טמפ במהלך הלילה קשורה לטמפ שנקבל בבוקר...
&nbsp
ולגבי המדידה.. ההנחייה היא למדוד חום... איך שאת פותחת את העינים...לא לקום... לא ניסיתי לעשות אף פעם השוואה.. אבל זו ההנחייה...

קיפודה7

New member
כדאי למדוד עם מדחום בעל שתי ספרות אחרי הנקודה העשרונית

ככה רואים באמת מגמות ברורות.
אני יודעת שבארץ אפשר להזמין באינטרנט, אני הזמנתי מהאתר הריונית אבל בטח יש כבר עוד מקומות שמוכרים.
דבר נוסף, כדאי לך לרשום את המדידות על גרף, בעזרת אפליקציה כלשהי או באתר fertilityfriend ואז הרבה יותר קל לראות מגמות כשזה מול העיניים מבחינה גראפית. מאד קשה לזהות אם היה שינוי משמעותי בחום ולכן אם היה ביוץ מהתיאור המילולי. על פניו כן נשמע שהחום יחסית גבוה יותר אחרי היום ב-15 שזה גם הגיוני אם יש לך מחזורים של כ-28 יום. אולי תכניסי לגרף, תצרפי לפה וננסה לעזור עוד?
בהצלחה!!

למעלה