תעזרו לי להבין מה קורה פה...

תעזרו לי להבין מה קורה פה...

שלום לכולן, די חדשה בעסק. שוטטתי קצת בפורום ולמדתי המון.
חודש שעבר, היה החודש הראשון בו הפסקתי גלולות והתחלנו לנסות. לא קמפרנו יותר מידי בזמן הנכון כנראה, ולצערי הרב המחזור הגיע בדיוק גדול אחרי 28 יום (ב17.11) לפי החישובים שלי, ולפי מחשבוני הביוץ שבוע הפוריות שלי היה שבוע שעבר כשהשיא הוא ב1.12. בשבוע הזה קמפרנו יום כן, יום לא.
אממה? את כאבי הביוץ התחלתי להרגיש בערב יום שבת ה3.12, כולל ראשון ואתמול גם קצת. קמפרנו בראשון, ונקמפר גם היום.
יש לציין שאני לא מודדת חום השחר והפרשות לא היו לי. לא שמתי לב לפחות.
ואחרי כל החפירה שאני מקווה שלא בלבלתי יותר מידי, הנה השאלות: האם יכול להיות שהחודש המחזור לא יהיה דייקן ואכן הביוץ היה אחרי היום ה14?
אם הביוץ היה אחרי יום ה14, זה אומר שאני לא אקבל מחזור אחרי 28 יום וזה לא בטוח יהיה הריון, נכון?
תודה רבה רבה!

haych

New member
זה רק החודש הראשון בלי גלולות

לא נראה לי שאת יכולה להגדיר מחזור של 28 כ"דייקן", צריך לבדוק מה הדפוס לאורך תקופה, לפעמים גלולות משבשות את העניינים ולוקח זמן עד שזה מתייצב. לכן, מאוד יכול להיות שהביוץ היה אחרי היום ה-14. האם את בודקת גם עם מקלונים?

השלב הלוטאלי (הימים שבין הביוץ לוסת הבאה) משתנה בין בנות. הוא בד"כ 14, אבך לא בהכרח, ככה שבאופן תאורטי יכול להיות שהיה ביוץ שלך היה אחרי יום 14 ועדיין הוסת תגיע אחרי 28 יום.

המון בהצלחה!

Atlantis K

New member
מצטרפת למה שנאמר

וגם אין לך מה להצטער שלא הצלחת בנסיון ראשון. תשוטטי קצת בפורום ותראי שיש כאן בנות שלקח להם גם כמה חודשים טובים להקלט.
אז במקרה שלך שרק הפסקת עם הגלולות, באמת שכרגע פשוט תנסו לקמפר (לקיים יחסים) סביב ימי הביוץ - שתנסי לזהות לפי שיטות שונות ומציעה לך לקרוא כאן או לעשות חיפוש ברחבי המרשתת.
אני לא יודעת בת כמה את וכל זה, אבל בעקרון אם אתם זוג בלי בעיות בריאותיות , אז רק אחרי 4-6 חודשים של נסיונות יש המלצה לפנות לבירורים רפואיים.
המון בהצלחה ואת מוזמנת לכתוב כאן בפורום.
&nbsp

haych

New member
מחדדת לגבי פניה לרופא

לזוג מתחת לגיל 35, בלי בעיות בריאות, ההמלצה היא לפנות לבירור רק אחרי שנה.
חצי שנה ויותר זה זמן מאוד "נורמלי" להכנס להריון, ככה שאין צורך להלחץ אם זה לא קורה בפעמים הראשונות.

hadarh111

New member
זה הגיוני מאוד שהתבאס..

וזה בסדר גמור!
רצית משהו, חשבת עליו.. תכננת
וזה לא קורה,וזה מבאס.. את לא חייבת לחכות לו שנה כדי להיות "רשאית" להתעצב:)
*חיבוק*
אני זוכרת את עצמי, אחרי שהפסקתי גלולוץ..לא הבנתי מתי בדיוק הביוץ, היו לי חודשיים "לפי הספר" אבל לא תפסתי שוב ביוץ..
ואז הגיעו חודשים ארוכיםםם ארוכיםםם וגם שם לא נמצא ביוץ.
בפועל לא בייצתי חצי שנה..
וזה היה קשה ומאכזב ומתסכל!
אבל אז הצלחנו לתפוס את הביוץ הראשון אחרי חצי שנה!
והיום היא כבר בת שנה וחודש:)

מציעה לך להצטרף למעקבים החודשיים פה, זה עוזר לתמיכה והעברת זמן..
מקווה שאצלכם זה יגיע ציקצק!

תודה ושאלה

סליחה שמגיבה באיחור. לא היה לי זמן להגיע למחשב עד הרגע...
את צודקת, אני לא יכולה לתאר מחזור כדייקן לפי חודש אחד
התכוונתי שהוא "לפי הספר" הגיע אחרי 28 יום.
הגיוני שאני מרגישה כמעט 6 ימים כאבי מחזור? העוצמה והכמות שונים.
יום ראשון היה השיא, אבל גם היום בבוקר הרגשתי משהו, ואולי אני מתבלבלת
והיום זה כבר סתם. זה גם באותו צד...
לפי החישוב אני אמורה לקבל חמישי הבא. אם לא אקבל לעשות בדיקה או עדיף לחכות כמה ימים בגלל הביוץ המאוחר?
מתלבטת אם לא לקנות עוד בדיקות...יש לי אחת...
תודה רבה .

haych

New member
הגיוני

גם לי יש לפעמים כאבי מחזור כבר שבוע לפני. ואז כואב לי ביום-יומיים הראשונים-ומפסיק.
אני מציעה שתקני בדיקות ביוץ והריון מאיביי. ככה לא תצטרכי "להתקמצן" ולא יהיה לך מה לחשוב יותר מדי אם לבדוק או לא. מקסימום - זרקת לפח כמה אגורות. הבדיקות מאיביי עולות שקלים בודדים לעשרות בדיקות.
בכל מקרה, עדיף שתדחי את הבדיקה ככל שאת מסוגלת. חלק מהבדיקות לא מאוד רגישות, ויכולות להראות תוצאה שלילית שגויה גם ביום האיחור.
אם היה ביוץ מאוחר, גם המחזור אמור לאחר, כי הוא צפוי להגיע 14 יום אחרי הביוץ.

אוף!!!שוב הגיע המחזור והוא הקדים

לא מבינה מה קורה ואיפה טועים. באסה.דכאון

haych

New member
ממש לא טועים!

בכל חודש יש כ-20% סיכוי להקלט להריון. את יכולה לעשות הכל לפי הספר ועדיין לא להקלט. זה ממש לא אשמתכם!
מבאס ת'תחת, מתאבלים קצת וממשיכים הלאה לקראת חודש מנצח... מוזמנת להתבאס איתנו, בתקווה שזה יהיה החודש המבאס האחרון!

סתם שאלה, כשאת אומרת שהמחזור הקדים - ממתי את מחשיבה את היום הראשון? בעקרון היום הראשון נחשב כשהדימום זורם/ממלא תחבושת.
אני למשל הייתי בהכתמות מיום חמישי, אבל רק היום התחיל דימום משמעותי, אז יו"מ 1 שלי הוא היום.

ראשית תודה רבה.

ממש מעודד ומשמח לקרוא הודעה כזאת. היה לי כמה שעות של הכתמות ואז יותר. קמתי בבוקר עם לא הרבה אבל כן טרי ותחתונית לא מספיקה אבל התחבושת לא מלאה אז לא יודעת איך להגדיר את זה. בניגוב יש המון. הוא הגיע אחרי 25 יום.

למעלה